Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Pozne și vorbe de duh

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
909 replies to this topic

#901
GeorgicaPopescuIoan

GeorgicaPopescuIoan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 20.01.2019
Al meu obisnuia sa intrebe  :  mamaie ....tu cand mai cumperi pensia  ?

#902
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006

 GeorgicaPopescuIoan, on 31 octombrie 2021 - 10:34, said:

Al meu obisnuia sa intrebe  :  mamaie ....tu cand mai cumperi pensia  ?
:) faina asta

#903
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
Avea un exercitiu de facut....lucruri vitale pentru viata oemnului...i am explicat ce inseamna vital...adica fara de care omul nu poate trai

Aerul....da
Vaporul...nu
Scoala....nu
Mancarea...da
Apa...da
Internetul...DA

#904
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
Astazi s a trezit foarte tarziu, ii zic…ma dar mult ai dormit, ce e cu tine ca nu iti sta in obicei sa dormi atat…
Ea, somnoroasa…vrea sa fiu ca Mos Craciun, ala doarme toata vara si se trezeste cateva zile iarna, asa vreau sa dorm si eu


Mare amatoare de sushi, i am promis ca astazi ii cumpar o caserola….ea…dar sosul de wasabi nu il manac ca ma bate la limba

Edited by cuculea, 07 November 2021 - 10:39.


#905
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
Fostul meu telefon, samsung note 8, a ajuns la fi mea. Eu am trecut la Iphone, folosesc iphone 12

Astazi a descoperit cum sa isi puna teme pe telefon, din magazinul samsung. Vine la mine super incantata… ia uite, mi am pus cu inimioare si pisicute, hai sa iti pun si tie tati…ii zic, ma , nu o sa mearga pe telefonul meu sa pui acele teme ca sunt telefoane diferite…
ea…un pic dezamagita…si vrei sa iti tii telefonul asa plictisitor?

Deci…iphonul meu e plictisitor, nu are pisici si inimioare colorate.

#906
GeorgicaPopescuIoan

GeorgicaPopescuIoan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 20.01.2019
Vine al meu carlan aseara .....si scapa catre mine  : ...ce faci coaie ! ....Alo ...Alo ...cu mine vb  ?
Vizibil incurcat si disperat se uita catre ma-sa - colacul de salvare -  : ....nu cu mama vorbeam ! Posted Image.....apoi realizeaza ce a zis bufneste in ras ....Posted Image

#907
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
Foarte ofticata si suparata ca unica si singura fetia din bloc cu care se joaca, i a zis ca e a doua cea mai buna prietena a ei…cum adica a doua, de ce nu sunt prima cea mai buna prietena.

Ofticata, , ii zice, da…tu esti a 3 a cea mai buna prietena a mea….fetisa o intreaba…si care sunt prima si a doua? Raspunsul fi mii…mmmm….nu am prima si a doua , am doar a 3 a cea mai buna prietena

#908
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
mi  a cerut niste bani sa isi cumpere o revista cu niste personaje care ii plac...ii dau bani si se duce bucuroasa la chioscul de ziare. Eu am stat mai departe, la vreo 5-6 metrii de chiosc. Dupa ce ia revista , se intoarce la mine, eu am vazut ca nu i a multumit vanzatoarei si ii zic...mai dar ai multumit doameni pentru ca ti-a dat revista ?...ea se uita la mine mirata...nu, ...se intoarce in pas alergator  la chiosc si ii zicec vanzatoarei:

Doamna, nu v-am multumit, asa ca va multumesc

Edited by cuculea, 16 January 2022 - 12:54.


#909
GML

GML

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 12.09.2014
Al meu are 4 ani si mai are o sora de 2 ani. Desi ei dorm impreuna si le place, el are obiceiul sa tot vina noaptea pe la 3-4 la noi in pat.
Azi dimineata il intreaba sotia: "De ce tot vii tu noaptea la noi in pat?"
El: "Pentru ca tati tot pleaca de langa mine dupa ce adorm."

#910
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
De multa vreme nu s-a mai pistat aici si chiar imi lipseste topicul

Fi-mea s a facut mare , e cumva la alt nivel si nu mai scoate poante. Dar…dar…am citit posturile de acum cativa ani…Doamne.. ce bine m-am simtit si cat de bine mi a facut recitind “ perlele “ scose de fi mea cand era mica, imi e dor de pisica mea mica.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate