Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Nisipurile de Aur

- - - - -
  • Please log in to reply
395 replies to this topic

#1
nicolpa

nicolpa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 23.10.2008
A fost cineva la Hotel Kristal,Nisipurile de aur?Cum este mancarea,parcare,etc?

#2
Greuceanu

Greuceanu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,273
  • Înscris: 12.03.2003
Numele corect al hotelului este Kristal, asa cum l-ai scris aici, nu Crystal. Nu am fost personal acolo, dar cunosc citeva persoane care s-au intors cu impresii bune. De asemenea, review-urile par ok. In concluzie, cred ca ar fi o alegere buna. Bafta si vacanta placuta!

P.S.: pe viitor nu mai deschide te rog frumos doua topicuri cu acelasi subiect. Multumesc!

#3
simona69

simona69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 03.02.2007

 nicolpa, on 12th August 2009, 10:21, said:

A fost cineva la Hotel Kristal,Nisipurile de aur?Cum este mancarea,parcare,etc?

Am fost de 1 mai. Parcarea este foarte mica (10-12 locuri). Mancarea este buna, diversificata.Camerele sunt de 2 feluri-mari si mijlocii. Daca sponsorizezi la receptie  iei camera mare. Distanta de plaja este destul de mare , piscina de lungime medie.Exista si sala de sport ( cam mica cu 3 aparate).
In camera este curat, se face curatenie in fiecare zi.
:thumbup:

#4
nicolpa

nicolpa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 23.10.2008

 simona69, on 20th August 2009, 07:26, said:

Am fost de 1 mai. Parcarea este foarte mica (10-12 locuri). Mancarea este buna, diversificata.Camerele sunt de 2 feluri-mari si mijlocii. Daca sponsorizezi la receptie  iei camera mare. Distanta de plaja este destul de mare , piscina de lungime medie.Exista si sala de sport ( cam mica cu 3 aparate).
In camera este curat, se face curatenie in fiecare zi.
:thumbup:

Multumesc!Pai si unde se parcheaza masina daca nu prinzi loc in parcare?

#5
bcco

bcco

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 18.11.2008
Toata discutia despre litoralul bulgar si mai ales Nisipurile de Aur este aici:

http://forum.softped...t...&start=5904

In rest, daca vrei cele mai bune preturi de cazare, direct de la hoteluri, in limba romana,
la pret de 2-3 ori mai mici decat prin agentiile turistice, scrie direct la

[email protected]

#6
simona69

simona69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 03.02.2007

 nicolpa, on 20th August 2009, 08:14, said:

Multumesc!Pai si unde se parcheaza masina daca nu prinzi loc in parcare?
In spatele hotelului langa piscina( te rezolva baiatul de la bagaje pentru 5 euro).
:peacefingers:

#7
bcco

bcco

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 18.11.2008
sunt locuri de parcare si parcari pazite o multime in nisipurile de aur.

5 euro este exagerat de mult sa lasi spaga oriunde in bulgaria...

#8
aldehida

aldehida

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 23.06.2009
Imi poate spune cineva despre conditiile din Hotel Golden Beach Nisipurile de Aur ? Parca ne-ar tenta un sejur de Paste acolo , oferta e tentanta dar mi-e teama sa nu fie "bluff" ! As vrea o descrieire mai ampla de la cineva care a fost acolo. Multumesc anticipat !

#9
ionescunic

ionescunic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 28.03.2008

 aldehida, on 17th January 2010, 09:53, said:

Imi poate spune cineva despre conditiile din Hotel Golden Beach Nisipurile de Aur ? Parca ne-ar tenta un sejur de Paste acolo , oferta e tentanta dar mi-e teama sa nu fie "bluff" ! As vrea o descrieire mai ampla de la cineva care a fost acolo. Multumesc anticipat !
Am un singur cuvant : Duni , lasa nisipurile altora care n-or mai gasi locuri acolo , ia si studiaza problema.

#10
anonima1

anonima1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,952
  • Înscris: 05.01.2008
gaseai raspuns aici http://forum.softped...p;#entry6770068

#11
toledo73

toledo73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 27.05.2009
Anul acesta as vrea sa merg la nisipuri, la hotelul Madara. A fost cineva acolo? Cum este hotelul, mancarea, piscina? Parcare exista? Din cate am citit este cam departe de plaja? Cam cate minute se fac pina la plaja? Exista shutlle bus, care te duce si te aduce de la plaja? Am vazut ca alte hoteluri au asa ceva.
Multumesc

#12
ygrek

ygrek

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 23.11.2005
1) Imi poate spune si mie cineva va rog despre hotelul Erma (Nisipurile de aur) ? E ok? Camera, mancare, curatetie?
2) La Nisipurile de aur ce alte locuri de vizitat mai sunt.. au Aquamagic? parc de distractii? bla bla. Imi cer scuze daca intreb pentru ca n-am fost niciodata.
3) Daca a fost cineva... cum e vremea pe 1 septembrie? Merita? Multumesc.

Edited by ygrek, 08 February 2010 - 01:31.


#13
daniel-mircea

daniel-mircea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 24.06.2008
1. Din pacate, nu stiu cum este hotelul respectiv. Am stat la Grand Marina si a fost super OK.

2. Au un ditamai Aquaparc, cazinouri, discoteci, locuri de distractie cât cuprinde.

3. Eu am fost anul trecut la sfârsitul lunii august si vremea era frumoasa. Am facut plaja fara probleme.

#14
Golfus

Golfus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 29.12.2009
1.Nu iti pot raspunde la rpima intrebare . Eu am stat la Kristal**** . A fost super , mancare la discretie si foarte buna, bauturi la fel .
3.Eu am fost la sfarsitul lui iulie , vremea a fost superba  .
2. Ai destule locuri de distractie .

#15
ygrek

ygrek

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 23.11.2005
Multumesc frumos pentru raspunsuri, de la Varna stie cineva cati km mai sunt pana la nisipuri si cu ce se poate ajunge? sunt microbuze ceva?

#16
aliantasudului

aliantasudului

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 28.01.2006
Vreau o recomandare pentru un hotel de pe litoralul bulgaresc, adecvat unei familii cu 2 copii ( 9 ani si 14 ani)...

#17
RamboX

RamboX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 02.04.2006

 toledo73, on 7th February 2010, 16:01, said:

Anul acesta as vrea sa merg la nisipuri, la hotelul Madara. A fost cineva acolo? Cum este hotelul, mancarea, piscina? Parcare exista? Din cate am citit este cam departe de plaja? Cam cate minute se fac pina la plaja? Exista shutlle bus, care te duce si te aduce de la plaja? Am vazut ca alte hoteluri au asa ceva.
Multumesc
Eu am fost anul trecut in iunie,ce sa zic de hotel?mancare buna,curatenie multi nemti...sala de mese mare, nimic deosebit ca la 4 stele de peste tot,ceea ce este prost este ca pana la plaja faci cam 15 minute,e ceva de mers pe jos,in rest parcare gratis in fata hotelului....

#18
alinutza109

alinutza109

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 21.05.2008
Eu am fost 2 ani la rand la Melia Grand Hotel.Au o piscina interioara imensa,servicii foarte bune,curatenie,mancare f buna si variata.Anul acesta pt pachetul de 3 nopti am dat 115 euro ,demipensiune.taxa de statiune inclusa si masa festiva de paste.Eu zic ca la ce ofera pretul este mai mult decat bun.
http://*************...e-bulgaria.html

Edited by ferrellroo, 29 July 2010 - 13:35.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate