Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...
 podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...

Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop
 Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa

"Gipane" cu girofar care ...

Mai e cineva pe forum, in afara d...
 COSAFA CUP 2024

Cartela internet cu roaming - com...

Service Liebherr

Modificare lucrare cimentata

NEC 3G

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

Teophileos

Teophileos

I am who I am, so don't even try to think about bothering me

• Grup: Senior Members
Mergeti la un service autorizat , specializat in GSM , undeva unde personalul este  foarte serios  :peacefingers: !
Nu tot ce este ieftin e si bun  :nonobad: !

Teophileos

Teophileos

View Postbriansoad, on Dec 18 2006, 21:00, said:

Buna ziua ! Am si eu o problema... Am achizitionat de curand un telefon Nec e616v, iar in el am o cartela Orange Prepay, iar cand am sunat pentru configurarea internetului m-au trimis la deva la un consultant orange. Cand am ajuns acolo, doamna de acolo mi-a butonat telefonul apoi mi-a zis ca nu voi avea internet cat voi traii pe telefon, pentru ca nec nu face parte din telefonia lor, nu stiu ce ?!?!?! Apoi m-am gandit s-a apelez la voi! Sper sa ma puteti ajuta! Va multumesc
Pe partea de date mobile (WAP , Internet mobil , date mobile) este configurat din fabricatie sa fie utilizat numai in reteaua "3" (este o retea ce va fi declarata falimentara in cel mult 2 ani ) , reteaua "3" :puke:  ofera servicii  , de telefonie mobila si transfer date mobile , doar in cateva tari din U.E. si alte cateva tari indepartate ! Telefoanele SE-k 608i  :puke: , SE - k 618 i  :puke: , o serie de LG-uri 81... si 83...  :puke: si cateva NEC :puke: -uri sunt cele mai ieftine si mai slabe mobile din oferta lor , ai fost pacalit  :console: !

Teophileos

Teophileos

View Postemilia88, on Jan 12 2007, 19:47, said:

buna! am si eu o intrebare. am reusit sa-mi activez bluetooth-ul,dar totusi nu merge.cand incerc sa transfer ceva sau sa primesc imi scrie:''bluetooth connection to...not possible from the handset.please connect from the PC.'' :rolleyes:  A reusit cineva totusi sa transfere ceva cu acest telefon si cum?
Stimata "emilia88"  :console: , portul "bluetooth" este doar pentru conectare la un banal headset "bluetooth" = casca audio "bluetooth" simpla , fara AD2P , utilizabila doar pentru apeluri -voce !

Edited by Teophileos, 07 October 2007 - 14:34.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate