Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 

Vreau sa cumpar o canapea din piele

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
superm

superm

    The difference is...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,770
  • Înscris: 30.07.2008

View Postcristianforli, on 16th June 2009, 19:40, said:

salut! ma ocup de comercializarea canapelelor in toata lumea, lucrez pentru o fabrica nr 1 in italia, daca vrei mai multe sfaturi , foto, sa vezi diferente de calitate...etc, chiar si sa cumperi contact numai pe [email protected]....

sincer chiar sunt interesat de informatii suplimentare despre "fabrica nr 1 in Italia " ... in mod normal ar trebui sa fie  in top 3 si pe plan mondial ...
ceva poze daca se poate si numele de scena al fabricantului , ca nu cred pana nu vad  B)   ... interesant ar fi sa stiu daca sunt primii la calitate , volum vanzari sau ce anume ... .
Chiar stau in living pe o canapea fabricata de unii care sunt pe acolo pe sus in vanzari in italia si cu altii cu bucatarii nr1 vanzari in italia sunt "familiarizat"  ...

Te rog mai multe detalii ca sa ma convingi ... altfel "pe ce te bazezi " ?  ...vb lu moromete ..  :rolleyes:

View Postcristianforli, on 16th June 2009, 19:40, said:

salut! ma ocup de comercializarea canapelelor in toata lumea, lucrez pentru o fabrica nr 1 in italia, daca vrei mai multe sfaturi , foto, sa vezi diferente de calitate...etc, chiar si sa cumperi contact numai pe [email protected]....


scuze ... am vazut cateva poze cu care iti faci reclama ... super calitate la 1500 - 5000 euro ?!  ...  eu chiar ma gandeam ca in sfarsit vorbeste cine de altfel de calitate ... deci flexform, natuzzi  , egozeroventiquattro , fendi , Roche-Bobois  , etc.  ...nu este calitate ?! ... atunci care e numele ?

...apropo nr1 in italia este si numarul 1 in lume la canapele , la numar de bucati vandute ..si e pe lista mea de mai sus ...

numarul 1 la bucatarii vandute este tot in italia ... :)  ...


deci italia era fruntea cand aveam eu statistica ... dar calitate la ei inseamna altceva decat la noi bag de seama ...

scuze inca odata ca m-am bagat in seama crezand altceva ...

#20
adi_master

adi_master

    sef de tura!-in retragere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 19.07.2007
mai,mai,daca te uiti in gura la fiecare.pierdere de timp.
Intrebare:
Nr 1 in italia vine sa-si faca reclama mascata pe SP?

Edited by adi_master, 17 June 2009 - 15:14.


#21
john_otto

john_otto

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 30.06.2007
Am si eu o canapea din piele de 2 persoane. Da, este aspectoasa, dar mie materialul imi creaza disconfort.
Vara se lipeste de tine, si iarna tin o patura pe ea pt ca este rece. In masini se pune pe spatar si sezut alcantara tocmai pentru a evita acest dzavantaj, dar si pt a pastra eleganta materialului.
Personal, cand o sa ii vina vremea o sa o inlocuiesc cu una de material

#22
Sara_28

Sara_28

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 497
  • Înscris: 16.12.2016
Interesant de stiut cum se comporta o canapea ce nu are toate partile din piele (descrierea mai jos) pe o pardoseala cu incalzire. Adevarat ca nu se atinge temperatura unui radiator dar putem considera ca este expusa la sursa de caldura si este de evitat, aveti experiente in sensu asta? Distanta de la sol este de vreo 15cm. Specificatiile producatorului:

Quote

- Suprafeţele de contact din piele şpăltuită moale, vopsită, cu grosimea de 1,2 mm, moale la atingere.
- Suprafeţele exterioare sunt îmbrăcate într-un material rezistent acoperit cu un strat cu aspect şi textură identice cu ale pielii.
- Perne pentru şezut umplute cu spumă rezistentă şi căptuşeală din fibre de poliester; oferă confort optim.

merci

Edited by Sara_28, 18 April 2017 - 10:16.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate