Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Ajutor pentru un incepator :)

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
cosmin3434

cosmin3434

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 08.02.2007
Buna ziua/Buna seara tuturor, ma numesc Cosmin si am varsta de 16 ani, 1.88 inaltime si 83 KG (numai bine). De cateva zile m-am apucat de sala si as dori (daca se poate) putin ajutor din partea unor practicanti.
Ajutor insemnand un program pentru incepatori, singur pot sa gresesc si sa fac ceea ce nu trebuie, ce fel de mancare sa mananc, cat somn imi trebuie pentru a nu face degeaba.

PS: Nu vreau sa bag in mine nimic, gen proteine si alte prafuri.

Multumesc anticipat,
Cosmin

Edited by cosmin3434, 07 July 2009 - 22:15.


#2
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,739
  • Înscris: 23.11.2005

View Postcosmin3434, on 7th July 2009, 23:14, said:

PS: Nu vreau sa bag in mine nimic, gen proteine si alte prafuri.

Altu ! Prietene, proteinele sînt bune.
Acum vreo 2 luni cînd un amic mi-a zis ca și-a comandat GFX, am început să fac mișto.
El tot încerca să-mi explice că de fapt e vorba de proteine și ca e foarte sănătos, dar eu continuam cu miștourile ( avînd în spate ani de zile în care auzeam discutii gen "frate, dacă bagi cu prafuri și dupaia te lași, se lasă și muschii pe tine" ) , pînă am citit pe forumuri cum stă treaba  :thumbup: :thumbup:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate