Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

pageflip template

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
sorina81

sorina81

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 04.06.2009
buna,scuze de deranj
am citit zilele trecute aici un subiect cu pageflip si m-am gandit ca ar arata bine la mine pe site
asa ca am downloadat de aici:
http://webscripts.so...load-20778.html
(scuze, nu stiu cum sa fac link aici,stiu ca sunt stupid, am observat ca faceti link la cuvantul AICI sa zicem si trimite la site,cum faceti? folositi bunul a href??)
credeam ca stiu flash dar actionscriptul nu am indraznit sa-l abordez
eu as vrea sa folosesc pageflipul cu paginile mele bineinteles, explica el acolo intr-un fel dar nu am inteles
Ori trebuie sa editez codul(nu cred pt ca am citit actions de la toate keyframeurile si nu foloseste numele efectiv al pozei,nici al instanceului ci doar pageN,cred ca e o referinta la toate paginile)
ori inlocuiesc pozele cu ale mele, dar pozele de acolo sunt simboluri si eu daca import pagina mea in library,nu o pot face simbol(am dat click pe ea,nu am stiut altfel dar nu era nici un convert to symbol)
Puteti avea rabdare sa-mi explicati si mie cum sa fac,in caz ca ati facut si voi la fel si a mers?
sarumana anticipat

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate