Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 

loto online & bani online

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
marianchucky

marianchucky

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 10.09.2007
Salut!

Vreau sa aflu, daca se poate, parerea voastra despre site-urile de loterie online.  Am intrat de curand pe un asemenea site romanesc unde puteai sa iti cumperi bilet la 6/49 sau la alte loterii straine.  A folosit cineva un asemenea serviciu de la un site asemanator?

Multumesc!

Si mai am o intrebare ca sa nu deschid un alt topic..

Care este parerea voastra despre site-urile care ofera bani doar pentru ca utilizatorii lor sa viziteze anumite site-uri si sa isi dea cu parerea despre acesta?

Chiar se ofera bani pentru asa ceva?

Daca da, care este sistemul?    De unde vin banii pe care i-ar primi un utilizator?

Multumesc din nou!

Edited by marianchucky, 25 May 2009 - 18:18.


#2
zmurfu

zmurfu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 04.02.2008
Loto - nu stiu

Bani pt a vizita alte situri _ bani vin de la siturile pe care tu le vizitezi. Aia platest ceva sitului pe care lucrezi tu, aia iti dau tie o parte infima, ca tu sa mergi pe situl client si sa faci trafic si clickuri.

#3
jo_adita

jo_adita

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.05.2010

 marianchucky, on 25th May 2009, 18:17, said:

Salut!

Vreau sa aflu, daca se poate, parerea voastra despre site-urile de loterie online.  Am intrat de curand pe un asemenea site romanesc unde puteai sa iti cumperi bilet la 6/49 sau la alte loterii straine.  A folosit cineva un asemenea serviciu de la un site asemanator?

Multumesc!

Si mai am o intrebare ca sa nu deschid un alt topic..

Care este parerea voastra despre site-urile care ofera bani doar pentru ca utilizatorii lor sa viziteze anumite site-uri si sa isi dea cu parerea despre acesta?

Chiar se ofera bani pentru asa ceva?

Daca da, care este sistemul?    De unde vin banii pe care i-ar primi un utilizator?

Multumesc din nou!

ce stiu eu sigur este asta de astazi am mai mult cu 47$ in buzunar. Am jucat la o loterie pe net si am castigat. nu e suma mare dar macar iam primit. http://www.playandwin2.tk transfera banii prin paypal   chiar a mers! succes si altora care vor sa participe

#4
nic01ae

nic01ae

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 21.09.2007

 marianchucky, on 25th May 2009, 19:17, said:

Vreau sa aflu, daca se poate, parerea voastra despre site-urile de loterie online.

Daca intrebarea a fost pusa doar pentru a-ti raspunde zmurfu, nu e nevoie de raspuns. Daca intrebarea e pusa corect, sunt doua raspunsuri din partea mea:

1. Pentru jocuri online, inclusiv loterie, iti vorbesc ca unul care a castigat de mult timp ca afiliat: sansele de castig sunt asa de mici (atunci cand "casa" este corecta!) incat pierzi si timp si bani cu siguranta mergand pe varianta asta. Cand vedeam ca cineva castiga si imi scad banii in contul de afiliat ma bucuram, fiindca stiam ca aproape intotdeauna respectivul va pierde a doua sau a treia zi cel putin dublu sau triplu fata de cat a castigat inainte.

2. Pentru bani castigati online prin vizitarea altor situri marianchucky are dreptate, de obicei sunt intermediari, este bine sa vezi cine plateste la prima mana si sa te inscrii direct acolo. Dar inainte de a munci astfel este bine sa stii ca aceasta activitate este incorecta, daca nu si ilegala in unele cazuri, si ca de obicei nu castigi nimic sau castigi foarte putin. Pentru a te clarifica in privinta unui anumit astfel de beneficiar, este bine pentru tine sa cauti mai intai ce se spune despre el prin forumuri.

Edited by nic01ae, 24 May 2010 - 03:32.


#5
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,761
  • Înscris: 09.05.2005

 jo_adita, on 23rd May 2010, 17:11, said:

ce stiu eu sigur este asta de astazi am mai mult cu 47$ in buzunar. Am jucat la o loterie pe net si am castigat. nu e suma mare dar macar iam primit. http://www.playandwin2.tk transfera banii prin paypal   chiar a mers! succes si altora care vor sa participe

Serios? Loterie cu site facut din template gratis si domeniu .tk? hai sa fim seriosi...

#6
ingvar

ingvar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.01.2012
loteria australiană TattsLoto
e oficială, strict controlată de guvernul Australiei, permite cumpărarea biletelor on-line și pentru jucătorii internaționali, dar trebue să te înregistrezi, după care să fii verificat (vîrsta mai multde 18 ani...., citiți atent regulamentul).
joc de vre-un an acolo on-line cu sume de vre-o 10-15 AUD pe săptămînă, am avut cîștiguri și am primit banii, cel mai mare a fost de 332 AUD......

un sindicat organizat organizat on-line pe http://www.goslotto.ru din Russia a cumpăran o parte din sindicatul organizat de către reprezentantul legal al TattsLotto - Oz Lotteries (situat tot în Australia), și au luat Jackpot-ul, vai bine zis - o parte a Jackpot-ului. Banii le-au fost transferați. TattsLotto achită cîștigurile doar cu cecuri bancare pentru jucătorii internaționali.
Puteți găsi și singuri toată informația despre aceste loterii.
Loteriile australiene sunt singurele oficiale, perfect legale, controlate strict de guvern, care permit legal jucătorilor internaționali să cumpere bilete on-line.


Attached File  JackPOT.gif.png   110.62K   28 downloads

#7
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,011
  • Înscris: 04.09.2018
Vad ca numerele de loto ies in continuare, cum jucam daca agentiile-s inchise ?! Am gasit la ei "Biletul LOTO 6/49 care se joacă pe terminalul on-line este format din două părți", dar nu imi e f clar unde si cum. Am intrat aici:

https://www.loto.ro/...aca_online.html

Dar e doar simulare, cica daca vrem sa jucam, ne invita la agentii. Interesant ca extragerile au loc daca agentiile-s inchise.

Edited by MinettoMatoi, 10 November 2020 - 13:12.


#8
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,011
  • Înscris: 04.09.2018
Am rezolvat, am jucat jos la selfpay.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate