Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

parc rulote

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
tataeejoe

tataeejoe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.06.2009
salutare tuturor pasionatilor de rulote si mai ales celor care iubesc natura....vreu si eu sa-mi cumpar o rulota si as vrea sa vad ce gasesc pe la noi.....stie cineva pe unde gasesc niste parcuri de rulote prin tara?......va multumesc

#2
ovitelu

ovitelu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 30.06.2005

 tataeejoe, on 3rd August 2009, 21:48, said:

salutare tuturor pasionatilor de rulote si mai ales celor care iubesc natura....vreu si eu sa-mi cumpar o rulota si as vrea sa vad ce gasesc pe la noi.....stie cineva pe unde gasesc niste parcuri de rulote prin tara?......va multumesc


intra pe siteul de mai jos la sectiunea forum
vand si baietii rulote
vrei noua sau SH
si eu sunt in tatonare sa-mi iau rulota sunt din Oradea si la noi sunt 2 firme care vand rulote noi si SH

eu iti recomand sa cumperi una care este folosita uzual ca macar functioneaza toate instalatiile la ea
una din parc poate sa fie acolo de ani de zile si daca stationeaza se ma intepeneste ceva la ea, daca intelegii ideea

http://www.clubrv.ro/

iti urez bafta

#3
tataeejoe

tataeejoe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.06.2009

 ovitelu, on 4th August 2009, 11:19, said:

intra pe siteul de mai jos la sectiunea forum
vand si baietii rulote
vrei noua sau SH
si eu sunt in tatonare sa-mi iau rulota sunt din Oradea si la noi sunt 2 firme care vand rulote noi si SH

eu iti recomand sa cumperi una care este folosita uzual ca macar functioneaza toate instalatiile la ea
una din parc poate sa fie acolo de ani de zile si daca stationeaza se ma intepeneste ceva la ea, daca intelegii ideea

http://www.clubrv.ro/

iti urez bafta
la voi cam care sunt preturile????eu sunt din ploiesti si aici nu avem nici un parc,,,,dar maine plec special pana la tg secuiesc sa vad ce gasesc ,,,,acolo sunt 2 parcuri

#4
controversatul

controversatul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 21.01.2007

 tataeejoe, on 7th August 2009, 22:20, said:

la voi cam care sunt preturile????eu sunt din ploiesti si aici nu avem nici un parc,,,,dar maine plec special pana la tg secuiesc sa vad ce gasesc ,,,,acolo sunt 2 parcuri
Sal.
Rulote gasesti pe DN1 (Bucuresti-Ploiesti pana in primul pod pe dreapta, Romanesti sau Pucheni nu stiu exact cum se numeste localitatea). Am vazut acolo vreo 10 rulote si cateva masini.
Spor la cumparaturi.

#5
lumierre

lumierre

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 05.11.2007
zi-mi si mie te rog cam ce preturi au cei din oradea si unde sunt cele doua parcuri, sa dau si eu o vizita, multam fain.


 ovitelu, on 4th August 2009, 10:19, said:

intra pe siteul de mai jos la sectiunea forum
vand si baietii rulote
vrei noua sau SH
si eu sunt in tatonare sa-mi iau rulota sunt din Oradea si la noi sunt 2 firme care vand rulote noi si SH

eu iti recomand sa cumperi una care este folosita uzual ca macar functioneaza toate instalatiile la ea
una din parc poate sa fie acolo de ani de zile si daca stationeaza se ma intepeneste ceva la ea, daca intelegii ideea

http://www.clubrv.ro/

iti urez bafta


zi-mi si mie te rog cam ce preturi au cei din oradea si unde sunt cele doua parcuri, sa dau si eu o vizita, multam fain.


 ovitelu, on 4th August 2009, 10:19, said:

intra pe siteul de mai jos la sectiunea forum
vand si baietii rulote
vrei noua sau SH
si eu sunt in tatonare sa-mi iau rulota sunt din Oradea si la noi sunt 2 firme care vand rulote noi si SH

eu iti recomand sa cumperi una care este folosita uzual ca macar functioneaza toate instalatiile la ea
una din parc poate sa fie acolo de ani de zile si daca stationeaza se ma intepeneste ceva la ea, daca intelegii ideea

http://www.clubrv.ro/

iti urez bafta


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate