Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

DANFIL

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
dudurobert

dudurobert

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 09.07.2009
Sa stiti ca Danfil se tin de cuvit.Chair daca nu s-a putut rezolva medierea cu ANGLIA fiindca din cite am inteles si cred ca acolo sunt probleme mi au oferit un alt contrac care cel putin pentru mine este convenabil.Gasesc ca acest lucru e o dovada de respect fata de client si de munca pe care o depun,fiindca sa fim sinceri nu e usor (chiar imposibil) sa poti multumi pe toata lumea.Dar atita vreme cit se intereseaza in continuare de un alt contract daca apar probleme la primul si chiar dupa semnarea contractului si plecare ,nu cred ca poti avea mai multe pretentii.
Sa stiti ca am intradeva un respect deosebit pentru ei!

#2
arcasul

arcasul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 21.09.2006
asa, si cat te-au platit pt reclama?

#3
deac4

deac4

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 16.02.2008
Nu stiu daca intr-adevar sunt seriosi, am aplicat si eu la ei. M-au sunat si au fost destul de insistenti in a ma convinge sa accept oferta lor.

#4
diona70

diona70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.06.2010

View Postdeac4, on 27th September 2009, 15:27, said:

Nu stiu daca intr-adevar sunt seriosi, am aplicat si eu la ei. M-au sunat si au fost destul de insistenti in a ma convinge sa accept oferta lor.
nu cumva asta este firma care iti cere sa trimiti prin WesternUnion 500 de euro in Londra pt a te putea intretine pana la primul salariu?

#5
kiraiira

kiraiira

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 24.10.2010

View Postdudurobert, on 13th July 2009, 01:06, said:

Sa stiti ca Danfil se tin de cuvit.Chair daca nu s-a putut rezolva medierea cu ANGLIA fiindca din cite am inteles si cred ca acolo sunt probleme mi au oferit un alt contrac care cel putin pentru mine este convenabil.Gasesc ca acest lucru e o dovada de respect fata de client si de munca pe care o depun,fiindca sa fim sinceri nu e usor (chiar imposibil) sa poti multumi pe toata lumea.Dar atita vreme cit se intereseaza in continuare de un alt contract daca apar probleme la primul si chiar dupa semnarea contractului si plecare ,nu cred ca poti avea mai multe pretentii.
Sa stiti ca am intradeva un respect deosebit pentru ei!


Ba da poti avea mai multe pretentii ca dai bani nu gluma.
Nu , nu sunt seriosi . Ar fi bine ca toti cei care vor sa plece in strainatate la munca sa tina cont de aceste forumuri de pe internet. Eu nu am tinut cont de ele pentru ca le-am considerat ca un fel de barfa , neserioase, nemotivate cu exemple si am gresit ... tocmai cu Danfil. Am alicat pentru ingrijire batrani SUA , consiliata fiind de Adriana Stoleru , care s-a purtat foarte frumos pana am platit si dupa ... si-a pus casuta vocala pe telefonul mobil. Cat despre plecarea in SUA nici vorba . Banii inapoi nu-i mai dau. Cam 800 euro . Sa nu ma intrebati de ce nu ma duc la politie. Am fost si am depus o plangere pentru ROSARIO NISI Agentia de servicii ( intermediaza locuri pentru Italia . Niste TEPARI si astia ) si mi- au raspuns ca au cercetat si nu au descoperit fapte de natura penala (inselatorie) asa ca ma sfatuiesc sa-i dau in judecata la civil. Cu Justitia nu are rost sa va mai spun cum e.  Asa ca ramai cu banii dati si cu ochi in soare.
Citi si tineti cont de forumuri !!!!! Iar cine face altfel si nu crede, ca mine ... ii doresc succes !


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate