Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deadpool & Wolverine (2023)

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...
 Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital
 Ce valoare stabiliti la RSSI la u...

Sony FH 10W reparatie

Monitor cu consum URIAS

Topul rușinii la nivelul PE
 probleme domeniu sau configuratie...

Se poate vedea on-line filmul ...

Mazda 3 IV Sedan 2.0 e-SkyActiv-G...

NATO - Articolul 5

Probleme cu urechea

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

mlegs

mlegs

Member

• Grup: Members
Salut.. am si io o problema
toate erau bune si frumoase prin octombrie anul trecut cand am zis sa imi cumpar un mp3 player.. La acest player am primit niste formidabile casti in-ear (noname) de genul Sony EX51... acelasi stil dar nu erau sony. si ziceam io mama sunt bestiale.. imi placea ca izolau zgomotul exterior si astfel se auzea mai bine basul, dar probabil ca aerul nu mai circula in interiorul urechii si am inceput sa imi simt urechile infundate... le-am folosit din ce in ce mai rar pana ce dupa 2 saptamani nu le-am mai folosit deloc. insa acea senzatie de urechi infundate (ca si cand as merge cu masina la munte) o mai am si acum. am avut un moment cand am ascultat la volum minim cu casti normale timp de o luna n-am ridicat volumul mai sus de o cincime, dar nimic... :( si inca un efect ar fi ca uneori cand casc, simt ca incepe sa imi bata timpanul urechii stangi sau nu stiu cum sa zic. O sa ma duc la doctor dar vroiam sa aud si parerea voastra.
Multumesc.

Cris_Kgs

Cris_Kgs

Junior Member

Eu zic ca mai bine e sa te duci la medic..nu mai astepta...problema se poate agrava.
Nu sunt medic..dar nu imi miroase a bine chestia asta. :)

Slickutz

Slickutz

Member

cum adica iti bate timpanul cand casti ? incearca totusi sa fii mai explicit.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate