Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Joc Drone

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri
 Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 

Workshop "Revolutions", editia a III-a

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
111 replies to this topic

#73
geo123

geo123

    Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,926
  • Înscris: 10.05.2006
Salut. Vreau sa particip si eu la acest curs.Mi-am mai exprimat dorinta intr-un post cu mai mult timp in urma dar am inteles ca s-au sters;asa ca daca mai sunt locuri libere vreu sa ma anuntati si sa-mi dati contul unde trebuie platit avansul pentru ca eu vin sigur.Sunt patronul unei firme mari Foto-Video din vrancea si faptul ca-l aveti ca ivitat pe domnul Iacovescu care de altfel il stimez foarte mult pentru creatiile sale chiar m-ati convins sa vin.

#74
TuYa

TuYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 17.10.2006
Salutare !

Va rog sa-mi trimiteti si mie niste informatii despre Workshop, daca mai sunt locuri ! Cat costa , cat e avansul , unde vom fi cazati ? Aveti mall .... la Alba ... sa stiu daca vin singur sau cu sotia! Prin zona moldovei cand organizati un astfel de Workshop? E cam ... peste munti... sa vii de la Iasi la Alba, si mai e si iarna .. deci varianta sa vin cu masina ... cam pica. Dar .. Arta cere Sacrificii !
Astept un raspuns ! Multumesc !

#75
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
@geo si TuYa >>

lista este inca deschisa, locurile se ocupa/rezerva in momentul in care intra avansul in cont, Chiar daca a fost o preinscriere am stabalit ca rezervarea oficiala este cea cu avans (ca la nunta  ;) ).
mai sunt doritori din moldova poate va cuplati la masina. daca nu ninge (anul trecut nu a fost cazul) nu e problema nici cu masina. Este si tren direct Galati Timisoara care trece prin Alba Iulia.

Mall avem dar e miculut si cu criza cam multe magazine au inchis.

Preturi si conditii de cazare s-au discutat, vedeti pe forum.
Daca sunteiti interesati rog un mesaj pe privat cu o adresa de mail ca sa va trimit detalii, cont pt avans etc.

#76
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
plati confirmate de la banca pana azi 10.11 ora 17:00
Klubb+2(=3)
djidji duru
cornel76
florinel
Moldoveanul
drimi

#77
TuYa

TuYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 17.10.2006
Salut glido

Am trimis mesaj pe privat .Sa-mi spui te rog daca l-ai primit .in  Sent Items nu apare nimic .. de asta intreb . Daca nu a ajuns, da-mi tu o adresa de mail unde sa trimit datele .
Salutari !

#78
djkrys5

djkrys5

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 18.02.2005
Salut Glido,

la fel ..ti-am trimis msj pe privat dar nu am primit nici un raspuns!

Multumesc!

#79
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
La cei care in MP ati dat adrese de mail v-am trimis direct pe mail raspunsul cu datele necesare. Va rog sa verificati eventual si in spam. Pentru orice eventualitate le mai trimit odata.

#80
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
plati confirmate de la banca pana azi 13.11 ora 17:00
Klubb+2(=3)
djidji duru
cornel76
florinel
Moldoveanul
drimi
alnick

#81
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
Trebuie sa predau situatia exacta la cazare. Va rog sa-mi comunicati cat mai repede doleantele voastre adica cine vine solo cine cu "amanta" cine vine de vineri seara si cine numai sambata dimineata.

Multumesc

#82
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
Pentru ca nu am primit solicitarile voastre in ceea ce priveste cazarea si pentru ca am fost presat de cei de la social care mai au de cazat niste persoane in aceeasi perioada, am ramas cu un numar limitat de locuri la cazare ! adica 12 locuri. 2 camere cu 2 locuri si 3 cu 3. O camera cu 2 locuri e rezervata pentru GunX si eutu celalalt pentru cornel76 & nevasta. In rest daca faceti o socoteala o sa vedeti ca ne-am cam umplut.

Mai sunt sanse pentru 1,2 camare tot cu 3 locuri la o alta locatie dar destul de departe de universitate (insa intr-un peisaj pitoresc la marginea orasului, langa padure )......

#83
Klubb

Klubb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 07.06.2006
Noi de la Targu venim 2 persoane, dar cu prietenul meu din Timisoara  sa fim 3, deci pentru noi o camera cu 3 paturi e bun.

#84
florinel

florinel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,111
  • Înscris: 29.06.2005

View Postglido, on 20th November 2009, 15:40, said:

Trebuie sa predau situatia exacta la cazare. Va rog sa-mi comunicati cat mai repede doleantele voastre adica cine vine solo cine cu "amanta" cine vine de vineri seara si cine numai sambata dimineata.

Multumesc


Ti-am trimis in PM chiar la data la care ai pus postul asta. La mine 2 persoane.

#85
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
plati confirmate de la banca pana azi 26.11 ora 12:00
Klubb+2(=3)
djidji duru
cornel76
florinel
Moldoveanul
drimi
alnick
geo123

#86
Klubb

Klubb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 07.06.2006
Eu as avea o intrebare mare  :)
Ne-ar trebui o adresa exacta  si un numar de telefon, cu cine sa tinem legatura cand am ajuns la Alba Iulia, si am vrea sa stim daca putem sa venim asa ca sa ajungem vineri seara, ca venim de departe si sa mai putem sa odihnim putin? Cum va fi cu aparatura? Trebuie sa aducem camera de filmat trepied eventual un laptop?

#87
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
Sigur ca da, aduceti daca aveti camera video si laptop (trepied, accesorii de asemenea), workshopul include si o buna parte de practica individuala.
Pentru organizare si coordonare locatie, intalnire samd sa aveti numarul lui glido.

#88
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005

View PostKlubb, on 3rd December 2009, 17:34, said:

Ne-ar trebui o adresa exacta  si un numar de telefon, cu cine sa tinem legatura cand am ajuns la Alba Iulia,

Din motive organizatorice, anume sa pot suplimenta numarul de locuri la cazare, a trebui sa mut locatia la noua cladire a universitatii,  la Schit (asa se cheama) nu apare pe harta si nici o adresa pt gps nu va pot da ca este la marginea padurii la periferia orasului si nu exista inca un nume de strada acolo. Ati primit un nr de tel si un id de yahoo in mailul pt contul bancar cand ajungeti in Alba Iulia va orientati spre Catedrala Reintregirii Neamului (oricine va poate indica unde este) si de acolo ma sunati vin si va conduc la hotel. La acel hotel avem si sala de conferinte si prima zi vom sta acalo pentru prezentarule lui Doru si GunX si dezbateri gen intrebari raspuns. Cei care veniti cu trenul poate veniti mai multi din acelasi directie si ma sunati si vin dupa voi la gara
A doua zi ne vom muta intr-un laborator de informatica unde avem acces la calculatoare dar din pacate nu sunt dotate cu placa de captura. deci cei care aveti placa firewire le puteti aduce cu voi. Daca aveti laptopuri cu soft cu care suntei obisnuiti nu avem nimic impotriva sa veniti cu ele.
De asemena aduceti materiale pe marginea carora doriti sa discutam
Cele 2 nopti de cazare sunt vineri spre sambata si sambata spre duminica. Se poate si o noapte suplimentara duminica spre luni contra cost. Mesele incluse in pret sunt sambata pranz si cina, duminica pranz si cina. Cina de duminca se poate transforma in pizza la pachet pt cei care pleaca dupamasa si nu apuca la cina.

Edited by glido, 04 December 2009 - 09:54.


#89
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
Aici e locatia de cazare si prezentare prima zi, poza din satelit este mai veche, acum unde e centru hartii (crucea alba, nu redimensionati fereastra de internet ca se muta/pierde) s-a construit o caldire noua

http://www.wikimapia...a...amp;l=0&m=b

Coordonatele GPS sunt clare din link : N 46.0681245 si E 23.5415876

#90
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
plati confirmate de la banca pana azi 05.12 ora 12:00
Klubb+2(=3)
djidji duru
cornel76
florinel
Moldoveanul
drimi
alnick
geo123
minolta2003

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate