Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acumulator 3.7v

Andaluzia sau Tara Bascilor

Alternativa la Ruse din Bucuresti...

Pragurile minime de raportare pen...
 Anevrism de aorta ascendenta

Dovada adresei de resedinta

Tulsa King (2022 - )

Tv box android fara "servicii...
 Factura platita la Supercom si ne...

Nu mai primesc sms pentru locker ...

Apeluri efectuate dar nu apar in ...

Apa de puț in Berceni-Ilfov
 Recomandare alegere - R7 7800X3D/...

OCEANIA NATIONS CUP 2024

Recomandare router portabil wifi

Plata internaționala

Național FM.

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
1812 replies to this topic

mixfm00

mixfm00

Member

• Grup: Members
Mo nene! Eu nu va inteleg. Apa minerala de la Izvorul Minunilor este cea mai buna.. Ce atata antireclama..
National FM este multtttttt peste alte posturi.

alda

alda

Junior Member

Draga Zuzarel

Am mentionat ca ma simt obligat sa reactionez la ignoranta. Zuzarel, este suficient sa te uiti pe site-ul ministerului de finante. Gasesti acolo lista datornicilor la stat. Este vorba despre o lista aparuta in 2005, deci sub actuala guvernare.

Deasemenea esti ignorant si in acelasi timp masa de manevra daca crezi ca baietii de la Coca Cola, Tuborg si alte beri, Kraft si alti producatori de dulciuri se lasa usor calcati in picioare de niste afaceristi romani. Ai auzit sper ca zvonistica e una din armele manipularii. Nu m-as arunca sa afirm ceva despre cineva din auzite, din citite (la presa ma refer, si ea guvernata de interese) sau din vazute (la TV). Si in nici un caz fara sa am acces la mai multe surse (daca se poate cu interese diferite)

Pe de alta parte, ceea ce spui despre reclama din trust e o incercare de manipulare. Cred ca in cel mult o saptamana pot obtine grilele de publicitate de la National FM si National TV (pe cea de la National Fm am vazut-o, dar cred ca pot face rost de una reactualizata). Facem pariu ca secundele de publicitate sunt mici de tot? Pe ce vrei tu

Sa auzim bine

Alda

RaduVox

RaduVox

Junior Member

alda.. poate nu stii ca pana de curand.. in vestul tarii.. daca aveai un bar si nu vindeai EXCLUSIV european drinks (cu toata gama de pishoarce) mai mult ca sigur iti venea "Garda" pe cap saptamanal??? Stii??? Asa ca imbecilii astia doi de frati au obtinut ce au prin santaj si manipulare. Plus..scutiri de la plata impozitelor.. reesalonari si evaziune cat cuprinde. Si repet.. CNM e un kkt care a aparut peste noapte din dorinta lor de a avea in spate un trust media care sa-i protejeze si cu care sa poata lovi in cei ce-i deranjeaza. NIMIC ALTCEVA. Daca vroiau ceva de calitate faceau O (1) televiziune si bagau banii in ea sa o ridice. Au facut 10 si poti sa le dai foc la toate.

RaduVox

RaduVox

Junior Member

mixfm00, on May 4 2005, 21:52, said:

Mo nene! Eu nu va inteleg. Apa minerala de la Izvorul Minunilor este cea mai buna.. Ce atata antireclama..
National FM este multtttttt peste alte posturi.

<{POST_SNAPBACK}>

Get out more...

zuppy

zuppy

elbonian

• Grup: Senior Members
eu tot nu am inteles ce legatura are izvorul minunilor cu national fm... sunt 2 afaceri diferite.

tot ce am invatat in threadul asta e ca national sux si radio vox este cel mai mare, cel mai tare, "cel mai unic" post de radio. cine a mai auzit de radio vox pana acum ?!  :death:

r@zv@n

r@zv@n

Junior Member

Pana una, alta, stie cineva de ce nu mai merge transimisa LIVE pe internet a NATIONAL-ului FM, asta pe care il ridicati atata in slavi?

zuppy

zuppy

elbonian

of, of, ar trebui sa se dea teste ca sa ai dreptul sa folosesti un calculator:
http://live.national...00/nfm-high.mp3

r@zv@n

r@zv@n

Junior Member

@zuppy
Of, of, of, daca tu reusesti sa asculti National FM pe oricare dintre conexiunile de pe site-ul lor, eu dau o lada de bere daca ne vom intalni vreodata, nu o mai face pe desteptul doar de dragul de a scrie pe aici, nu e cazul.

valentinv

valentinv

Junior Member

r@zv@n, on May 6 2005, 00:47, said:

@zuppy
Of, of, of, daca tu reusesti sa asculti National FM pe oricare dintre conexiunile de pe site-ul lor, eu dau o lada de bere daca ne vom intalni vreodata, nu o mai face pe desteptul doar de dragul de a scrie pe aici, nu e cazul.

<{POST_SNAPBACK}>

azi 06.05 la 11:15 mergeau doar conexiunile de 32 si 64kbps

zuppy

zuppy

elbonian

r@zv@n, on May 6 2005, 01:47, said:

@zuppy
nu fac pe desteptul... ok... am exagerat cu testul si imi cer scuze, dar ieri cand ti-am dat linku mergea, mai incolo nu stiu ca nu am mai ascultat.

acum tocmai am incercat si merge, nu stiu de alte streamuri, eu il ascult doar pe asta. vezi sa nu fie de la tine problema de conexiune la internet.

am rds

inginerum

inginerum

Member

acum merge linkul de mai sus oferit de zuppy la 128
add in winamp linkul si go, go ,go
provider retea de cartier in iasi prin euroweb

Seniozity

Seniozity

New Member

am descoperit recent NationalFM.  :coolspeak: in zona in care lucrez eu se prinde chiar bine fatad e alte radiouri si la putin dupa ce am inceput sa-l ascult, i-am contaminat si pe ceilalti colegi (suntem vreo 7 ingramaditi intr-un birou). am citit cu mare atentie topicul creat de patrck despre radio in general si pt. ca mi-emi place sa intru mai in amanuntul lucrurior sunt curioasa ce parere aveti despre cei care prezinta emisiunile. Mie imi place in primul rand Dan gabor  :kisstogether: si apoi pe locul 2 Alexandra.
dan Gabor pt. ca are un farmec aparte, e unic, are o voce f.f.buna si te minunezi de unde scoate unle chestii. ce sa mai ; he's da best!!!! :rolleyes:  voi ce parere aveti??? :D  :D

Seniozity

Seniozity

New Member

mey! pe mine cel mai tare ma amuza, DAN GABOR de la National FM! superrrrr
sunt curioasa daca va place si voua. daca nu ati avut ocazia sa-l ascultati,prezinta de la 14-18. superrrr si Nationalul da muzica cu-adevarat misto!  :D  :coolspeak:
nu considerayi ca fac reclama radioului pentru ca nu dau nici o frecventa. vreau sa stiu ce parerer aveti despre echipa. si-atat !

kingblana

kingblana

Senior Member

Daca nu ma insel (si nu ma insel) a lucrat candva la Radio Contact Cluj ....

Clayman

Clayman

InFlamer

imi placea pana sa-si faca reclama "mascata" pe 15 topicuri

:death:

rz

rz

Moderator

• Grup: Moderators
Pentru Natinal FM EXISTA DEJA UN THREAD DEDICAT!
Seniozity, sper sa intelegi si tu ca aici dorim sa fie ordine... nu are nici un sens sa avem 10 thread-uri pe aceeasi tema
E chiar atat de greu de inteles?
Orice offtopic in threadul cu National FM se va sterge... si voi trece chiar la sanctiuni mai dure (in prima etapa, voi ridica ''cota'' WARN-ului)

alda

alda

Junior Member

Dan Gabor - voce buna, prezenta radio placuta (nu se da in barci). Mai are de castigat la capitolul personalitate (parerea mea). A fost la Contact, a trecut la Star si de acolo a ajuns la National. Asta e parcursul bucurestean pe care eu i-l stiu.

Seniozity nu cred ca ii faci vreun serviciu lui Dan gabor sau National Fm daca deschizi inca 2 thread-uri cu acelasi subiect.

Calmeaza-te barbate (femeie)!

Am inteles esti superfan Dan Gabor. E suficient

Sa auzim bine

_Patrick99

_Patrick99

Junior Member

De Dan Gabor nu pot spune ca imi place asa de tare,in schimb sunt fan Razvan si Dani,baietii din programul de dimineata.
Slabut programul dintre 14-17,dar daca e sa ne luam dupa noile preferinte ale publicului...muzica fara prea multa animatie e binevenita in acest interval orar.
De la 1 mai am observat o imbunatatire a sunetului,sau poate doar mi s-a parut :naughty:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate