Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Se trimite ip-ul automat la o adresa de mail

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1
alex9935

alex9935

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 29.05.2009
Cine m-ar putea ajuta cu un program de genu: cand dai dublu click sa se trimita automat la o adresa de mail fara "aprobarea mea" dar sa nu fiu nevoit sa il instalez. Cine are cunostintele necesare si poate sa fac un program de genu sau cine dispune de un asemenea program l-as ruga sa puna un link de download.  Multumesc.

#2
msmihai

msmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,271
  • Înscris: 02.09.2006

View Postalex9935, on 23rd July 2009, 15:11, said:

Cine m-ar putea ajuta cu un program de genu: cand dai dublu click sa se trimita automat la o adresa de mail fara "aprobarea mea" dar sa nu fiu nevoit sa il instalez. Cine are cunostintele necesare si poate sa fac un program de genu sau cine dispune de un asemenea program l-as ruga sa puna un link de download.  Multumesc.

copii ^_^

ce vrei sa faci cu programul ? sa-l renedumesti "tetris.exe" si sa-l trimiti la toata lista ta de mess ?

Edited by msmihai, 23 July 2009 - 14:17.


#3
alex9935

alex9935

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 29.05.2009
Nu cred ca conteaza atat de mult ce vreau eu sa fac cu programul si in orice caz nu fac ceea ce ai zis tu. Eu am intrebat deoarece ma gandesc ca ma poate ajuta cineva de pe acest forum si nu cred ca ii cazu sa faci misto :)

#4
Daros

Daros

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 702
  • Înscris: 10.04.2007
Adica celor carora vrei sa le afli IP-ul sa nu aiba nici o urma in calculator de unde ar putea sa-si dea seama ca vrei sa ii "lucrezi" pe ascuns? :naughty:

Nu am programul pe care il vrei, dar te pot ajuta cu unul care afla parolele de mess ale tuturor. Te intereseaza?  :roflmaofast:  :roflmaofast:  :roflmaofast:

Lasind gluma la o parte, lasa-te de prostii!

Edited by Daros, 23 July 2009 - 15:48.


#5
msmihai

msmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,271
  • Înscris: 02.09.2006
daca vrei sa faci magarii, fa-ti-le singur, nimeni nu o sa-si pateze mainile pentru un necunoscut. si mai ales gratis.
Softpedia nu incurajeaza "hackereala" !

Edited by msmihai, 23 July 2009 - 15:46.


#6
Daros

Daros

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 702
  • Înscris: 10.04.2007
Dar el e bine intentionat, nici vorba de hackereala! Si nu voia programul pentru a-l utiliza in mod infractional pe calculatoarele altora, ii trebuia lui asa, doar pentru el.  :rolleyes:
Regret ca nu il pot ajuta cu un link pentru download!  :P

#7
RCG

RCG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,386
  • Înscris: 20.09.2006
Plus de asta iti trebuie un server de mail. RDS si UPC au portul 25 pentru SMTP blocat. Deci nu va merge. Bafta!

#8
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,857
  • Înscris: 06.10.2003
Deci program gata facut, mura-n-gura? Ia mai citeste inca o data regulamentul ariei!

CLOSED.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate