Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Baieti buni

- - - - -
  • Please log in to reply
82 replies to this topic

#73
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
de ce nu te uiti pe fereastra la copaci?

#74
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
:eek:

Parca vad ca o sa organizeze si astia intilniri cu fanii, gen cele organizate cu amatorii de NUMAI IUBIREA.

O sa imi pun wallpaper de la serialul Fete bune, nu baieti buni!!!!

Edited by H725, 05 May 2005 - 03:08.


#75
stericuta

stericuta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 758
  • Înscris: 16.03.2005

H725, on Apr 24 2005, 21:35, said:

Nu le vinde nimeni astora steady cam? Sau un trepied? Ca nu sta camera stabila nici o secunda!! Regizori romani idioti, cica asta e un efect artistic! Dupa o ora o sa avem rau de mare! Cabral sa se intoarca la emisiunile lui cu manelisti.

Efectul asta nu este original. A fost folosit in N.Y.P.D. Blue. Cica adauga o nota de dinamism filmului!

#76
Night Elf

Night Elf

    El Comandante

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,883
  • Înscris: 22.03.2005

stericuta, on May 13 2005, 08:24, said:

Efectul asta nu este original. A fost folosit in N.Y.P.D. Blue. Cica adauga o nota de dinamism filmului!

<{POST_SNAPBACK}>

Care film?  :puke:

#77
undo

undo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 15.04.2005

stericuta, on May 13 2005, 08:24, said:

Efectul asta nu este original. A fost folosit in N.Y.P.D. Blue. Cica adauga o nota de dinamism filmului!

<{POST_SNAPBACK}>





cum zici tu mai stericuta... da io cred ca a fost folosit inca de pe la inceputuri (ale cinematografiei) .. si atunci cand e bine facut e extrem de spectaculos ..

cat despre serial .. mult mai slab decat ma asteptam .. ma dezamageste ingrozitor de tare regia, scenariul si stefan banica jr ... 3 amatori ...

imi place bucur si se descurca si cabral (sa nu i se urce la cap , dar merge destul de bine ... pt un negru lol )

oricum, din start e gresit.. din scenariu adica... pai vrei tu .. roman  .. care ai facut (vazut) o viata intraga filme cu blocuri gri si dem radulescu, bd-uri si comisari moldovani , sa faci brusc arma mortala 5 .. de ce n-or fi cautat ceva mai de pe meleagurile noastre ..???

#78
undo

undo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 15.04.2005

H725, on Apr 24 2005, 22:33, said:

E evident dupa Bad Boys! Martin Laurence - Cabral Ibaka: iau munca de politzai in serios, Will Smith - Dragos Bucur: smecherasii sectiei. Cind o sa il vedem si pe Dragos cu un Porsche si nu cu o dacia fara usi o sa fie copie pe fatza. Deocamdata e o copie de toata jena si nu vad cum s-ar imbunatatii. Nici la episodul 100. Doamne fereste atitea episoade. La banii cit i-a costat productia cumparau seriale pe 3 ani, cel putin! Inca un succes al programului MADE IN ROMANIA!

Nu au avut curaj sa puna forum pe site-ul oficial.

<{POST_SNAPBACK}>



mitica tata nu e nici baietzi rai ( poate titlul) nici starsky si hutch ... e arma mortala... ce dreq ...

iar baiatu care zice ca regia e buna cred ca e unu dintre ei (regizori ) lol

#79
undo

undo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 15.04.2005
si era sa uit...



bataile sunt filmate la cineclub ...



pai tata uritescu e mult peste ei... (pentru cunoscatori desigur) :P

#80
undo

undo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 15.04.2005

shumilica, on Apr 24 2005, 21:12, said:

engleza lu banica e special provenita din romana! banica imi place ca actor!
totusi, ce-i cu acea calitate proasta a peliculei ? e facut pentru televizor, nu pentru cinema

<{POST_SNAPBACK}>



nu e pelicula ci HD

iar comparatia ta tv cinema e cel putin confuza.. k sa te lamuresc ... prost calitativ e tv-ul nu cinema-ul.. sau poate tu stai la multiplex LOL

#81
undo

undo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 15.04.2005

H725, on Apr 24 2005, 22:05, said:

Genial! Au si site!!! http://www.baietibuni.ro

Cabral sa se lase de meseria de actor sau sa studieze la IATC, ca poate invata sa joace.

Stefan Banica e OK.

Cititi in TVmania interviu cu Andrei Boncea, producatorul, care e tare optimist de succesul acestui serial. Cica fiecare episod s-a turnat in 12-15 zile si apoi postproductie o luna. Fiecare episod a avut alt regizor, tinar (si fara experienta TV, ce le baga in cap la IATC sint filmele italiene din anii '50).

<{POST_SNAPBACK}>




mai "tatutzule" ca sa fim in ton cu topiku ... regizorii au o oarecare experientza (degeaba se pare)

da' niciunu' n'a terminat UNATC (nu iatc) in afara de rusescu care oricum e un mare idiot..

din facultatea aia ies si baietzi buni k sa zic asa (ce'i drept o data la 6 - 7 ani)

vezi porumboiu, mitulescu ...

#82
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,144
  • Înscris: 09.09.2003
vad ca e one man show aici... nu pti sa scrii si tu tot intr-un post?  si pe cinbe esti tu asa suparat?

#83
undo

undo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 15.04.2005

add, on May 16 2005, 18:30, said:

vad ca e one man show aici... nu pti sa scrii si tu tot intr-un post?  si pe cinbe esti tu asa suparat?

<{POST_SNAPBACK}>



citesc si dau reply...

suparat? ...  deloc ... am o piatra la rinichi da' nu-i mare scofala LOL .. iese ea LOL

si da , stiu... posturile se pot reedita ..  :P

Edited by undo, 16 May 2005 - 18:50.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate