Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Workshop "Revolutions", editia a III-a

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
111 replies to this topic

#109
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
Multumim foarte mult pentru aprecieri! Si noi ne-am simtit foarte bine, ne bucuram pentru lucrurile bune si speram sa primim macar pe PM (private message) cateva critici constructive :)

#110
eutu

eutu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 04.06.2006
Multumim pentru ca ati avut incredere sa veniti. Scuzati eventuala avalansa de informatii, poate nestructurata tocmai optim, dar sunt sigur ca aceasta a fost compensata de dorinta voastra de a invata cat mai mult. Multumesc `Gan x si Glido pentru ca m ati invitat.

#111
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
Vreau sa felicit toti participantii care au venit la workshop, indiferent pe care parte a baricadei au stat si in acelasi timp sa va multumesc ca ati acceptat invitatia noastra.

Pentru la anul am depus deja cererea la conducerea universitatii, tot pt luna decembrie, deci daca ne ajuta cel de sus si sunt in continuare doritori  .... am inceput deja pregatirile pt editia a IV-a  :D
Astept popuneri de teme . Eu as avea cateva :
workflow cap coada pt HD
cum sa folosim corect un steady si alte gadgeturi.

#112
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
Si glido merita toata stima, conditiile de cazare au fost excelente, iar mancarea la fel. Il citez pe Doru, "moaaa ...mai misto ca la hotel frate, nu ma asteptam" :) Si fara gluma, aeroterma reglabila la nivel de grad Celsius si LCD in camera, chiar nu credeam.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate