Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...
 Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua
 sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...
 

Sunteti multumiti ca Jetix devine Disney Channel?

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,554
  • Înscris: 13.06.2004
Auleu, a avut dreptate ăla care a zis că Miley Cyrus e fiica lui Billy Ray Cyrus. Cum de a putut nenea ăla care a scos o piesă destul de o.k. să-și lase fiica să joace în vomitura aia?
Și pe cât de înalt e taică-su (1,83), pe atât de scundă e ea (1,64).

Edited by djl, 30 July 2010 - 00:20.


#20
iloveshaorma

iloveshaorma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,198
  • Înscris: 22.04.2009

View Postdjl, on 30th July 2010, 01:17, said:

Auleu, a avut dreptate ăla care a zis că Miley Cyrus e fiica lui Billy Ray Cyrus. Cum de a putut nenea ăla care a scos o piesă destul de o.k. să-și lase fiica să joace în vomitura aia?
Și pe cât de înalt e taică-su (1,83), pe atât de scundă e ea (1,64).

da joaca pana si el :lol: sau nu e el tacsu ala din serial? oricum am auzit ca miley aia se judeca cu aia de la disney sa rezilieze contractu ca nu-i plac scenariile care e pusa sa le joace.

adevarat ca nu mai sunt desenele ce erau pe vremuri. eu am invatat engleza la perfectie din desenele de pe cartoon cand eram mic...

eu nu inteleg ce pot sa vada astia care se uita la desene de genu hana/jonas/magicienii aia din caverne si toate prostiile care le mai scot astia... ce e mai rau e ca nu inteleg cum de cei care joaca acele personaje nu se simt rusinati de ce cacat au ajuns sa faca ca sa aiba bani de o paine... astea sunt desene comerciale... se uita copilu la hana montana si dupa vine la tine si zice ca vrea ghiozdan cu hanna... si asa se umplu aia de la disney de bani.

cel mai misto desen care a existat vreodata dupa parerea mea era ed edd & edy de pe cartoon... radeam cu lacrimi la aia

#21
malmoth

malmoth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,849
  • Înscris: 11.10.2006
De cate ori dau pe acolo, sunt numai filme cu actori - alea pe care le stiti toti, cu adolescenti frustrati; desenele animate, noaptea si pana dimineata, cand cei mici dorm :naughty:

#22
daniel84

daniel84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 714
  • Înscris: 05.02.2010
Nu sunt multumit.Mai mult imi placea Jetix cand dadeau desenele Cei cu Andy? Clasa 402 samd.Cei de la Jetix puteau sa vorbeasca sa mai difuzeze desenele de pe Jetix si pe Disney Channel,dar ma refer sa le difuzeze frecvent.

Edited by daniel84, 02 August 2010 - 17:08.


#23
Mehanix

Mehanix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 208
  • Înscris: 26.08.2009
Nu imi convine deloc.Tot timpul seriale proaste, repetate & stuff.
+ ca nu mai dau in noiembrie pretiosul meu Sonic X
si ca nu vor opinii si sugestii(jetix avea o caseta cu asta)
Stiti ce imi pare mie cel mai rau, imi pare rau ca nu am apucat sa le multumesc celor de la jetix ca m-au ascultat si au dat serialul cu sonic
Desi am avut vreo 10 luni la dispozitie.

#24
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,278
  • Înscris: 19.07.2008
Cred ca ar trebui sa bag pe programul unde am Disney Channel un Discovery sau un History Visat caci de fiecare data, de putinele ori ce-i drept, cand aprind tv-ul, primul program care-mi sare in ochi e asta si e o porcarie.
In loc sa inveti ceva util, inveti cum sa fi supa'star la varsta de 10 ani. Inveti ca tie iti trebuie haine mai bune ca ale celorlalti din jurul tau, normal cand numai asta vezi acolo - haine de jdemii de parai, machiaje, posete etc.
Va zic eu ca asta multi mai apropriati de Dumnezeu ar traduce-o ca o lucrare a diavolului. Si le dau dreptate!

#25
Tiberiu_Alexander

Tiberiu_Alexander

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 05.01.2010
Mie unul îmi plăcea Jetix pe vremea când era Jetix Max seara și difuzau Spiderman, X-Men, Demonique (parcă), Regele Shaman etc. Îmi mai plăcea la nebunie "Ce-i cu Andy?". Deci, nu sunt mulțumit că a devenit Disney Channel. Nu pot rezista să mă uit nici 2 minute.

Edited by Tiberiu_Alexander, 08 September 2010 - 00:03.


#26
sebi_2001

sebi_2001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 23.03.2013
http://cytu.be/r/Jetixworld

#27
underrated

underrated

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,203
  • Înscris: 03.08.2010
don't give a fuck

#28
DavidNr7

DavidNr7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 727
  • Înscris: 17.08.2011
Ce tampenie! Numai seriale de-astea cu adolescenti prosti. Plictisitoare si needucative. Cand era FOX Kids, era prea bine, pacat ca nu prea am prins perioada lui (m-am uitat putin la Garfield). Apoi Jetix, care, la randul lui, avea multe desene interesante (Viata cu Louie, Clasa 402, Gandacul Robotel, Ce-i cu Andy?, Pucca). Acum Disney Channel.
Pun pariu ca la catedra stau niste adolescente, acolo, in studioul Disney Channel. Si alea aleg ce "desene" sa fie.

#29
dosdoktor

dosdoktor

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.06.2016

View Postd3ath_zon3, on 21 decembrie 2009 - 01:31, said:

Desenele din ziua de azi sunt porcarii.
Acu 5-6 ani fox kids dadeau desene foarte faine,Lumea lui bobo(asta era mai pt prescolari), Familia De ce?, Viata cu louie, Copiii de la 402, Ce`i cu andy?. De cand au devenit jetix s`au prostit, au inceput cu desenele alea ciudate japoneze, iar acum Hannah montana.
As vrea sa cred ca si copiii din ziua de azi vor urmari si la 18 ani cu placere un episod din desenele la care se uitau cand erau mici.

Mai nene, in primul rand desenele alea "japoneze" erau cat de cat ok, dar imi amintesc cand sora-mea in varsta de 8 ani a venit plangand spunand "nu mai o suport pe hannah cocalara"

View PostDavidNr7, on 18 ianuarie 2014 - 22:51, said:

Ce tampenie! Numai seriale de-astea cu adolescenti prosti. Plictisitoare si needucative. Cand era FOX Kids, era prea bine, pacat ca nu prea am prins perioada lui (m-am uitat putin la Garfield). Apoi Jetix, care, la randul lui, avea multe desene interesante (Viata cu Louie, Clasa 402, Gandacul Robotel, Ce-i cu Andy?, Pucca). Acum Disney Channel.
Pun pariu ca la catedra stau niste adolescente, acolo, in studioul Disney Channel. Si alea aleg ce "desene" sa fie.
Probabil acele "maimute" de la biroul unde odata a stat Walt Disney isi doresc un Acasa TV pentru adolescentzi.
CE??

#30
danut100

danut100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,342
  • Înscris: 08.11.2014
Cred ca in 2019 lanseaza Disney XD

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate