Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

ce imi indicati

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
yo_dary_92

yo_dary_92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 20.12.2008
Buna.
Am 17 ani,185cm,72kg,sunt Mezomorful
Am putina grasime pe burta si coapse......ce proteine mi-ati recomanda pt crestere in masa musculara.
Pe saptamana fac 5 antrenamente
Buget 1mil-2 mil
Precizez ca nu freau sa mai pun grasime sau strat adipos....ci doar masa musculara.
ms muult

#2
adi185

adi185

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 26.10.2003
un concentrat cu minim 80% proteina din zer

#3
yo_dary_92

yo_dary_92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 20.12.2008
Mai multi cunoscuti mi-au recomandat gfx 8.....intrebarea mea este daca este ceea ce am eo nevoie sau mi-ai indica altceva(1 mil max)

#4
geopsi

geopsi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 08.09.2006
pia din gfx-ul ala de un mil mi s epare ca iei cam 10 zile... ala are si carbohidrati da ia mai bine cum zice adi.

de gfx pot sa iti psun ca daca nu ai un stomac bun o sa ajungi rau de tot- ca mine!

#5
yo_dary_92

yo_dary_92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 20.12.2008
atunci daca se poate sa imi spuneti un nume de produs....cam la acelasi pret cu gfx:)
@geopsi:in ce fel o sa ajung?

#6
geopsi

geopsi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 08.09.2006
pai io am facut gastrita si de cateva ori am chinui cu ea dar nu reusesc sa ma mai refac!

#7
yo_dary_92

yo_dary_92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 20.12.2008
imi puteti spune daca se poate numele unui produs?

#8
RIpper0

RIpper0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.03.2009
Poti incerca sa te documentezi despre nevoile tale si apoi sa iti raspunzi singur la intrebare.

#9
geopsi

geopsi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 08.09.2006
mai sunt multe. tu alegi ce iei, nu puteam noi sa iti zicem. e vorba de ce mananci cati bani ai, etc. conteaza si cantitatea ca daca tu manaci mult poti lua mai putine proteine, invers, mai mult. trebuie sa ai in jut de 2g/zi sau mai mult. pentru inceput poti lua aminoacizi sau uite un produs care la mine s-a vazut e 100% whey protein de la california fitness!

#10
balamuc90

balamuc90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.11.2007
salut ... am si eu niste nelamuriri ... m`am apukt de sala de 1 luna jumate app 2 ... mi`am luat ieri niste suplimente la recomandarea unui prieten ... vroiam sa stiu dak e bn ceea ce iau ... mi`am luat total mass 4200 pe care o sa il iau de 2 ori pe zi amino 2400 pastile ... 4-8 pastile pe zi si creatine 1000 pe care sincer nuj ce sa fac dak sa le iau sau nu ... io nu as fi vrut dekt gaineru dar mi s`a zis k mai bn sa iau din astea k o sa cresc mai rpd voi ce ziceti ?

p.s am 18 ani 1.76  si 63 de kg ...

aa si inca ceva ... cam cum sa le iau ? mi s`a zis k inainte de sala dar nu prea am cum pt k ma duc direct dupa scoala ... asa k o sa iau dim cand ma trez si dupa sala cand aj aksa e ok ?

#11
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
Total mass dupa antrenament , amino intre mese si dupa antrenament , creatina cu ~45 min inainte de antrenament .
Incearca sa scrii mai corect , nu prea e normal sa mai scrii asa la 18 ani.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate