Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 

Knightsbridge International Recruitment RO SRL

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ovi_san

ovi_san

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.07.2009
Nu le merge site-ul... si seamana mult cu oferta startingltd... aveti mare grija... cereti acte de identitate si numele persoanelor cu care interactionati...daca oferiti informatii despre dumneavoastra si aveti incredere trebuie sa va asigurati ca increderea este meritata...

#2
leulescug

leulescug

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 06.02.2008

View Postovi_san, on 20th July 2009, 00:12, said:

Nu le merge site-ul... si seamana mult cu oferta startingltd... aveti mare grija... cereti acte de identitate si numele persoanelor cu care interactionati...daca oferiti informatii despre dumneavoastra si aveti incredere trebuie sa va asigurati ca increderea este meritata...

Si eu am plecat cu knightbridge si la fel mi s a parut la inceput si am plecat un pic cu gandul ca poate mi dau teapa dar s a dovetit a fi foarte serioasa firma.Lucreaza mai mult pe partea cu UK (acolo am fost eu)restul Europei nush cat de multumita a fost lumea

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate