Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Discuții despre Orange Sport 1-4 (ex-Telekom Sport).

* * * * * 4 votes
  • Please log in to reply
12605 replies to this topic

#11917
petrepescarul

petrepescarul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 15.02.2012

View Postmilanistaduemila, on 20 decembrie 2021 - 01:09, said:

...Come on, și așa Enăchescu a plecat ...

Poi asta intre timp a plecat si de la CSM Bucuresti a plecat si din Pache Protopopescu, unde naiba sa se mai duca are 45 ani nu poate sa aiba pensie speciala, daca era militian pe la Dinamo sau ceva sergent major pe la Steaua, era bine mersi acuma.
Nu stiu poate se face iara legatura nas/fin Gradinarescu/Enachescu pe la Orlando....

Edited by petrepescarul, 20 December 2021 - 01:40.


#11918
milanistaduemila

milanistaduemila

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 02.12.2021

View Postpetrepescarul, on 20 decembrie 2021 - 01:39, said:

Poi asta intre timp a plecat si de la CSM Bucuresti a plecat si din Pache Protopopescu, unde naiba sa se mai duca are 45 ani nu poate sa aiba pensie speciala, daca era militian pe la Dinamo sau ceva sergent major pe la Steaua, era bine mersi acuma.
Nu stiu poate se face iara legatura nas/fin Gradinarescu/Enachescu pe la Orlando....
Nu cred că se mai poate face legătura iar , slabe șanse...

View Postpetrepescarul, on 20 decembrie 2021 - 01:39, said:

Poi asta intre timp a plecat si de la CSM Bucuresti a plecat si din Pache Protopopescu, unde naiba sa se mai duca are 45 ani nu poate sa aiba pensie speciala, daca era militian pe la Dinamo sau ceva sergent major pe la Steaua, era bine mersi acuma.
Nu stiu poate se face iara legatura nas/fin Gradinarescu/Enachescu pe la Orlando....
Poate se duce la Antena 1 sau înapoi la TVR , cine știe.

View Postpetrepescarul, on 20 decembrie 2021 - 01:39, said:

Poi asta intre timp a plecat si de la CSM Bucuresti a plecat si din Pache Protopopescu, unde naiba sa se mai duca are 45 ani nu poate sa aiba pensie speciala, daca era militian pe la Dinamo sau ceva sergent major pe la Steaua, era bine mersi acuma.
Nu stiu poate se face iara legatura nas/fin Gradinarescu/Enachescu pe la Orlando....
Pe bune , nici acum nu-mi dau seama de ce a plecat de la Pro , dacă era lăsat putea să facă o treabă bună.

#11919
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
Păi la PRO probabil ce a vrut el sa faca nu au fost de acord directorii sau nu a vrut el sa faca ceva ce vroiau directorii.

Edited by IceCoolExtreme, 20 December 2021 - 02:07.


#11920
milanistaduemila

milanistaduemila

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 02.12.2021

View PostIceCoolExtreme, on 20 decembrie 2021 - 02:07, said:

Păi la PRO probabil ce a vrut el sa faca nu au fost de acord directorii sau nu a vrut el sa faca ceva ce vroiau directorii.
Se poate și asta dar poate se duce la Antena 1 sau se întoarce în TVR cum am mai spus.

#11921
petrepescarul

petrepescarul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 15.02.2012

View Postmilanistaduemila, on 20 decembrie 2021 - 02:11, said:

... sau se întoarce în TVR cum am mai spus...

Nu cred ca mai are loc de reintoarcere in TVR, acolo e Dorin Ghiotea director sportiv... In momentul in care enachescu a plecat de la TVR nu a plecat cu mina goala, Gradinarescu ia lasat drepturile pentru Liga Campionilor, au fost ceva scintei atunci, dupa scurt timp Gradinarescu a plecat si el de la TVR si a sarit in barca lui enachescu, ce sa-i faci doar sint nas/fin

Attached File  482447-finala-ucl-2011.jpg   153.3K   33 downloads

La Antena1 e Felix Draghici, fostul sef de la prostv, si sa nu uitam ca Antena 1 are meciurile echipei nationale....

Edited by petrepescarul, 21 December 2021 - 00:30.


#11922
raduors

raduors

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,108
  • Înscris: 13.07.2008
Nu vă bateți voi capul degeaba. Că omul asta a lucrat in ultimii 10-15 ani pe niște salarii astronomice (pt piata din Romania) și își permite să stea liniștit 2-3 ani. Mai mult, pentru un om că el, se găsește loc.

#11923
FValeriu

FValeriu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 01.04.2021
Niște golani

#11924
milanistaduemila

milanistaduemila

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 02.12.2021
Acum m-am uitat la un jurnal de sport de la Look și am urmărit un reportaj cu Camora de la CFR la aeroport și am văzut un microfon cu burete de telekom sport și nu de Look cum am văzut la cel cu Cristina Neagu săptămâna trecută. Merg când cu burete de Look când cu burete de telekom sport.Nu știu de ce fac chestia asta , ce să mai înțeleg ?????!!!!Posted Image Posted Image Posted Image

#11925
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,182
  • Înscris: 15.07.2005
Dacă sursa mea nu minte și totul decurge conform planului pe 28 martie Telekom sport devine orange sport!

#11926
toto_riina

toto_riina

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,564
  • Înscris: 20.08.2014
Si vor intra si TS1 si 2 la abonatii pe grila TKR si la cei pe grila Orange Satelit (care au acum numai 3 si 4)?

#11927
viogeny

viogeny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 380
  • Înscris: 27.11.2010

View Postdjmaxx, on 14 februarie 2022 - 16:22, said:

Dacă sursa mea nu minte și totul decurge conform planului pe 28 martie Telekom sport devine orange sport!
Vor fi multe schimbări de pe 1.04. Asta nu o știam, dar e posibil.

View Posttoto_riina, on 14 februarie 2022 - 16:46, said:

Si vor intra si TS1 si 2 la abonatii pe grila TKR si la cei pe grila Orange Satelit (care au acum numai 3 si 4)?
Sigur.

#11928
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
Daca s-a luat hotararea asta (sa investeasca in canale proprii) probabil vor lansa si un canal 4k, asta daca vor sa concureze cu Digi. Un plus fata de Digi e aplicatia Orange TV disponibila pe Smart TV si AndroidTV, se misca foarte bine, fluid.

#11929
polatalemdar

polatalemdar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 02.11.2017
Ar fi și păcat sa nu-l transforme în orange sport. Look sport e cu zece clase sub telekom sport.

#11930
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,262
  • Înscris: 30.03.2019
Nu stiu daca a mai sesizat cineva, dar domeniul orangesport.ro e inregistrat pe NS-urile Orange inca din octombrie 2021. Eu as zice ca rebrand-ul Telekom Sport in Orange Sport e mai mult ca sigur.

https://www.whois.co.../orangesport.ro

#11931
CostiRAW

CostiRAW

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 27.07.2019

View Postdjmaxx, on 14 februarie 2022 - 16:22, said:

Dacă sursa mea nu minte și totul decurge conform planului pe 28 martie Telekom sport devine orange sport!
Greu de crezut ca vom avea Orange Sport. Comentatorii, studioul, angajatii sunt la Clever Media. Orange va merge pe aceeasi chestie ca si pana acum. Promovarea Look Sport, la fel ca Vodafone.

#11932
fox11

fox11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 08.03.2011
Au contract de administrare a canalelor TK, dar presupun ca nu au facut contract pe 99 de ani si oricum orice contract se poate desface.Nu stim noi dedesupturile intelegerii dintre ei.

#11933
Totti10

Totti10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 315
  • Înscris: 09.11.2019
Știe cineva sigur dacă după 28 martie Telekom Sport devine Orange Sport?

#11934
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,182
  • Înscris: 15.07.2005
Da Eu!! Pe data de 28 martie 2022 Telekom sport dispare și apare orange sport!


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate