Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri

Samsung S8300

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

adytzo

adytzo

Junior Member

• Grup: Members
am si eu un Samsung S8300 pe care mi l-am luat recent cu gandul la GPS....insa am luat o mare teapa pentru ca Google mapps care este instalat pe el numi merge iar telefonul nu are WM sau Symbian....este pe youtube acest S8300 cu Route 66 pe el....as vrea sa va intreb daca stie cineva de unde poate fi downloadat si cum poate fi instalat....multumesc
P.S:nu are WM sau Symbian

stel_ice

stel_ice

New Member

adytzo, on 11th August 2009, 15:15, said:

am si eu un Samsung S8300 pe care mi l-am luat recent cu gandul la GPS....insa am luat o mare teapa pentru ca Google mapps care este instalat pe el numi merge iar telefonul nu are WM sau Symbian....este pe youtube acest S8300 cu Route 66 pe el....as vrea sa va intreb daca stie cineva de unde poate fi downloadat si cum poate fi instalat....multumesc

Am si eu de curand un astfel de telefon, dar nu prea gasesc date despre el de la proprietari.

Mai asteptam sa-si mai cumpere lumea :)

Numai bine.

giulio.vasilescu

giulio.vasilescu

Junior Member

adytzo, on 11th August 2009, 15:15, said:

Salut,

Eu am S8300 si am descarcat ieri de la Google aplicatia lor; merge perfect, poate pentru ca este cea mai noua.

adytzo

adytzo

Junior Member

Eu am Route 66 pe samsungul meu insa a trebuit facut un upgrade de software pana la S830NXXIE1 .
Insa am o problema. Nu imi arata pozitia mea. Am gasit ceva la Gps settings :downlaod data in care nu am intrat pentru ca nu am credit.
Daca intru se va rezolva si telefonu va gasi pozitia mea?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate