Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV

- - - - -
  • Please log in to reply
1087 replies to this topic

#1
catalinux2001

catalinux2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 19.01.2007
Aveti idee cand incepe repartizarea caminelor la Transilvania? Am auzit azi ca cica dupa 15 septembrie dar m-ar interesa o data mai exacta. O sa sun si acolo dar la ce chef au secretarele alea, ma tem ca nu o sa obtin niciun rezultat. Eu am intrat la mecanica. Oare unde voi fi repartizat? Pe Colina sau in Memo?

Edited by Lucian_M, 24 August 2010 - 16:50.


#2
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008

View Postcatalinux2001, on 24th August 2009, 22:29, said:

Aveti idee cand incepe repartizarea caminelor la Transilvania? Am auzit azi ca cica dupa 15 septembrie dar m-ar interesa o data mai exacta. O sa sun si acolo dar la ce chef au secretarele alea, ma tem ca nu o sa obtin niciun rezultat. Eu am intrat la mecanica. Oare unde voi fi repartizat? Pe Colina sau in Memo?
Probabil ca pe colina. Cel mai bine e sa suni la secretariat.
Mecanica facea si o parte din cursuri  pe colina. Caminele din memorandului sunt mai ingrijite, din cate stiam eu.

Edited by popascu, 24 August 2009 - 22:07.


#3
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008
cel mai probabil pe colina !

#4
catalinux2001

catalinux2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 19.01.2007

View PostLiviuBv, on 24th August 2009, 20:09, said:

cel mai probabil pe colina !
Si nu stii cand incepe repartitia?

#5
dragosolaru

dragosolaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 12.11.2007
Aveti idee unde sunt repartizati studentii de la stiinte economice, specializarea informatica economica? :D cineva mi.a spus ca in memo, dar as vrea sa mai aud pareri:d si inca ceva, daca vreau sa ma mut dupa aceea, se poate? eventual cu cineva cunoscut, din aceeasi facultate... m-ar interesa daca se poate sa ma mut cu acest coleg atat in acelasi camin cat si in alt camin. multumesc, si daca mai intra vre-un coleg, astept PM. cheers!

#6
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008

View Postcatalinux2001, on 24th August 2009, 23:44, said:

Si nu stii cand incepe repartitia?
dupa ce se termina si faza de admitere din septembrie !

#7
smirghel

smirghel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 11.01.2009
Eu stiam ca in saptamana 20-25 septembrie. Eu am intrat la Informatica. Ceva viitori colegi prin zona ?

#8
bobystany

bobystany

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.09.2009

View Postdragosolaru, on 25th August 2009, 22:48, said:

Aveti idee unde sunt repartizati studentii de la stiinte economice, specializarea informatica economica? :D cineva mi.a spus ca in memo, dar as vrea sa mai aud pareri:d si inca ceva, daca vreau sa ma mut dupa aceea, se poate? eventual cu cineva cunoscut, din aceeasi facultate... m-ar interesa daca se poate sa ma mut cu acest coleg atat in acelasi camin cat si in alt camin. multumesc, si daca mai intra vre-un coleg, astept PM. cheers!
si eu sunt student la IE la universitatea TRANSLVANIA k tine dragosolaru.....si vreau neaparat sa stiu knd se fac repartitiile......eu am auzit k ne repartizeaza p colina.....daca auzi ceva de repartitie te rog raspunde-mi aici..............apropo eu ama auzit k normal repartitiile incep dupa 1 septembrie... :P

#9
dragosolaru

dragosolaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 12.11.2007

View Postbobystany, on 2nd September 2009, 19:10, said:

si eu sunt student la IE la universitatea TRANSLVANIA k tine dragosolaru.....si vreau neaparat sa stiu knd se fac repartitiile......eu am auzit k ne repartizeaza p colina.....daca auzi ceva de repartitie te rog raspunde-mi aici..............apropo eu ama auzit k normal repartitiile incep dupa 1 septembrie... :P

Dupa nume, cred ca esti Bogdan Stanislav, nu? Nice to meet u :D. Cat despre camine....dimpotriva, am inteles ca ne repartizeaza in memo, caminu 8. Asa mi.a spus secretara cand am fost sa duc diploma. Am auzit ca intre 1 si 15 septembrie se fac repartitiile si dupa 15 se afiseaza. Repet, e ceva neoficial, nu ma injura daca gresesc. Doar transmit o informatie, nu stiu cat de adevarata e.
In orice caz, ma bucur sa te cunosc...cel putin aici deocamdata. Ne vedem in octombrie! Cheers!

Pt ceilalti, scuze daca mesajul meu a avut caracter de PM, dar omul a specificat ca vrea raspuns aici :D

#10
bianca13

bianca13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 05.07.2009

View Postdragosolaru, on 3rd September 2009, 03:09, said:

Am auzit ca intre 1 si 15 septembrie se fac repartitiile si dupa 15 se afiseaza. Repet, e ceva neoficial, nu ma injura daca gresesc. Doar transmit o informatie, nu stiu cat de adevarata e.



si eu sunt tot la stiinte economice si cand am sunat la secretariat m-i s-a spun ca repartizarea incepe undeva dupa 20 septembrie. oricum pana pe 15 sept cand se termina si ultima faza de inscrieri nu cred ca e posibil.

#11
maryan_axe

maryan_axe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 16.12.2007
Dar cei care au intrat la taxa ce sanse au de a prinde un loc la camin?....Stiu ca cei din primu an au prioritate si ar trebuii ca toti sa aiba loc, problema e ca anu trecut au fost 5500 de solicitari si locuri sunt cam 4200, eu am intrat la Ingineria electrica si stiinta calculatoarelor

#12
smirghel

smirghel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 11.01.2009
PM care sunteti la Informatica .

#13
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008
La Inginerie Tehnologica nu-i nimeni de pe aici ? :)

Edited by LiviuBv, 08 September 2009 - 20:43.


#14
m_raluca

m_raluca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.09.2009
cineva de la inginerie medicala?

#15
dillay_dally

dillay_dally

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.09.2009
cineva de la ECTS pe aici?

#16
smirghel

smirghel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 11.01.2009
Stie cineva cum sunt caminele ? Renovate/zugravite/modernizate ? Baile cum sunt ?

#17
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008
Din cate am inteles , s-au facut renovari in aproape toate caminele ! Stai linistit ca la banii pe care ii dai , in jur de 150 Ron pe luna , merita !

#18
TMV

TMV

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 02.12.2007
Tu fiind la Informatica, o sa stai in C8. In Memo caminele au fost renovate recent, si arata destul de bine. Toaletele sunt curate 2-3 ore, imediat dupa ce femeile de servici igienizeaza, in restul timpului nu e chiar asa rau, dar dupa chefuri e dezastru.

Colegi de la Informatica poti gasi pe forumul facultatii --> http://infotbv.do-talk.com/

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate