Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

probleme vodafone 527

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
adibas

adibas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 27.01.2006
O rugaminte pt. cunoscatori : am un vodafone 527, care am vazut ca este de fapt sagem (nu stiu ce numar). Este nou-nout (luat pe pct. de la voda) si am probleme cu soneria, adica se aude foarte incet. Este o problema a acestui model de telefon sau este aparatul meu stricat? Daca este problema  constructiva, exista vreo solutie sa remediez problema? Ceva gen driver de sunet  sau de inlocuit difuzorul ?

#2
adibas

adibas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 27.01.2006
Nu stie nimeni?

#3
adibas

adibas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 27.01.2006
Chiar nimeni?

#4
adibas

adibas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 27.01.2006
Poate, totusi...cineva?

#5
RGL2005

RGL2005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 06.05.2007
nu am avut asa ceva dar sunt foarte multi care se plang de faptul ca se aude incet....

Ps. ce tip de mufa are? vreau sa-mi iau si eu la loialitate(eventual poti pune o poza).

tnx

#6
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004

View PostRGL2005, on 26th August 2009, 15:47, said:

Ps. ce tip de mufa are? vreau sa-mi iau si eu la loialitate(eventual poti pune o poza).

tnx

Are mufa "G" cum ii zice Sagem , compatibila cu seria My700x , My 600x , My 800x si alte modele , oricum , ca telefon e "subtire" rau , mai bine iti iei altceva , mai reusit .

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate