Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone
 Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 

ion iliescu

- - - - -
  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#37
allyn1985

allyn1985

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,373
  • Înscris: 11.12.2008

View Postirinuca8082, on Mar 5 2009, 00:35, said:

da pensionarii? pensionarii? io stiu specimene cu abtibilduri cu nea nelu, pe faianta din baie,ca cica asa un politician cu esperenta n-a vazut tot neamul carpato-danubiano-pontic.


or crapa si astia odata :rolleyes:

#38
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003

View Posttihomir, on Mar 3 2009, 18:36, said:

Pricepe tot dar face pe prostu si o da in bascalie ca un pui de otreapa comunista ce e.
Otrepe sunt aia care nu te-au batut la cur cand trebuia, in aia 6-7 ani cat ai stat acasa. ;)

Deja erai pierdut cand ai ajuns la scoala, si la ce scoala se face in zilele noastre...Dar degeaba te agiti, chilotzar verde, romanu' Zelinski nu se mai intoarce de la groapa, si nici garda lui de pistolari cacaciosi.  :lol:

P.S. Hai sictir cu clonele tale !  B)

View Postgigel de hohențolărn, on Mar 4 2009, 10:15, said:

ei nu mai spune, nu-i musai să fi fost deportat la aușviț ca să înțelegi ororile petrecute acolea.
nu-i musai să fi lucrat la canal ca să simți pe pielea ta dulcele gust al comunismului
nu-i musai să fi avut opșpe ani în 89 ca să-ți poți face o părere asupra celor petrecute în zilele alea.

unde-s teroriștii? de ce i-a grațiat ilièi pe toți călăii din 89? de ce au venit minerii la bucurești? de ce a fost caftită opoziția? pardon, golanii drogați șamd...

sunt întrebări de bun simț, pe care ilièi nu le suportă de nicio culoare.și nici gașca roșie.

Normal ca cel mai indicat este sa stii despre ce-i vorba, altfel la ce scoala se face azi, si la cat citeste lumea in general, ajungi sa-l crezi pe chilotzaru' verde de tihomir ca impuscarea lui Iorga, Duca & stuff au fost doar niste accidente, le-a tremurat degetu' pe tragaci alora. :D

Oricum aia trei copii de 22 de ani habar n-aveau despre ce-i vorba, si nici sefu' lor, ala din Rep Moldova, de 23 de ani.

Insa...nu-i asa ca te simti mandru pentru ce-au facut, te identifici cu ei, cu idealurile lor si simtamintele lor ? :D

#39
gigel de hohențolărn

gigel de hohențolărn

    am merțan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,692
  • Înscris: 07.07.2006

View Postfanariotul, on Mar 9 2009, 14:21, said:

Normal ca cel mai indicat este sa stii despre ce-i vorba, altfel la ce scoala se face azi, si la cat citeste lumea in general, ajungi sa-l crezi pe chilotzaru' verde de tihomir ca impuscarea lui Iorga, Duca & stuff au fost doar niste accidente, le-a tremurat degetu' pe tragaci alora. :D

Oricum aia trei copii de 22 de ani habar n-aveau despre ce-i vorba, si nici sefu' lor, ala din Rep Moldova, de 23 de ani.

Insa...nu-i asa ca te simti mandru pentru ce-au facut, te identifici cu ei, cu idealurile lor si simtamintele lor ? :D
am spus-o de 5 ori, sau am lăsat să se înțeleagă că nu sunt de acord cu metoda de prostest a respectivilor gigei înguști la minte. dar asta nu înseamnă că problematica revoluției și-a mineriadelor a fost rezolvată ;)

tu o ții p-a ta, în orice caz

#40
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003

View Postgigel de hohențolărn, on Mar 9 2009, 13:46, said:

am spus-o de 5 ori, sau am lăsat să se înțeleagă că nu sunt de acord cu metoda de prostest a respectivilor gigei înguști la minte. dar asta nu înseamnă că problematica revoluției și-a mineriadelor a fost rezolvată ;)

tu o ții p-a ta, în orice caz
Daca nu erai de acord, nu deschideai threadu'.  ;)  Altfel de ce l-ai deschis ?  :lol:

Iar io iti fac up, ca sa te bucuri.

#41
gigel de hohențolărn

gigel de hohențolărn

    am merțan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,692
  • Înscris: 07.07.2006

View Postfanariotul, on Mar 9 2009, 14:55, said:

Daca nu erai de acord, nu deschideai threadu'.  ;)  Altfel de ce l-ai deschis ?  :lol:

Iar io iti fac up, ca sa te bucuri.

asta-i ce-am spus și în postul inițial

Quote

ceea ce s-a petrecut azi e o radiografie cât se poate de evidentă asupra ceea ce înseamnă poporul român

nu știu de unde tragi tu concluzia că dacă nu eram de acord nu deschideam treadul.
sunt împotriva atât a modului de exprimare rudimentar pe care l-au folosit puleții ăia, cât și a lui ion iliescu, care s-a fofilat cu fieșce ocazie ș-a scăpat până acu de sub urmărirea penală.
desigur, unii pot trăi bine-mersi cu faptul că nu se știe nici până acu cine-au fost teroriștii atunci, sau de ce-au venit minerii să rupă în bătaie opoziția și studențimea, golani sau nu.

#42
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003

View Postgigel de hohențolărn, on Mar 9 2009, 14:21, said:

ion iliescu, care s-a fofilat cu fieșce ocazie ș-a scăpat până acu de sub urmărirea penală.
Urmarire penala pentru ce anume ? :lol:

Da incadrarea exacta.

Exista ceva de genul "nu vrea sa zica cine au fost teroristii" in codul penal ? :D

E demonstrat totul, pune mana pe carti si citeste. Au fost teroristi dupa 22 exact cum au fost si tepe in Piata Victoriei.

A fost doar o mare balmajeala, inceputa cu ajutorul KGB si al serviciului frate AVO. Si multa, fooooooooooarte multa prostie. Cam atat.

#43
allyn1985

allyn1985

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,373
  • Înscris: 11.12.2008

View Postfanariotul, on Mar 9 2009, 14:47, said:

Urmarire penala pentru ce anume ? :lol:

Da incadrarea exacta.

Exista ceva de genul "nu vrea sa zica cine au fost teroristii" in codul penal ? :D

E demonstrat totul, pune mana pe carti si citeste. Au fost teroristi dupa 22 exact cum au fost si tepe in Piata Victoriei.

A fost doar o mare balmajeala, inceputa cu ajutorul KGB si al serviciului frate AVO. Si multa, fooooooooooarte multa prostie. Cam atat.

Te rog nu-l mai apara pe Iliescu.Nu a acumulat avere, insa e plin de pacate,toate furaciunile care s-au facut..nu cred ca nu stia de ele.

#44
silent-hill

silent-hill

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 07.11.2008
Prostie, inconstienta sau ce a fost in '89 este bine ca a fost. Ce a fost dupa '89,..sunt si parti bune dar si mult mai multe rele. Iliescu, este unul dintre acele lucruri rele pe care Romania le-a avut si inca le mai are.
Ar fi mult mai multe de spus si multi altii stiu mai bine ca noi adevarul dar nu pot sau nu vor al spune.

#45
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003

View Postallyn1985, on Mar 9 2009, 14:54, said:

Te rog nu-l mai apara pe Iliescu.Nu a acumulat avere, insa e plin de pacate,toate furaciunile care s-au facut..nu cred ca nu stia de ele.
Ce crezi tu, sau ce cred eu n-are mare importanta. Poate doar la vot....

Insa nu stiu de unde ai tras concluzia ca-l apar pe Iliescu ?

Pentru ca fac misto de niste copchii carora abia le-au dat tuielele ?  De unii care aveau 4-5 ani la lovilutie ? :lol:

Zau daca nu-i de ras !

#46
spider_zero_sapte

spider_zero_sapte

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,721
  • Înscris: 21.08.2007

View Postfanariotul, on Mar 9 2009, 15:30, said:

Pentru ca fac misto de niste copchii carora abia le-au dat tuielele ?  De unii care aveau 4-5 ani la lovilutie ? :lol:

Zau daca nu-i de ras !

Adica cum sa faci misto,  de copii cum le zici tu, de ce ? Ce vina au ei daca ca au fost doar copii s-au nu s-au nascut inca cand a fost Revolutia. Ce nu-s destul de clare filmarile prezentate.Reprezinta exact societatea romaneasca, cand sa ia cineva atitudine imediat se gasesc paraziti traitori pe spinarea celor care inca mai muncesc in tara asta(babe pensionare dependente de tatuc recte BUNICUTA si lingai platiti sa faca asta.Zici ca sunt doar copii dar " maturii" ca tine ce au facut de cand a inceput Democratia Made in Romania in afara de faptul ca au profitat de pe urma mortii tinerilor la revolutie, care nu aveau nici ei pe atunci atata "experienta de viata "incat sa se ascunda si sa astepte sa treaca valul ca dupa aia sa profite. Te ofenseaza ca inca mai sunt oameni care cauta dreptate in tara asta si nu te poti abtine sa
aperi clica din care faci parte, de profitori ai revolutiei. Ai prea mult timp la dispozitie de stai pe forum ?. Oricum nickname-ul tau spune totul, fanariotii erau lichele de greci traitori in Fanarul din Stambul. HAI PA

#47
gigel de hohențolărn

gigel de hohențolărn

    am merțan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,692
  • Înscris: 07.07.2006

View Postfanariotul, on Mar 9 2009, 15:47, said:

Urmarire penala pentru ce anume ? :lol:
pentru instigare la violență!
să-ți reamintesc la îndemnul cui au venit minerii să planteze panseluțe-n bucurești?


și pe mine mă cacă râsul când văd cu câte înverșunare continui să pupi curul pesedisto comunisto pedeseristo fesenist et al

#48
Anjin`

Anjin`

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,160
  • Înscris: 10.05.2005

View Postfanariotul, on Mar 3 2009, 11:30, said:

Aia erau niste chilotzari verzi, asemanatori celor de pe aici, tihomoir & stuff, care propaga romanismu' lui Zelinski. :lol:

Cred ca aveau vreo 7 anisori cand a fost revolutia, si vreo 9 cand cu mineriadele lui peste; deci vana poporului e cam proasta, daca asta ai vrut sa scoti in evidenta. :D

Da' asa ne place noua sa ne dam deontologi. :P
Daca spuneai asta de fata cu mine nu stiu cum reactionam, da nu era frumos . Hai sa-ti explic ceva, ala care a avut 7 ani in 89(decembrie) si 9 ani in 90(ianuarie,februarie si iunie) a fost un tip foarte matur. Asta dupa mine arata ca si tu esti destul de tanar , sau cu minte scurta si degeaba.
Vreau sa zic esti prost.

Si genul asta de zvonuri le raspandeau comunistii si atunci cu legionarii si rahaturi.
A si inca ceva am cunoscut si eu pe un tip care a fot in piata ce legionarii vietii vrei mai ? Tu n-ai auzit imnul huliganilor? Nu-mi pasa de tii si cu cine o faci mai sa nu iti aduci tu aminte de prima mineriada...
Puiut cati ani ai? Io nu zic poate nu esti prost eu nu am vazut-o pe aia la televizor , am aflat dupa aia, te intelg de te-ai nascut in 92 toamna da nu te mai baga ca musca-n lapte. Si era un eufemism pentru altceva pe ce stau mustele.
Ce mi-a placut iesirea din post a marelui I Iliescu , ca l-a gratiat pe cozma a dat steaua Romaniei la VC Tudor, cine ii ia apararea?  Bosorogu p#$%% mele. Aia au deranjat ordinea publica? Da asta batranu?

Edited by Anjin`, 09 March 2009 - 20:03.


#49
iozefini

iozefini

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 30.11.2003
eu am fost in piata si pe 13 si am si fost arestat.mie degeaba viine sa imi explice cineva cum a fost pta universitatii si cum a fost cu minerii ca eu stiu pe viu.

#50
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003

View Postspider_zero_sapte, on Mar 9 2009, 16:19, said:

Adica cum sa faci misto,  de copii cum le zici tu, de ce ? Ce vina au ei daca ca au fost doar copii s-au nu s-au nascut inca cand a fost Revolutia. Ce nu-s destul de clare filmarile prezentate.Reprezinta exact societatea romaneasca, cand sa ia cineva atitudine imediat se gasesc paraziti traitori pe spinarea celor care inca mai muncesc in tara asta(babe pensionare dependente de tatuc recte BUNICUTA si lingai platiti sa faca asta.Zici ca sunt doar copii dar " maturii" ca tine ce au facut de cand a inceput Democratia Made in Romania in afara de faptul ca au profitat de pe urma mortii tinerilor la revolutie, care nu aveau nici ei pe atunci atata "experienta de viata "incat sa se ascunda si sa astepte sa treaca valul ca dupa aia sa profite. Te ofenseaza ca inca mai sunt oameni care cauta dreptate in tara asta si nu te poti abtine sa
aperi clica din care faci parte, de profitori ai revolutiei. Ai prea mult timp la dispozitie de stai pe forum ?. Oricum nickname-ul tau spune totul, fanariotii erau lichele de greci traitori in Fanarul din Stambul. HAI PA
Bashti !  :bicycle:

View Postgigel de hohențolărn, on Mar 9 2009, 16:26, said:

pentru instigare la violență!
să-ți reamintesc la îndemnul cui au venit minerii să planteze panseluțe-n bucurești?

și pe mine mă cacă râsul când văd cu câte înverșunare continui să pupi curul pesedisto comunisto pedeseristo fesenist et al

Instigare la violenta ?
A multumit, din cate imi amintesc io, dar nu-mi amintesc de vreo secventa in care sa fi spus so pe ei.

View PostAnjin`, on Mar 9 2009, 19:54, said:

Daca spuneai asta de fata cu mine nu stiu cum reactionam, da nu era frumos . Hai sa-ti explic ceva, ala care a avut 7 ani in 89(decembrie) si 9 ani in 90(ianuarie,februarie si iunie) a fost un tip foarte matur. Asta dupa mine arata ca si tu esti destul de tanar , sau cu minte scurta si degeaba.
Vreau sa zic esti prost.

Si genul asta de zvonuri le raspandeau comunistii si atunci cu legionarii si rahaturi.
A si inca ceva am cunoscut si eu pe un tip care a fot in piata ce legionarii vietii vrei mai ? Tu n-ai auzit imnul huliganilor? Nu-mi pasa de tii si cu cine o faci mai sa nu iti aduci tu aminte de prima mineriada...
Puiut cati ani ai? Io nu zic poate nu esti prost eu nu am vazut-o pe aia la televizor , am aflat dupa aia, te intelg de te-ai nascut in 92 toamna da nu te mai baga ca musca-n lapte. Si era un eufemism pentru altceva pe ce stau mustele.
Ce mi-a placut iesirea din post a marelui I Iliescu , ca l-a gratiat pe cozma a dat steaua Romaniei la VC Tudor, cine ii ia apararea?  Bosorogu p#$%% mele. Aia au deranjat ordinea publica? Da asta batranu?

Chilotzarii verzi sucks !
Oricum ai lua-o !  :D  

Cat despre faptul ca reactionai tu intr-un nu stiu ce fel...offf Doamne, am pierdut de multa vreme sirul putzoilor care ma ameninta cu bataia cu forumul asta.

Primul a fost un cavaler in armura stralucitoare maghiar, care era lihnit dupa dreptu' maghiarului de a citi Monitorul Oficial in limba materna.

Dupa aia au urmat baseii pupincuristi, in frunte cu monokeros, pe vremea aia moderator la sectiunea de lupte libere, sau cum s-o numi sectiunea aia.

Acum urmasii exaltatilor care faceau liste negre in cuiburi & cetatui ma ameninta si ei cu bataia....brrr, ce frica imi este.  :P  

Toti niste stupizi; nici macar nu-si pun problema daca pot sa faca asta, doar viseaza ce misto ar fi daca ar putea ei sa-si impuna punctul de vedere cu pumnul.  :thumbup:

Sweet Dreams.

#51
Anjin`

Anjin`

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,160
  • Înscris: 10.05.2005

View Postfanariotul, on Mar 10 2009, 13:27, said:

Bashti !  :bicycle:



Instigare la violenta ?
A multumit, din cate imi amintesc io, dar nu-mi amintesc de vreo secventa in care sa fi spus so pe ei.



Chilotzarii verzi sucks !
Oricum ai lua-o !  :D  

Cat despre faptul ca reactionai tu intr-un nu stiu ce fel...offf Doamne, am pierdut de multa vreme sirul putzoilor care ma ameninta cu bataia cu forumul asta.

Primul a fost un cavaler in armura stralucitoare maghiar, care era lihnit dupa dreptu' maghiarului de a citi Monitorul Oficial in limba materna.

Dupa aia au urmat baseii pupincuristi, in frunte cu monokeros, pe vremea aia moderator la sectiunea de lupte libere, sau cum s-o numi sectiunea aia.

Acum urmasii exaltatilor care faceau liste negre in cuiburi & cetatui ma ameninta si ei cu bataia....brrr, ce frica imi este.  :P  

Toti niste stupizi; nici macar nu-si pun problema daca pot sa faca asta, doar viseaza ce misto ar fi daca ar putea ei sa-si impuna punctul de vedere cu pumnul.  :thumbup:

Sweet Dreams.
Eu nu ziceam ca te pocneam, desi ...nu mai probail te trimiteam la origini .

Eu ti-am zis ca tu esti prost mai omule ca nu-ti cunosti istoria nici aia din timpul vietii tale si mai vorbesti aurea si tu te ambitionezi cu ce prosti is altii? E dreptul tau sa scrii, dar vezi mai ca esti prost si nu-i pasa nici la dracu cine se ia de tine ca spui prostii sau adevaruri neplacute sau ce-ti inchipui tu.
Ai sesizat ca tu nu pricepi nimic, ca treburi din astea cu muncitori s-au mai intamplat, comunistii au mai incercat-o la timisora la revolutie da n-a mers? Chestie  simpla, esti un  prost si ai sa mori dar macar te vedem postand aci intre timp. La mineriada la care evident te gandeai tu, si care ai crezut ca e prima, cand a fost dat jos roman, aia de au luat bataie erau politisti, jandarmi, militari in termen nu legionari. Bai oamenii ca tine nu au nici creier sa-l speli. Asta daca nu ai 14 ani, cand nah e voie sa nu ai habar dar macar TACI.

#52
gigel de hohențolărn

gigel de hohențolărn

    am merțan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,692
  • Înscris: 07.07.2006

View Postfanariotul, on Mar 10 2009, 14:27, said:

Instigare la violenta ?
A multumit, din cate imi amintesc io, dar nu-mi amintesc de vreo secventa in care sa fi spus so pe ei.
hmmm, te pomeni că s-au trezit de bună voie ortacii să ia drumul capitalei ca să planteze panseluțe și să-i stârpească în bătaie pe drogați :huh:
iar prin actul de mulțumire, ilièi doar a consimțit la vandalismul, pardon, spiritul civic, de care au dat dovadă bătăușii cu 4 clase la ff ;)

în orice caz, e bineștiut că iliescu a fost, și încă mai este un sfânt, iar minerii au fost, și încă mai sunt, o organizație elitistă 4de binefacere pusă în slujba țării ș-a panseluțelor, de o înaltă ținută morală, și cu un nedisimulat spirit civic. -_-

#53
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003

View PostAnjin`, on Mar 10 2009, 15:48, said:

Eu nu ziceam ca te pocneam, desi ...nu mai probail te trimiteam la origini .

Eu ti-am zis ca tu esti prost mai omule ca nu-ti cunosti istoria nici aia din timpul vietii tale si mai vorbesti aurea si tu te ambitionezi cu ce prosti is altii? E dreptul tau sa scrii, dar vezi mai ca esti prost si nu-i pasa nici la dracu cine se ia de tine ca spui prostii sau adevaruri neplacute sau ce-ti inchipui tu.
Ai sesizat ca tu nu pricepi nimic, ca treburi din astea cu muncitori s-au mai intamplat, comunistii au mai incercat-o la timisora la revolutie da n-a mers? Chestie  simpla, esti un  prost si ai sa mori dar macar te vedem postand aci intre timp. La mineriada la care evident te gandeai tu, si care ai crezut ca e prima, cand a fost dat jos roman, aia de au luat bataie erau politisti, jandarmi, militari in termen nu legionari. Bai oamenii ca tine nu au nici creier sa-l speli. Asta daca nu ai 14 ani, cand nah e voie sa nu ai habar dar macar TACI.
Haidade bai...iti pocneai tie capu', sau te apucai sa te injuri singur.  :D

Tie chiar nu-ti vine sa crezi ca daca ai avea fericita ocazie sa ma cunosti, te-ai repezi direct sa-mi faci pantofii ?!  ;)  Foarte rau ca nu-ti cunosti inca locul.

Acum despre prostie...pai poate sunt prost, caci nimeni nu-i perfect, insa depinde cu cine te compari; deci atat timp cat exista d'astia ca tine, eu am un viitor luminos in fata.
Deci relax. :D

Putzoi d'astia de forum, aparuti ca melcii dupa ploaie, care incearca sa ma provoace sperand intr-un ban am o gramada la degetul mic. :rolleyes:  

View Postgigel de hohențolărn, on Mar 10 2009, 16:06, said:

hmmm, te pomeni că s-au trezit de bună voie ortacii să ia drumul capitalei ca să planteze panseluțe și să-i stârpească în bătaie pe drogați :huh:
iar prin actul de mulțumire, ilièi doar a consimțit la vandalismul, pardon, spiritul civic, de care au dat dovadă bătăușii cu 4 clase la ff ;)

în orice caz, e bineștiut că iliescu a fost, și încă mai este un sfânt, iar minerii au fost, și încă mai sunt, o organizație elitistă 4de binefacere pusă în slujba țării ș-a panseluțelor, de o înaltă ținută morală, și cu un nedisimulat spirit civic. -_-

Bai nea, normal ca nu s-au trezit aia de bunavoie, asa cum nici din senin nu le-a venit unora sa-si bage banii la Caritas, FNI, Dacia-Felix & stuff.

Dar ca sa demonstrezi ca nu-i asa, tre' sa te duca capul, sa vrei cu adevarat, si sa incepi sa-i chemi pe Base, pe ministru' ala pus de Base, Dobre, si pe multi, foarte multi altii.

Asta daca vrei sa vorbesti despre justitie, si nu despre articole de zar si chestii de genul "stai asa ca m-am prins io".
Pai io am zis inca din 2003-2004 ceva de genul "lasati-l sa moara pe Iliescu, ca e mai mort decat chiar si Constantinescu, pentru ca macar ala mai poate candida o data la presedintie". Teoretic vorbind.

Insa ala pe care l-ai votat tu, Baselu adica, are nevoie de dusmani. Si atunci cand nu-i gaseste, ii inventeaza el. Daca nu era Baselu nici nu mai auzeai ceva de Iliescu astazi.

Caci altfel... si io m-am prins ca tu, in ciuda faptului ca ti-ai facut contu' in '06, ai inceput doar relativ recent sa-l scoti la inaintare zilnic; pana acu' prestai de pe altul.

Dar nu pot demonstra. Bine, nici nu ma intereseaza foarte tare.

#54
Anjin`

Anjin`

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,160
  • Înscris: 10.05.2005
Cred ca asta e o noua culme a ciudatieniei obsesiilor romanesti, nu numai ca nu avem justite dar cand exista o tentativa, sigur e motivata politic. Intrebarea mea este Si ce daca e motivata politic? Inseamna oare ca e mai putin drept ca cineva sa raspnda pentru actiunile lui? Sau am ajuns in asa un hal de incovoiere a spinarii ca aducerea unui politician in fata judecatorului e un sacrilegiu?
Ne pasioneaza jocurile intereselor oamenilor aia puternici asa de tare incat nu vrem sa-i mai incurce probleme triviale ca legea? Pentru ca oricum ei o fac?  







Fnariotule:
Unii impart lumea dupa cine face papucii cui, alti dupa cine incepe propozitiile cu "deci" si cine nu.
Habar nu ai de nimic, si de aia ii dai cu politica , pentru ca daca exprimarea ta e destul de ambigua speri ca nu se vede.
Si in timpul asta faci pe desteptu'.
Eu iti spun adevarul ca ma amuza gandul ca tu suferi, si incerci sa compensezi pentru asta marind tot timpul nivelul aberatiilor. Ma gandesc  esti putin cam trist si cu tot felul de complexe. Crezi ca nu se vede ca esti ridicol?
Nu-i pasa nimanui ca imi raspunzi sau nu, si asta e teama ta cea mai mare, ca nu-i pasa nimanui de parerile tale ciudate.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate