Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Parcuri de distractie in Europa

- - - - -
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#91
SacDePureci

SacDePureci

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,669
  • Înscris: 12.02.2007

View PostFZRB, on 20 februarie 2015 - 00:26, said:

Daca esti pasionat de adrenalina, pana sa ajungi la Thorpe si Alton Towers (care intradevar sunt foarte faine), te-as mai sfatui sa incerci Phantasialand si Heide Park in Germania, Mirabilandia in Italia, Park Asterix in Franta, Walibi World in Olanda si Liseberg in Suedia, daca o sa fii prin zona. Crede-ma, nu sunt cu nimic mai prejos decat cele 2 din Anglia dpdv al adrenalinei cel putin.

Cat despre atractii misto asa este, crema este in SUA. Sunt acolo parcuri cu roller-coastere mai faine si mai multe decat toate parcurile mari ale Europei luate laolalta. Dar sunt departe rau.

Am amanat momentan vizita in Anglia din motive financiare, o sa dau o "fuga" pana la Gardaland - Italia. Poate reusesc cumva sa ajung o zi si la Mirabilandia...

#92
JustMe2007

JustMe2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 19.03.2007
Imi poate da cineva detalii despre Legoland Billund? Cazarea in parc este prea scumpa, deci caut undeva in apropiere, insa as vrea sa stiu si cum e cu transportul, daca este ceva retea de transport public sau avem nevoie de masina inchiriata?
Despre parc ce imi puteti spune? Am vazut ca sunt mai avantajoase biletele pentru 2 zile, iar noi stam 4 si vrem sa mai profitam de cate ceva in zona, cum ar fi Lalandia waterpark sau orice alte atractii pt copii.
Orice recomandare este binevenita.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate