Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Cum se urca la Babele, cu masina!

- - - - -
  • Please log in to reply
127 replies to this topic

#127
AdrianHH

AdrianHH

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,384
  • Înscris: 23.04.2007

View Postbarbosa, on 08 august 2017 - 10:01, said:

De acord cu tine, dar in cazul asta urci cu telecabina si nu te mai pui in situatia jenanta de a scoate limba dupa 1 km de plimbare.
Cocos,incearca sa te abtii.
Nu suntem toti cataratori de performanta si nici toti nu avem fizicul tau.
Pt mine unul,3 km de la 1950 la 2200m pe treasul ala nu e chiar jogging in parc.plus intoarcerea si 340km de condus in aceesi zi cu copil mic in masina.si eu inca alerg 2km seara de seara,cei cu,care am fost erau si mai "rau".

In fine,am ajuns cu bine,super priveliste.aer curat.mancare oribila la cabana piatra arsa.omor in sinaia

O groaza de oameni si masini la cabana si pe traseu.o groaza de gunoaie pe drum.popor necivilizat.
Pana si la Babele un nene a baut o doza de bere in apropierea mea si a lasat-o acolo.Si nu era singurul.
Frumoasa tara,pacat ca e locuita de multi romani ghiobani.

#128
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
Nu ma dau nici un cocos, prietene. Doar mi-am exprimat o opinie personala. Am si eu copii mici asa ca stiu cum e.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate