Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acasa TV devine televiziune gener...

[Recomandare] Caut scara de 7 m (...

Masinile de spalat AUTOMATE in an...

Procedura Rabla 2024
 "File Explorer" pentru un...

Inel de logodna

Ati auzit de scandalul in care es...

Iaz 12 m3
 Recomandare masina de tuns gazon

Recomandare rulouri/rolete/jaluze...

Zgarda capuse /pureci + hrana

Scula taiere plastic
 Definitie activitate continua

RC09 pentru camera A500s

Dren de fosa langa casa?

Panko lung

Noul Nokia Messaging

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

cuculea

cuculea

Senior Member

• Grup: Senior Members
Cei d ela Nokia au lansat noul Nokia Messaging, aplicatia celor de la Nokia pentru e-mail, push e-mail.

Daca amcum ceva vreme nu se puteau seta conturile de HotMail, iata ca acum au rezolvat si aceasta problema.

Eu l-am instalat si am inceput deja sa-l folosesc, arata bine, se misca foarte bine, se pot seta conturi de HotMail, Gmail , yahoo, POP3, IMAP.....

Deocamdata cei de la Nokia au anuntat ca, in aceasta perioada cat inca il mai tin in teste, il vor lasa free, apoi cred ca utilizatorii vor trebui sa il achizitioneze, inca nu au anuntat la ce pret.

http://email.nokia.c...unt/home.action

Daca cineva l-a incercat, va rog sa postati parerile aci.

Edited by cuculea, 14 May 2009 - 10:34.

catalinman

catalinman

RCS & RDS

• Grup: Senior Members

cuculea, on May 14 2009, 11:33, said:

Cei d ela Nokia au lansat noul Nokia Messaging, aplicatia celor de la Nokia pentru e-mail, push e-mail.

Daca amcum ceva vreme nu se puteau seta conturile de HotMail, iata ca acum au rezolvat si aceasta problema.

Eu l-am instalat si am inceput deja sa-l folosesc, arata bine, se misca foarte bine, se pot seta conturi de HotMail, Gmail , yahoo, POP3, IMAP.....

Deocamdata cei de la Nokia au anuntat ca, in aceasta perioada cat inca il mai tin in teste, il vor lasa free, apoi cred ca utilizatorii vor trebui sa il achizitioneze, inca nu au anuntat la ce pret.

http://email.nokia.c...unt/home.action

Daca cineva l-a incercat, va rog sa postati parerile aci.
eu il folosesc cam de o luna :D
sunt foarte multumit de el, nimic de reprosat  ;)

razvan911

razvan911

Member

• Grup: Members
eu am observat pe tel meu Nokia E71 ca se cam blocheaza de cand l-am instalat

e inca varianta beta ceea ce avem noi ?

lau74dani

lau74dani

Junior Member

il mai foloseste cineva ? si eu l-am folosit foarte bine pana acum dar de ieri dimineata nu vrea sa mai functioneze. La-am reinstalat si acum nu mai vrea sa gaseasca serverul de email... idei ?

kostake9

kostake9

Junior Member

lau74dani, on 5th September 2010, 13:19, said:

il mai foloseste cineva ? si eu l-am folosit foarte bine pana acum dar de ieri dimineata nu vrea sa mai functioneze. La-am reinstalat si acum nu mai vrea sa gaseasca serverul de email... idei ?

aceasi problema o am si eu de cateva zile. am sters conturile in ideea de a le crea din nou, dar nu ma lasa sa mai configurez nimic. am crezut ca telefonul meu are ceva, ca tocmai am dezinstalat niste aplicatii, dar constat ca si pe forumul de la nokia sunt cativa care semnaleaza problema asta

lau74dani

lau74dani

Junior Member

am reusit sa ii dau de cap pana la urma...

Trebuie facut un cont nou pe site http://email.nokia.com si apoi iti va zice ca numarul de telefon este alocat altui cont dar ai optiune de a merge mai departe. Dupa ce se creaza contul, iti trimite sms de unde urmezi intructiunile si va fi ok.

kostake9

kostake9

Junior Member

lau74dani, on 7th September 2010, 09:47, said:

am reusit sa ii dau de cap pana la urma...

Trebuie facut un cont nou pe site http://email.nokia.com si apoi iti va zice ca numarul de telefon este alocat altui cont dar ai optiune de a merge mai departe. Dupa ce se creaza contul, iti trimite sms de unde urmezi intructiunile si va fi ok.

Nu ma lasa sa fac cont nou. Introduc nr de telefon, selectez modelul, pe pagina urmatoare bag adresa de e-mail si parola, apoi imi scrie:  "To sign up with this email address, you must finish on the phone. Your mobile phone already has the latest Nokia Messaging software installed. To setup Nokia Messaging directly from your phone, go to Menu > Email > New > Follow on screen instructions. Don't forget to Accept the Service Terms."
Din telefon nu pot face nimic, dau new si nu ne intampla nimic  :wallbash: .

lau74dani

lau74dani

Junior Member

eu sunt de vina, am uitat sa spun ca trebuie o alta adresa de email... numarul de telefon poate fi acelasi dar adresa initiala de email trebuie sa fie alta. apoi din telefon iti adaugi adresa de email care te intereseaza.

kostake9

kostake9

Junior Member

lau74dani, on 7th September 2010, 20:36, said:

eu sunt de vina, am uitat sa spun ca trebuie o alta adresa de email... numarul de telefon poate fi acelasi dar adresa initiala de email trebuie sa fie alta. apoi din telefon iti adaugi adresa de email care te intereseaza.
Multumesc. Am rezolvat-o partial cu un cont nou. Merge Gmail si Yahoo dar mailul de serviciu IMAP4/POP3 nu reusesc sa il mai configurez

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate