Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine suporta cheltuielile de jude...

Apartament Grecia - Kavala

obtinere venituri PFA / PFI in ti...

Recomandare Volvo
 Diferenta suprafata teren

Plafonare preturi energie

Vanzari foto - CIPA 2023

Recomandare perdele sau draperii ...
 Invertor Victron Easysolar-II 48/...

"Militarizarea" Antifraudei

Washington DC in 1940 - secvente ...

Miniatur Wunderland - Monaco
 Familia Simpson

plata impozit profit actiuni trad...

Extras de cont cu semnatura elect...

Ce parere aveti despre ascasa.de ...

Alegere imprimanta color...

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

zoloft

zoloft

Member

• Grup: Members
Canon 260
este un multifunctional extrem de fiabil cu cartuse originale destul de ieftine (cca 30 ron) si de capacitate peste medie.

MENTOR_SQUAD

MENTOR_SQUAD

Member

Despre acest produs este vorba ?

http://www.price.ro/...u...53746&asc=1

MENTOR_SQUAD

MENTOR_SQUAD

Member

Am primit o prima recomandare pt modelul Canon PIXMA MP540, ale carui cartuse originale costa decent. Mi s-a promis o oferta si pt un HP, revin cu informatii curand.

Andrew_Bucharest

Andrew_Bucharest

Junior Member

Cum e cu refill-ul la Canon Pixma MP540 ? Merge usor sau e imposibil de facut ? Are cip-uri ?

Edited by Andrew_Bucharest, 27 March 2009 - 15:51.

GabytzuX08

GabytzuX08

Senior Member

• Grup: Senior Members

View PostAndrew_Bucharest, on Mar 27 2009, 15:51, said:

Cum e cu refill-ul la Canon Pixma MP540 ? Merge usor sau e imposibil de facut ? Are cip-uri ?
Sa inteleg ca esti nehotarat in alegerea unei multifunctionale. Pe celalalt topic de pe aici intrebai de HP F4280, iar aici de Canon Pixma MP540.
Parerea mea: de oriunde ai cumpara, oricare dintre multifunctionale ai alege, poti intreba vanzatorul inainte daca cartusele au cip si daca refill-ul se poate face usor si acasa. Mai mult ca sigur... raspunsul pe care ti-l va da nu o sa te coste nimic.
Bafta!

MENTOR_SQUAD

MENTOR_SQUAD

Member

Am primit o oferta si pt un HP insa desi pretul este bun si echipamentul de calitate, dimensiunile il descalifica in cazul meu personal.

Asadar, dupa multe discutii si consultari, am decis sa renunt la o MULTIFUNCTIONALA in favoarea unei imprimante simple si buna de la HP: CB671B !

Ceea ce va ceda repede la o MF este scannerul, prea ieftin conceput la pretul de achzitie al MF-lei... Cum eu voi folosi cu precadere imprimanta, prefer sa stau linistit.

Asadar, probabil saptamana viitoare achizitionez HP CB671B si apoi voi reveni cu impresii !

Andrew_Bucharest

Andrew_Bucharest

Junior Member

View PostGabytzuX08, on Mar 27 2009, 21:14, said:

Sa inteleg ca esti nehotarat in alegerea unei multifunctionale. Pe celalalt topic de pe aici intrebai de HP F4280, iar aici de Canon Pixma MP540.
Parerea mea: de oriunde ai cumpara, oricare dintre multifunctionale ai alege, poti intreba vanzatorul inainte daca cartusele au cip si daca refill-ul se poate face usor si acasa. Mai mult ca sigur... raspunsul pe care ti-l va da nu o sa te coste nimic.
Bafta!

Pe unde-am intrebat...sunt paraleli. Ofera chiar mai putine informatii decat internetul. Chiar si la un service autorizat HP, unde-am incercat sa repar imprimanta veche.
Cand vine vorba de HP F4280...raspunsul pe care l-am primit este unul singur... adica incepe cu un ridicat din umeri...

GabytzuX08

GabytzuX08

Senior Member

• Grup: Senior Members

Pe unde-am intrebat...sunt paraleli. Ofera chiar mai putine informatii decat internetul. Chiar si la un service autorizat HP, unde-am incercat sa repar imprimanta veche.
Cand vine vorba de HP F4280...raspunsul pe care l-am primit este unul singur... adica incepe cu un ridicat din umeri...
De pe unde sunt eu, F4280... se vinde doar la comanda, dar tot am aflat ceva - refill-ul se face la fel ca la seria 300.
Poate te ajuta cu ceva topicul asta: link.
Inainte de a apare surpriza cu cipurile as fi mers pe Canon, dar pana sa imi iau eu multifunctionala... s-au schimbat vremurile. Asa ca am ajuns sa aleg F4180 si sunt multumit. F4280 nu m-a tentat...

Edited by GabytzuX08, 31 March 2009 - 21:57.

Andrew_Bucharest

Andrew_Bucharest

Junior Member

Multumesc !

MENTOR_SQUAD

MENTOR_SQUAD

Member

Am achizitionat o imprimanta HP Deskjet D2650 cu tehnologie Dual Drop Weight si cartuse mari... pretul a fost de 201,5 RON.
Pana acum f multumit !

MENTOR_SQUAD

MENTOR_SQUAD

Member

Multumit in continuare, recomand !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate