Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Zodia berbec

- - - - -
  • Please log in to reply
156 replies to this topic

#145
jazzu

jazzu

    Agent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,438
  • Înscris: 18.06.2009
La multi ani la berbeci. Sa traiti, sa infloriti si balante sa iubiti XD  [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/LlngG8Fgdc8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by jazzu, 20 March 2012 - 22:52.


#146
zinvelium

zinvelium

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 05.05.2012

View Postnewtask, on 16th April 2009, 11:12, said:

Cea mai marfă zodie.  :punk:

Alte păreri? -_-
Lol...e cea mai tare...dar nu e cam evaziva afirmatia ta? Just wondering! :))

#147
Topp

Topp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,077
  • Înscris: 26.08.2008
Eu sunt berbec, dar nu cred in zodii.
Caz real, al meu:
  In acelasi an, la aceiasi data (ora difera cu putin), in aceiasi maternitate, s-au nascut doi copii, baieti.
   Unul sunt eu. Am reusit in viata. Lipsit de noroc, cu munca asiduua, fara pile, fara bani, dar am reusit.
Al doilea nascut, familie instarita, mic VIP in liceu,  s-a pierdut pe calea vietii. Acum e undeva la tara, lipsit de perspective.
Nu cred in zodii, doar in Dumnezeu.
--------------
Cica la un moment dat, lui Napoleon  i-a fost prezentat un ofiter foarte bun, inaintea unei batalii.
  Ofiterul, inaintea unei batalii decisive, ar fi trebuit sa aiba un rol cheie.
   Inainte de a-l numi in functie, cu toate recomandarile primite vizavi de persoana respectiva,  Napoleon intreaba : Dar noroc, noroc are ?!

Edited by Topp, 26 March 2013 - 19:31.


#148
maia3

maia3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 451
  • Înscris: 30.04.2008
Berbecii (si ei si ele) sunt preferatii mei.

Cei mai curajosi, cei mai energici, cei mai bataiosi ... deschizatori de drumuri, aventurosi, incapatanati, spun mereu lucrurilor pe nume, sunt directi si merg drept la tinta. Nu te poti plictisi langa un berbec. Nu au nici orgoliul exagerat al leilor, nici libertinajul sagetatorilor.

Singura problema ar fii ca uneori nu evalueaza bine riscurile inainte de a se arunca cu capul inainte.

#149
TurboDXman

TurboDXman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,887
  • Înscris: 24.01.2009
Cine nu risca nu castiga. :P
Un up de la un alt reprezentant al zodiei. ;)

#150
blackmodder

blackmodder

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 405
  • Înscris: 09.03.2007
Corect. Cea mai marfa zodie.

#151
the1godfather

the1godfather

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 741
  • Înscris: 17.11.2010
Ba,nu stiu...dar eu am dat numai peste d-astia berbeci rau. :D Si berbecutele sunt niscaiva coarde, :D

#152
crisbal

crisbal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 25.07.2014
Mai multe despre BERBECI:

http://astrologus.ro/?p=260

#153
zdutzu

zdutzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,383
  • Înscris: 23.02.2007
"Am spus mai devreme că nativul BERBEC nu știe și nu vrea să iubească… Realitatea este însă că și bărbatul BERBEC iubește, însă la un mod cât se poate de superficial."

:(( suntem superficiali! noooooo

#154
Alka10

Alka10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 678
  • Înscris: 21.04.2012
"În final, aș vrea să precizez că nativa BERBEC devine foarte periculoasă atunci când un bărbat intră în conflict cu aceasta. Chiar dacă respectivul are dreptate și critică un defect al acesteia sau evidențiază o greșeală a nativei și este imprudent s-o facă cu martori (afectându-i astfel imaginea personală), femeia BERBEC, rănită puternic în orgoliu, va reacționa foarte agresiv și violent, atât verbal cât și fizic, fiind capabilă chiar să-l bată, să-l pălmuiască, să-l ia de guler și să-l dea afară din cameră, făcându-l în toate felurile, jignindu-l și umilindu-l…"


Posted Image Fereasca Dumnezeu, nici chiar in halul asta...violenta e ultimul refugiu al incompetentilor. De ce violenta cand sarcasmul functioneaza mult mai bine...Posted Image

#155
crisbal

crisbal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 25.07.2014

View Postzdutzu, on 25 iulie 2014 - 11:22, said:

"Am spus mai devreme că nativul BERBEC nu știe și nu vrea să iubească… Realitatea este însă că și bărbatul BERBEC iubește, însă la un mod cât se poate de superficial."

Posted Image( suntem superficiali! noooooo

Da, daca pe astrograma nativului Berbec, Venus (planeta iubirii) este in Berbec (in exil), acesta este superficial in ceea ce priveste iubirea!

In schimb, daca pe astrograma, Venus este in Taur (domiciliu) sau in Pesti (exaltare), situatia este diferita!...

Astrologie elementara!...Posted Image
Nu trebuie sa fi prea priceput, ca sa intelegi acest aspect!...

#156
crisbal

crisbal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 25.07.2014

View PostAlka10, on 25 iulie 2014 - 11:53, said:

"În final, aș vrea să precizez că nativa BERBEC devine foarte periculoasă atunci când un bărbat intră în conflict cu aceasta. Chiar dacă respectivul are dreptate și critică un defect al acesteia sau evidențiază o greșeală a nativei și este imprudent s-o facă cu martori (afectându-i astfel imaginea personală), femeia BERBEC, rănită puternic în orgoliu, va reacționa foarte agresiv și violent, atât verbal cât și fizic, fiind capabilă chiar să-l bată, să-l pălmuiască, să-l ia de guler și să-l dea afară din cameră, făcându-l în toate felurile, jignindu-l și umilindu-l…"


Posted Image Fereasca Dumnezeu, nici chiar in halul asta...violenta e ultimul refugiu al incompetentilor. De ce violenta cand sarcasmul functioneaza mult mai bine...Posted Image

Asa este!

Dar din pacate, inca mai exista violenta pe lumea asta, asa ca...Posted Image Avem o lume plina de incompetenti!...

Berbecului ii vine usor sa devina agresiv si violent, deoarece se simte puternic si este curajos, impulsiv si orgolios, mai ales daca Marte (planeta razboiului) se afla in Berbec (domiciliu) pe astrograma nativului.

#157
octavvv

octavvv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 09.09.2011

View Postnewtask, on 16 aprilie 2009 - 10:12, said:

Cea mai marfă zodie.  Posted Image

Alte păreri? Posted Image

Cea mai nesimtita zodie, ei zic ca au onoare si nu stiu ce dar in realitate sunt niste scandalagii care umbla numai cu intrigi

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate