Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Bussines online

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
M22

M22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 21.07.2009
Salut!

am si eu cateva nelamuriri. o sa va dau exeplu concret pt a intelege ce vreau sa spun! de ex. pt a putea downloada de pe regielive(punct)ro trebuie sa trimiti un sms care costa x euro si in schimb primesti o parola pt a putea face download-ul. am cateva  intrebari :  
1. cum trebuie sa ma constiui eu pt a putea oferi asemea servicii (pers juridica, fizica autorizata, ce activitate bifez cand inrefistrez firma la registru com?)
2. cum justific toate aceste venituri (tai chitanta pt fiecare euro sau cum?)

nu stiu cat de bine m-am facut inteles.
pot reveni cu edit daca este necesar!
thx

#2
madman2711

madman2711

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,134
  • Înscris: 18.12.2003
pentru orice activitate comercială prestata trebuie sa ai o forma juridica, srl, sa, pfa, intreprindere uniperosonala etc., e la alegerea ta


trebuie sa te înregistrez la fisc sa ai un CUI / CIF si sa închei contract cu operatorul de telefonie

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate