Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Chrysler 300C

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JKp-s30eINo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
nu-i de mirare ca au dat faliment... :puke:

#3
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,304
  • Înscris: 14.06.2006
Am facut un drive cu o masina din asta. Sincer nu m-a impresionat foarte tare.

#4
Sima2k

Sima2k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,780
  • Înscris: 08.08.2004
e cam slaba la partea electrica. Stiu doua cazuri in care masina s-a oprit pur si simplu in mers la peste 120 km/h. A murit tot ce era electric pe ele. S-a oprit motorul si tot ce depinde de acesta, servodirectie, servofrana..

Dar ca aspect e CRIMINALA ! Se impune intr-un mare fel.

Edited by Sima2k, 25 June 2009 - 03:05.


#5
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007

View PostSima2k, on 25th June 2009, 04:04, said:

e cam slaba la partea electrica. Stiu doua cazuri in care masina s-a oprit pur si simplu in mers la peste 120 km/h. A murit tot ce era electric pe ele. S-a oprit motorul si tot ce depinde de acesta, servodirectie, servofrana..

Dar ca aspect e CRIMINALA ! Se impune intr-un mare fel.

Ne cunoastem ? :lol:  Tatal meu este sofer pe una din asta si exact la fel , sa oprit motorul pe la 100-120 cand accelera .... si ca totul sa fie perfect in masina se afla o persoane foarte importanta ce a pierdut avionul  :thumbup: ... si cum ai zis si tu , ca aspect este criminala ... persoanal nu as da 300c'ul pe nici un s-clase,a8,seria7 sau phaeton ... impune respect , tancul  !

#6
gjordanro

gjordanro

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 259
  • Înscris: 04.08.2008

View PostaWp_viTal, on 1st July 2009, 15:36, said:

Ne cunoastem ? :lol:  Tatal meu este sofer pe una din asta si exact la fel , sa oprit motorul pe la 100-120 cand accelera .... si ca totul sa fie perfect in masina se afla o persoane foarte importanta ce a pierdut avionul  :thumbup: ... si cum ai zis si tu , ca aspect este criminala ... persoanal nu as da 300c'ul pe nici un s-clase,a8,seria7 sau phaeton ... impune respect , tancul  !

Si eu am avut o problema la partea electrica. S-a ars alternatorul!!! Noroc cu garantia premium ca vine si te ridica de oriunde din europa.

#7
choppermaster

choppermaster

    The Mechanic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,498
  • Înscris: 08.07.2008

View PostH725, on 24th June 2009, 18:55, said:

nu-i de mirare ca au dat faliment... :puke:
americani nu stiu face masini... cchrisler a fost cumparat de fiat.. deci iasa din faliment

#8
gjordanro

gjordanro

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 259
  • Înscris: 04.08.2008
dar aceleasi probleme se gasesc si la mercedes, range rover(grav) si A8. Dau si numele celor care au patit-o.

Pe langa asta este o masina superba!!! Si nu m-am dat jos din dacie sa ma urc in chrysler deci am termene de comparatie.

#9
iordangabi

iordangabi

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 49
  • Înscris: 26.01.2010

View PostDecember, on 24th June 2009, 18:08, said:

Am facut un drive cu o masina din asta. Sincer nu m-a impresionat foarte tare.

Daca nu faceam drive-test nu o cumparam.

#10
crst_g

crst_g

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,167
  • Înscris: 27.06.2006

View Postchoppermaster, on 7th July 2009, 16:34, said:

cchrisler a fost cumparat de fiat.. deci iasa din faliment
Trecand peste analfabetisme, Chrysler n-a fost cumparat de nimeni. Or exista niste acorduri prin care Fiat le pune la dispozitie motoare mici, dar de cumparat, ma indoiesc. ;)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate