Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!
 Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...
 orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 

Fier forjat

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Angelinna

Angelinna

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 12.02.2009
salutare tuturor oamenilor priceputi si mai nepriceputi ca si mine

am tot umblat cu search-ul pe aici dar nu am gasit mare lucru asa ca m-am hotarat sa va-ntreb de-a dreptul despre problema ce ma intereseaza

vreau sa pun niste grilaje de fier forjat la geamurile de la parter. pana acum, nestiind nimic in domeniul asta am prospectat atelierele de fier forjat din zona Lipscani, am luat prospecte, preturi. mi-a iesit cam la 350-400 ron mp de grilaj (este vorba de grilaj destul de simplu, nu cu cine stie ce lucraturi).

am cautat si pe net la plesneala dar tot ce am gasit sunt diverse site-uri unde bineinteles nu arata decat modelele fara preturi.

ma gandeam sa nu mai caut ca gaina in gramada...daca ati pus fier forjat sub orice forma pe la casele voastre (porti, balustrade, geamuri) v-as fi foarte recunoscatoare daca mi-ati putea spune incotro sa ma indrept cu cautarile, ce firme lucreaza ok, eventual cu preturi mai ok... (ma gandesc ca atelierele gen boutique de pe smardan/selari nu au neaparat si cele mai bune preturi in domeniu).

multzam

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate