Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Focul bacterian,basicarea,mucegai...

infectie zona inghinala

Dua Lipa - Training Season

Informatii complete despre servic...
 tema circuite

Voua va merge sa va logati pe git...

Fara curent casetofon Dacia Dokker

Schimbare difuzor Golf 7
 Recomandare aparat de ras electric

Lant clinici dentare vs cabinete ...

Site-uri bune pentru cumparat Sma...

Aurora Store
 Debit centrala pe circuitul de in...

Sticle de bere

Identificare accidentare

Termopane vechi si rulouri noi sa...

DriveSentry

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

rebbelul

rebbelul

Member

• Grup: Members
Am folosit threatfire, dar se pare ca are ceva incompatibilitati nu stiu exact cu ce program (banuiesc ca bitdefender is) si as vrea sa folosesc drivesentry. Astept opinii despre program. L-a incercat careva? E compatibil cu un alt av instalat, in cazul meu Bitdefender is? Cat e de bun, merita? Astept opinii.

Virtumonde

Virtumonde

Junior Member

View Postrebbelul, on 28th May 2009, 19:30, said:

Am folosit threatfire, dar se pare ca are ceva incompatibilitati nu stiu exact cu ce program (banuiesc ca bitdefender is) si as vrea sa folosesc drivesentry. Astept opinii despre program. L-a incercat careva? E compatibil cu un alt av instalat, in cazul meu Bitdefender is? Cat e de bun, merita? Astept opinii.

Poti oprii av-ul ca sa folosesti bitdefender dar te streseaza la cap sa faci update la fiecare boot.

rebbelul

rebbelul

Member

Chiar nu l-a mai testat nimeni? Sunt curios daca e bun de ceva si daca poate fi folosit langa un alt av.

Edited by rebbelul, 29 May 2009 - 17:59.

yo9fah

yo9fah

Member

View Postrebbelul, on 29th May 2009, 18:58, said:

Chiar nu l-a mai testat nimeni? Sunt curios daca e bun de ceva si daca poate fi folosit langa un alt av.

Omule, nu crezi ca esti de acord sa dai mai multe amanunte, ca sa te putem ajuta !?

Virtumonde

Virtumonde

Junior Member

View Postrebbelul, on 29th May 2009, 18:58, said:

De aici dezactivezi av-ul...

[ http://i44.tinypic.com/6icpx0.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

yo9fah

yo9fah

Member

E' frumos, arata ca pentru copii, (http://www.gandul.in...ml?3937;2320857) nu ma tentează, mere greu, chiar mai greu decât altele. Poate mai lucrează la el. Oricum, nu tot ce-i frumos, e' și bun. Succes !!!

Metodios

Metodios

Junior Member

Nu e bun de nimic...mai ales ca dupa ce si-a facut primul update,nu a mai putut contacta serverul aproape 3 saptamani,dupa care l-am dezinstalat.Un alt program cu multe butoane si multi zurgalai.Poti sa-l abandonezi linistit.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate