Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

animal pump

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1
tornad0

tornad0

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 01.07.2007
iau de o luna animal pump nu stiu ce sa zic de el....... nu mi-am facut o parere.. voi ce pareri aveti?

#2
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
Tu ar trebui sa poti sa ne spui. Pentru ce l-ai luat ? La ce te asteptai sa te ajute si nu s-a vazut ?

#3
tornad0

tornad0

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 01.07.2007
pai am inteles ca are efect de pompare, mi l-a recomandat si mie cineva. ce sa zic te incurajeaza mai mult animal pump..... iti da chef de sala. prima oara cand l-am luat imi tremurau mainile cand im legam sireturile asa de nerabdator eram sa mananc niste fiare in sala.
am crescut si in masa musculara dupa o luna se vede diferenta dar nush daca e doar de la animal pump, pt ca am mancat si regulat am si dormit ca altceva nu am de facut.
vroiam sa aud niste pareri de la altii care au mai luat

#4
fkn0wned

fkn0wned

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 755
  • Înscris: 05.08.2008
In mod normal nu cresti in o luna.O sa ai un tonus mai bun deci a contribuit si animal pump.

#5
tornad0

tornad0

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 01.07.2007
am crescut intr-o luna pentru ca am mai tras si in anii trecuti , deci am muschii formati, de aia zic ca se vad rezultate intr-o luna

#6
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
promit ca-l incerc eu intr-o saptamana.

#7
tornad0

tornad0

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 01.07.2007
uite na... azi am fost la sala fara sa iau animal pump.... si m-am dus cu intentia sa trag spate si tricpes.... dar am tras doar spate... poate ca nu am dormit destul..... sau poate e de la animal pump... vad maine cum ma descurc fara animal pump... daca tot asa ca azi inseamna ca animalu e de vina si trebuie sa reincep sa-l iau

#8
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 711
  • Înscris: 26.08.2007
Am luat si eu animal pump si am observat urmatoarele aspecte:

- prima data cand am luat, vorba ta "cand incheiam sireturile imi tremurau mainile de nerabdare"
- am observat in primele zile in care am luat animal pump ca ma simteam mult mai bine, aveam chef de orice si nu ma simteam deloc obosit. Tot in primele zile am tras mult mai bine cand luam animal pump decat inainte de a-l lua, am crescut brusc greutatile cu aproximativ 2-3 kg, simteam ca mi s-a marit brusc forta.
- se simtea pomparea sangelui in vene , pe spate chiar am o vena mai umflata la care simteam o furnicatura permanenta
- cand nu am mai luat ma duceam la sala si nu mai aveam absolut niciun chef de nimic. Nu de putine ori m-am intors acasa fara sa fac nimic la sala, din cauza aceasta.
- in diminetile cand luam animal pump ma simteam toata ziua revigorat si in forta chiar daca nu mergeam la sala, insa dupa ce nu am mai luat m-am simtit mult mai molesit.

Din toate astea reiese ca este un supliment minune, atata timp cat il iei. Cand nu l-ai mai luat se simte lipsa. Atunci cand il iei o perioada mai lunga te obisnuiesti cu el si nu mai simti diferenta dupa o vreme dar abia cand nu mai iei iti dai seama.
Eu zic a merita 120 ron si pentru un complex de vitamine chiar face multe.

#9
S3by

S3by

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 28.04.2007
Fac sala de 2 ani ( zi de zi ) , in acest timp am luat creatina monohidrata ( praf ) , iso whey ( proteine din zer ) si Amino ST 5300 dar nu am simtit nici o diferenta , am tot 60 Kg ca si acum 2 ani si 1,74 nu am crescut deloc , bineinteles ca forta mi-a crescut cu mult in acest timp dar masa tot 60 Kg ceea ce e ciudat , mi-am cumparat acum 3 zile animal pump ca sa ma pompez si eu unpic pana pe la 75 Kg , am luat ieri prima zi , bai frate dureri de cap de zici ca imi da unu cu o bata peste cap , ameteala , greata ... merg la sala trag , ajung acasa parca am fost la sapat de santuri 12 ore terminat am fost , ceea ce nu simtisem inainte sa iau . Azi a 2-a zi de animal pump , durerea de cap persista , usoara ameteala , dar a disparut greata si oboseala .
Ca sa trag singur niste concluzii , organismul meu fiind obijnuit cu lapte praf adik creatina si proteina , acuma duce greu ceva atat de tare precum animal pump si imi fortez organismul incat ametesc si am doare capul . U ce parere ai ? :) ms anticipat .

Edited by S3by, 10 December 2009 - 21:51.


#10
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007

 S3by, on 10th December 2009, 21:37, said:

animam pump ca sa ma pompez si eu unpic pana pe la 75 Kg
:lol: Asta e de pus in rama.  :lol:

Dupa 2-3 zile de luat Pump ar trebui sa te obisnuiesti cu el , la inceput de la creatina nu ai avut o senzatie asemanatoare ?
Problema ta nu sunt suplimentele , ci alimentatia- antrenamentul - odihna. Cum stai cu ele ?

#11
S3by

S3by

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 28.04.2007

 Valy1, on 10th December 2009, 21:53, said:

:lol: Asta e de pus in rama.  :lol:

Dupa 2-3 zile de luat Pump ar trebui sa te obisnuiesti cu el , la inceput de la creatina nu ai avut o senzatie asemanatoare ?
Problema ta nu sunt suplimentele , ci alimentatia- antrenamentul - odihna. Cum stai cu ele ?

Sincer tot ce am simtit de la creatina au fost crampele in gambe noaptea cand dormeam , junghiuri dinalea nasoale de te trezesc din somn in rest nik altceva :)
Alimentatia , mananc de 3,4 ori pe zi regulat , odihna dorm de pe la 00:00 pana pe la 12:00 ziua nu beau nu fumez nu o ard prin cluburi , iar antrenamentul bag zi de zi ca erou ca sa fac doar cate o grupa de muschi , duminica pauza .

#12
S3by

S3by

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 28.04.2007
M-am trezit la ora 13:00 (am dormit prea mult ma doare capu) , am mancat pana la 13:30 , am stat 1 ora pana la 14:30 , am luat animal pump , e 15:00 , ametesc usor , cred ca imi pompeaza sangele pe creier prea tare :) , merg la sala , am citit undeva pe un forum ca un tip a luat animal pump si automat a crescut greutatea cu 10 Kg , ajungand la sala am zis ce naiba eu is mai prost ? Normal genoflexiuni fac cu 140 Kg , nu e mult , eu am doar 60 Kg , am zis ca bag 150 Kg si a mers :) probabil din initiativa asta prosteasca sau lucra subconstientul ( am luat animal acuma gata pot is un animal , imi astern o iesle in camera ) . Ajung acasa , ma simt ok , ce e mai nasol , am febra musculara de la antrenamentul de ieri , febra musculara nu o faceam cand bagam prafuri de creatina si proteine .

#13
S3by

S3by

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 28.04.2007
Inca un lucru bun am observat ca beau foarte multa apa si totodata elimin foarte multa :)

#14
S3by

S3by

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 28.04.2007
A 4-a zi de animal pump , numai ce am luat si simt ca imi plezneste capu iar febra musculara de la antrenamentul de ieri ma omoara .

#15
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
Ai inceput sa te pompezi..pana pe la 70 macar ?

#16
S3by

S3by

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 28.04.2007
Tot 60 Kg am , efectul sper sa il vad intr-o luna , macar 2 Kg sa pun pe mine .

#17
S3by

S3by

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 28.04.2007
Revin dupa o luna de Animal Pump cu rezultatele .
Kg in plus = 0
Forta crescuta = 0
Refacere dupa antrenament = 0
Energye in timpul antrenamentului = 0

Nu am simtit absolut nimic cu acest produs , am dat banii degeaba si l-am laut degeaba .
Acuma mi-am facut comanda la Animal Pack sa vad daca simt ceva cu el .

#18
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Nu stiu ce anume doresti tu sa "simti". Animal Pack e mai mult un complex de vitamine care-ti reface rezervele de dupa antrenament si au un rol stimulator pentru cresterea musculara.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate