Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

Samsung S8300

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

adytzo

adytzo

Junior Member

• Grup: Members
am si eu un Samsung S8300 pe care mi l-am luat recent cu gandul la GPS....insa am luat o mare teapa pentru ca Google mapps care este instalat pe el numi merge iar telefonul nu are WM sau Symbian....este pe youtube acest S8300 cu Route 66 pe el....as vrea sa va intreb daca stie cineva de unde poate fi downloadat si cum poate fi instalat....multumesc
P.S:nu are WM sau Symbian

stel_ice

stel_ice

New Member

adytzo, on 11th August 2009, 15:15, said:

am si eu un Samsung S8300 pe care mi l-am luat recent cu gandul la GPS....insa am luat o mare teapa pentru ca Google mapps care este instalat pe el numi merge iar telefonul nu are WM sau Symbian....este pe youtube acest S8300 cu Route 66 pe el....as vrea sa va intreb daca stie cineva de unde poate fi downloadat si cum poate fi instalat....multumesc

Am si eu de curand un astfel de telefon, dar nu prea gasesc date despre el de la proprietari.

Mai asteptam sa-si mai cumpere lumea :)

Numai bine.

giulio.vasilescu

giulio.vasilescu

Junior Member

adytzo, on 11th August 2009, 15:15, said:

Salut,

Eu am S8300 si am descarcat ieri de la Google aplicatia lor; merge perfect, poate pentru ca este cea mai noua.

adytzo

adytzo

Junior Member

Eu am Route 66 pe samsungul meu insa a trebuit facut un upgrade de software pana la S830NXXIE1 .
Insa am o problema. Nu imi arata pozitia mea. Am gasit ceva la Gps settings :downlaod data in care nu am intrat pentru ca nu am credit.
Daca intru se va rezolva si telefonu va gasi pozitia mea?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate