Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Pantofi la comanda

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
vysoara

vysoara

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 04.03.2006

View Postclaudiaa, on 16th September 2009, 17:54, said:

Aveti idee pe unde se pot face pantofi la comanda? Bineinteles, nu la preturi colosale. Eu am piciorul foarte mic, port 34 si nu imi gasesc nimic dragut de incaltat. Nici pantofi, nici sandalute. Numarul meu gasesc doar modele pt copii, gen roz bombon cu floricele sau modele mai ..."clasice". Vreau ceva tineresc  :D

Mai multe magazine de incaltaminte online in unu singur, incerca: www.incaltaminteonline.biz

#20
cd_jojo

cd_jojo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.03.2011

View Postclaudiaa, on 17th September 2009, 00:11, said:

Ma intereseaza sa pot proba inainte calapodul, pt ca am mai dat o data comanda pe un site pt niste sandalute nr meu, si de fapt erau 35.5  :mellow:
Si am tot probat pantofi prin magazine pe care scria 34 si imi flancaneau in picioare...
@Moaca: o sa dau o raita pe acolo, multumesc frumos.

Incearca My lovely shoes (www.mylovelyshoes.ro)
Vin ei la tine, probezi pantofii lor de proba, iti ia masuri si in 10 zile ai pantofii. Au si marimi mici iar luandu-ti masuri se vor potrivi cu siguranta. Modelele sunt moderne si calitatea este foarte buna.
Cred ca au si promotii. Daca nu, le poti scrie si e posibil sa iti dea un voucher.

Succes !

#21
Juliee

Juliee

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 23.03.2010
Vreau si eu pt banchet niste pantofi cu platforma in fata si toc de vreo 10-15 cm nude..
Daca stie cineva un site cu marimi mici..! si sigur?

#22
euromaco

euromaco

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.10.2013
Pantofi, Ghete, Bocanci la comanda diverse model si culori.
http://pantofipielecasual.blogspot.ro/

#23
julia_alex

julia_alex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.06.2014
Buna, eu am gasit pantofi care se fac la comanda pe www.ViseDinPiele.ro. Am fost foarte multumita, mi-am ales si pielea si culoarea dorita. Sunt calitativi si la pret bun. Ii recomand cu placere!

#24
etienneshoes

etienneshoes

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.05.2015
Buna Claudia,

Te putem ajuta si noi cu pantofi facuti la comanda. Poti intra pe site-ul nostru www.etienne.ro pentru mai mult detalii.
In urmatoarea perioada vom lansa un configurator online in care iti poti personaliza singura pantofii. Poti sa urmaresti evolutia aici: http://www.etienne.ro/configurator

Merci,
Stefan

#25
Cipper

Cipper

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 22.05.2007
De la 1 August pe piata apare si Select Shoes. Puteti comanda de pe http://pantofi-comanda.ro sau vizita showroom-ul din Splaiul Unirii, 96, Bucuresti.

#26
loretefedora

loretefedora

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.08.2016
www.ralysus.ro  Acest site este dedicat modelelor de pantofi de dama din piele naturala. La comanda puteti opta pentru pantofi de ocazie, casual, eleganti, office sau de zi, cu toc mic, mediu sau inalt. Cumpara online cu livrare nationala.

#27
Carmen1107

Carmen1107

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 20.07.2016
Buna! Cautam altceva pe forum, dar mi-a sarit in ochi intrebarea ta... Eu mi-am cumparat asta vara o pereche de sandale si una de pantofi de la Sabrine.ro si le-am tot purtat de atunci. Ideea e ca mi-am adus aminte ca ei fac incaltaminte pe comanda si te-ar putea ajuta, zic eu. Iti las si un link, daca vrei sa te uiti. Eu sunt incantata de calitatea lor si de modele, dar acum depinde si de preferintele tale. Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate