Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Pay Per View

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
ovex

ovex

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,601
  • Înscris: 13.03.2005
APROPO ... In America si-n vest in general, de ce merg asa de bine servirile de PIZZA la domiciliu ... daca in oras sunt o gramada de pizzerii???

ovex :cursing:

#20
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

Quote

Bah fratttteeeelllooooooo ... Nu musca asa de tare ca-ti rupi coltii. Tu vezi numai VIDEOTECI in fata ochilor ... alte aspecte mai LUXOASE si ELEGANTE nu-ti sunt deloc cunoscute ...

si care ar fi alea in viziunea ta de "mare guru" intr-ale PPV-ului? Oricum o sa te asigur ca... o sa astepti tu mult si bine ca "homo-mioriticus" care intre timp s-a imbogatit si si-a tras casa de vacanta sa comande PPV-uri!

Quote

Sa fim seriosi ... si un bastan se kakah in ea videoteca, cand vede ca apasa pe 2 - 3 butoane si vine filmul

Si cati bastani sti tu care ar face asta? Bastanul de care vorbesti va apasa butoanele mobilului ca sa faca bani si nu are timp de filme...  

Quote

In America si-n vest in general, de ce merg asa de bine servirile de PIZZA la domiciliu

De ce in Romania nu merg oare tot asa de bine aceste servicii de pizza la domiciliu?

Edited by LR, 28 April 2005 - 21:14.


#21
ovex

ovex

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,601
  • Înscris: 13.03.2005
@LR

1. Stau in fotoliu la 3 noaptea si-mi comand evenimentul PPV, cand videoteca ii inchisa.

2. Se vor obisnui ... Inca nu stiu ce-i aia PPV si ce poate. Este timp.

3. Pentru ca-i alta mentalitatea.

ovex :cursing:

#22
onyx

onyx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 929
  • Înscris: 12.10.2002

LR, on Apr 28 2005, 19:01, said:

@onyx

... tu vorbesti in cunostinta de cauza sau numai asa din ce ai auzit pe anumite forumuri? Ia intreaba tu pe cineva din UK (SKY UK) sau Franta (Canal Satellite) care nu sunt "sparte" cam cate persoane mai sunt tampite sa plateasca un film transmis in PPV la echivalentul sumei de 6€ pe care ar inchiria 2 DVD-uri? In PPV se mai renteaza sa fie transmise doar meciurile de fotbal, box sau XXX-urile. Dar daca voi vreti sa cumparati evID-uri de la GiGi TV sau Focus este treaba voastra ca doar voi dati banii ;).

<{POST_SNAPBACK}>


anul asta vin noi jucarii pt copiii cuminti  :naughty:

Edited by onyx, 29 April 2005 - 00:30.


#23
satelix

satelix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 03.04.2005
nu am mai intrat pe acest topic cam de mult si drept sa spun am ramas impresionat de cite discutii au avut loc pe aceasta tema.tin sa multumesc celor care au postat si mi-au dat de inteles ca acest sistem pay per view e unul costisitor.deci concluzia e ca nu prea se merita.am achizitionat si eu kitul digi tv si am renuntat la astral telecom in favoarea lui.sa va spun de ce:la astral au facut abonamentul 215000 lei pt 29 posturi si mai aveam si decodor hbo de la ei si plateam 140000 lei pe luna si pt el.la digi am de toate la un pret de 8,20$pt 48 posturi.se vede diferenta.deocamdata sunt multumit.sper sa nu fiu dezamagit . :D

#24
ovex

ovex

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,601
  • Înscris: 13.03.2005
@satelix

Mane ...  :D  :D  :D  :D  :D  ... fah chef, distreazate, imbatate ... fati de cap pana la 1 ianuarie 2006. Dupa aia vine surpriza de la RCS .... si nervii, bineinteles  ;)

ovex :cursing:

#25
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,161
  • Înscris: 05.05.2003
Si care e surpriza?  :rolleyes:

#26
experience

experience

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 19.09.2004
pai hbo si cinemax nu vor mai fi gratuite din 2006!...

#27
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,161
  • Înscris: 05.05.2003
Aha... am si uitat de asta :D

#28
daniel28

daniel28

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,184
  • Înscris: 07.08.2003
^_^ Macar la Digi surpriza vine in ianuarie 2006. La Focus a venit in mai 2005 !!!!  ^_^

#29
satelix

satelix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 03.04.2005
Ramine de vazut ce va mai aduce 2006 dar nu cred ca va fi atit de tragic pt mine deoarece eu sunt multumit deocamdata de grila digi-tv si deci orice schimbari in pret vor apare  de la 01.01.2006 nu ma vor afecta atita timp cit nu vor fi modificari in grila.Iar in ce priveste focus sat se misca greu la preturile care le percepe iar grila lor e cam slabuta deocamdata.Daca ar fi sa alegeti intre 48 de canale si 20 ce ati alege?Parerea mea e ca focus sat a cam pierdut startul.Oricum pt a evita monopolul pe piata e bine ca apare si concurenta ex: Focus sat, Max tv. :coolspeak:

#30
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,161
  • Înscris: 05.05.2003
Daca cei de la Digi & Focus au anuntat posibilitatea de a introduce PPV,
Prigoana de la Max :D  a anuntat altceva... VOD & NVOD (Video on Demand & Near Video on Demand) adica posibilitatea de a comanda instant un eveniment/film! :coolspeak:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate