Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

DD TV (Închis.)

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
612 replies to this topic

#37
turtle2008

turtle2008

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 28.01.2008

View Postcornel2121, on 22nd August 2009, 21:08, said:

Dumnezeule ce site au. http://www.ddtv.ro/ , din 1900 toamna :confuzzled:
Diaconescu a zis ca de la 1 sept schimba si site-ul, voar avea un site nou, sa vedem acum.

#38
ionut2

ionut2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 683
  • Înscris: 19.04.2005
aca nu baga nici reclame, dan diaconescu va da clasa si pe planul asta magnatilor de la ant1 ,pro tv ,intradevar e ceva unic ce va face ,daca va fi si imaginea si sunetul ok vom fi pe faza sa inregistram capodoperele difuzate de un om care cred ca daca va candida la presedintie are sanse mari sa iasa si nu m.ar mira sa nu se bage dupa cum l.am vazut vorbind aseara...

#39
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006

View Postpokems, on 23rd August 2009, 04:05, said:

va fi calitate divx.

:nonobad:
Va fi calitate Full HD + Ø - noua normă în televiziunea de înaltă definiție. :roflmao:  :roflmaofast:

#40
softpedic

softpedic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,243
  • Înscris: 10.07.2007

View Postionut2, on 23rd August 2009, 11:37, said:

aca nu baga nici reclame, dan diaconescu va da clasa si pe planul asta magnatilor de la ant1 ,pro tv ,intradevar e ceva unic ce va face ,daca va fi si imaginea si sunetul ok vom fi pe faza sa inregistram capodoperele difuzate de un om care cred ca daca va candida la presedintie are sanse mari sa iasa si nu m.ar mira sa nu se bage dupa cum l.am vazut vorbind aseara...
Da, are sanse mari sa iasa...printre ultimii  :D

#41
cosminky

cosminky

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 23.08.2009
Da dar am o nelamurire... oare DDtv va aparea in grila de programe a celor de la RDS ? pt. ca cei din provincie nu prind DDtv :death:

#42
Silviudeep

Silviudeep

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 07.11.2005
Nu vorbi prostii. In Galati este in grila RDS si Blue Telecom de multa vreme.
Ontopic: Laudabila initiativa, sa vedem daca se va imbunatati si imaginea, ca se vede foarte prost. Si primele posturi TV locale se vedeau mai bine cand au aparut.

#43
cosminky

cosminky

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 23.08.2009
Nu e adevarat ...uite ca in Vaslui nu mai prind DDtv de 1 an si nu numai aici, in mai multe orase. Trebuie facut ceva... :mellow:

#44
acabes

acabes

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 18.01.2009
Aseara zicea Diaconescu ca emisiunile cele mai interesante de pe DDTV vor fi preluate pe OTV (se referea la emisiunile paranormarilor, care sunt foarte multe...). Din pacate, singura emisiune interesanta, cea a lui Mircea Micu, o adevarata emisiune de cultura, mult peste ce se face in momentul asta la TVR Cultural sau pe la alte televiziuni va fi scoasa din grila :thumbdown: . Opinia mea e ca Diaconescu face o greseala, pentru ca pana si cel mai comercial post - PRO TV are o emisiune de cultura pe saptamana. Cred ca s-ar fi gasit o ora din emisia OTV sa-i faca loc si lui Mircea Micu, dar probabil ca DD are si foarte multe obligatii... Pacat

#45
GABBO

GABBO

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 02.05.2006

View PostSilviudeep, on 23rd August 2009, 12:21, said:

Nu vorbi prostii. In Galati este in grila RDS si Blue Telecom de multa vreme.

Uite ca nici in grila RDS Brasov nu avem DDTV.

#46
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,381
  • Înscris: 05.09.2005
eu incerc sa dau de un link sa vad. Dar nu gasesc. DE i-tv nici sa nu aud. Multi bani calitate foarte slaba

#47
Shieu

Shieu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 24.06.2009

View PostGABBO, on 23rd August 2009, 12:50, said:

Uite ca nici in grila RDS Brasov nu avem DDTV.

Acum e trinitas-ul.

#48
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,752
  • Înscris: 10.05.2008

View Postionut2, on 23rd August 2009, 11:37, said:

aca nu baga nici reclame, dan diaconescu va da clasa si pe planul asta magnatilor de la ant1 ,pro tv ,intradevar e ceva unic ce va face ,daca va fi si imaginea si sunetul ok vom fi pe faza sa inregistram capodoperele difuzate de un om care cred ca daca va candida la presedintie are sanse mari sa iasa si nu m.ar mira sa nu se bage dupa cum l.am vazut vorbind aseara...
vor fi reclame din ce am intels eu cat am urmarit aseara.
eu nu inteleg cum i-a venit lui ideea asta sa faca canal de filme. e adevarat ca a tinut ddtv ca alternativa in cazul reinchiderii otv si a bagat numai balarii pe el. dar filme? si noi? laudabila initiativa!

#49
DanyPMN

DanyPMN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 31.05.2008
Interesant programul :lol:
Chiar sunt curios daca le va iesi.
Sa fie schimbarea intr'un ceas bun ;)

#50
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,381
  • Înscris: 05.09.2005
Este un mosneag ( prezentator) ciufut ca i-a scos Diaconescu emisiunea din program . Mor de ras.

Edited by a_d_y, 23 August 2009 - 13:06.


#51
DanyPMN

DanyPMN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 31.05.2008

View Posta_d_y, on 23rd August 2009, 14:06, said:

Este un mosneag ( prezentator) ciufut ca i-a scos Diaconescu emisiunea din program . Mor de ras.
Cine nu mai incape la OTV, poa' sa isi depuna "siviul" la Zapping'ul lui 'Nea Petrica :naughty:

Edited by DanyPMN, 23 August 2009 - 13:11.


#52
GABBO

GABBO

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 02.05.2006
Ma baieti, ma faceti curios tare cu canalul asta. Ma cam pune pacatul sa-mi incarc contul i-tv ca sa vad si eu ce-i cu DDTV-ul asta.

Edited by GABBO, 23 August 2009 - 13:18.


#53
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,381
  • Înscris: 05.09.2005

View PostGABBO, on 23rd August 2009, 14:13, said:

Ma baieti, ma faceti curios tare cu canalul asta. Ma cam pune pacatul sa-mi incarc contul i-tv ca sa vad si eu ce-i cu DDTV-ul asta.


Asta am facut si eu acu juma de ora :D

#54
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,752
  • Înscris: 10.05.2008

View PostGABBO, on 23rd August 2009, 14:13, said:

Ma baieti, ma faceti curios tare cu canalul asta. Ma cam pune pacatul sa-mi incarc contul i-tv ca sa vad si eu ce-i cu DDTV-ul asta.
vor fi filme. un lucru bun pentru cei ce nu au calculator sau nu le au cu torrentele ori dc++. pentru mine si majoritatea de aici nu cred ca va conta.
p.s. zicea diaconescu ca vrea sa dea si filmele noi inainte sa ajunga pe hbo sau chiar pe casete in usa. omu' asta e nebun toti banii sunt imprumutati. e mai nebun ca astia de la rcs cu digisportu si drepturile lor.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate