Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Mercedes-Benz C-Klasse: Reincarnarea

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
Mie mi-a placut foarte mult! :) Bine, si masinile astea la fel...nimic de reprosat. :wub:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ee5zZ8OlH30?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
yo_cristi

yo_cristi

    Quad Core™

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 14.04.2008
Foarte frumoasa reclama !

#3
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
Este. Dar de ce spui asta?! :P Argumenteaza.  ^_^

#4
florin_alin24

florin_alin24

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,616
  • Înscris: 29.01.2008
Frumoasa "reincarnare". :) Pacat ca nu e hd.

#5
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
La asemenea reclama, pun accent pe idee, nu pe calitatea fisierului video... :)

#6
choppermaster

choppermaster

    The Mechanic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,498
  • Înscris: 08.07.2008
desi nu sunt fan mercedes... ideea e geniala

#7
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
Eu sunt fan. Iubesc Mercedesurile. Sunt cele mai tari. :wub:

#8
choppermaster

choppermaster

    The Mechanic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,498
  • Înscris: 08.07.2008

View Postd4m4g3, on May 26 2009, 18:47, said:

Eu sunt fan. Iubesc Mercedesurile. Sunt cele mai tari. :wub:
da ca design,lux si viteza in linie  ;)  dar daca pui un merc vs un bmw pe un circuit vei  vedea care e "the better car" :) + ca bmw de 3 ani consecutiv au luat premul pt cel mai bun motor din lume (cel de pe vechiul M3 de 6 cil 330 hp daca nu ma insel ) si premiul pt cea mai buna performanta (motorul de 5 litri  V10 de pe M6 Si M5 ce produce 507 HP fara nici un kompresor sau tubo..) fata de mercedes ce cam la toate motoarele folosesc kompresoare...  oricum ideea de baza e ca german cars rulzeeee!!! :lol:

Edited by choppermaster, 27 May 2009 - 08:03.


#9
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
N-am nevoie de lectii de genul asta. Sunt tampenii ce nu folosesc unui om normal, sa fim realisti!

De cativa ani incoace vad ca se nasc numai Schumacheri! Toti au nevoie de masina pentru circuit, stiti voi, ca sa mearga 2 strazi si sa intre cu ea in primul pom - sper! Daca nu, merge si-n al 2lea. ;)
Masina este pentru a merge cu ea, ca viata nu-i un circuit. Trebuie sa ne miscam din punctul X in punctul Y, iar Mercedesul este pentru mine cel mai tare. Confort - mai ales, lux, design superb. Si ca sa intru si in jocul tau un pic - da, e nevoie de viteza in linie, e de ajuns. Ca mergi pe autostrada cu viteza, nu in oras.

PS: Orice masina merge cu 50km/h in oras si 130-150km/h in afara, iar daca ai un motor 1.6 >100CP sigur te ajuta si in depasiri, asa nu este necesar mai mult.  N-ai nevoie de motor W16 cu 4032984 cmc si 99999 CP. ;) Ca sa nu mai zic ca toti vorbesc de motoare, dar sigur n-au mers cu ele, sa stiu ce pot face acele motoare! Nu-i nimic, zic eu: la niste figuranti gen Schumacheri reincarnati cum s-ar vedea ei prima data pe o masina puternica, pai nici nu apuca sa realizeze ca intra-n pom/gard/masini/tren/ziduri/etc - ceva tare, sper, pentru a le curma suferinta.

Iar asta fiind "mica" paranteza - pe care nu o sa o continui ca nu-i nevoie sa ma lupt cu morile de vand, iar apoi in accidentele care sper sa se intample nu iau parte cei ce ii cunosc, asa ca din partea mea, faceti ce vreti. Imbogatiti si constructorii de masini si doctorii pentru 10 minute de vitejie.

Ca tot am vorbit de reincarnare.... Mie-mi place reclama mult, este foarte bine gandita. De restul nu mai zic. :) 10 pentru Mercedes!  :peacefingers: Ole!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate