Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 

Academia Cisco Credis!

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
RutZap

RutZap

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 05.03.2005
cursuri de It essentials shi de administrare retea! Ce parere avetzi?
detalii AICI

#2
gtk

gtk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,868
  • Înscris: 18.09.2004
nu prea merita... cursurile se pot gasi pe net...
acolo nu ai in plus decat niste switch-uri/routere pe care mai poti experimenta, in rest trebuie sa inveti singur de pe PC cursurile... putin se face in plus...

#3
RutZap

RutZap

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 05.03.2005
Io cred k o sa le fac! nu am ce pierde! primesc shi o diploma care arata bine in CV! banii nu sunt o mare problema (70 euro cu totul).

Mai ales k la mine in liceu o sa fie shi lucrari practice! asta conteaza mai mult!

Edited by RutZap, 13 April 2005 - 20:10.


#4
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,785
  • Înscris: 13.01.2005
Nici un angajator serios nu se uita ca ai facut tu nu stiu ce cursuri de cisco. A, daca iei examenul de CCNA, e alta poveste.

#5
RutZap

RutZap

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 05.03.2005
Dar dupa cursu asta o sa imi iau examenul CompTIA A+ ! ala cik e mai shmecher! Faza buna e ca o sa am laboratoare practice (sa fac retzele, sa demontez pc'uri ...goodie goodie  :coolspeak: )

#6
ihatetime

ihatetime

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 13.03.2015
As vrea sa aflu niste pareri de actualitate despre aceasta academie, in special pentru programul de web development ( https://start.carier...-developer.html ). A urmat cineva acest program? Si mai ales, a participat, asa cum scrie pe site-ul lor, la un stagiu de practica intr-o firma de specialitate? Daca da, au fost anumite conditii cerute? Multumesc anticipat!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate