Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

Vacanta -buget redus

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
maz_max

maz_max

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 08.12.2007
Exact..wizz+ryanair..

#20
radurfg

radurfg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 30.06.2007
salut,
stie cineva un site cu oferte last minute. am intrat pe site-urile catorva agentii de turism si la sectiunea de last minute nu este nimic sau spune "contactati agentia".
ma gandeam ca exista un site centralizator al ofertelor last minute, cu oferte ale unor agentii serioase, de incredere.
sau daca stiiti agentii care au o sectiune veritabila de last minute, actualizata.

voiam sa merg la mare (in grecia - insule) si vreau sa merg cu un last minute.
multam

#21
T Irina

T Irina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 04.11.2006
Buna!
Sa va spun si eu ce am gasit pentru vara asta (preturi mai de "criza" :D )

- cazare de pe http://www.holiday-rentals.co.uk/ -un apartament pe Valea Rinului in August (e si o sarbatoare - Rhine in Flame) 214 Euro pe saptamana (70 mp pentru 2 persoane self catering - am achitat deja avansul de 45 euro). Va recomand site-ul acesta, are oferte foarte tentante de cazare peste tot in lume - am vazut niste case (vile) pe valea Loirei - foarte atractive, de asemenea pe Coasta de azur... poate anul viitor. Ideea e ca sunt cazari mai "neconventionale" nu e ceva gen hotel, te poti simti mai ca acasa... revin cu impresii la intoarcere!
- cazare in Tirol - 5 zile cu mic dejun - camara cu bucatarie - 176 euro
- minivacanta barcelona -septembrie - bilete Tarom 115 Euro/persoana, cazare aparthotel in Barcelona - self catering cu bucatarie - 285 euro- 5 nopti. Varianta 2 de cazare (aici am inca dubii) - am gasit hotelul President din Callela cam la acelasi pret (300 euro) cu pensiune completa...


Quote

stie cineva un site cu oferte last minute. am intrat pe site-urile catorva agentii de turism si la sectiunea de last minute nu este nimic sau spune "contactati agentia".

Pe infoturism - http://www.infoturism.ro/last-minute/ am vazut ca sunt actualizate.

#22
4rings

4rings

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 07.04.2008
foarte bun topic

#23
radurfg

radurfg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 30.06.2007
mutam pentru informatii.
pe http://www.infoturism.ro/last-minute/ am vazut numai agentii mai mici. agentiile cunoscute (tour-operatorii), cel putin din punctul meu de vedere nu aveau oferte.
oricum......astept si alte sugestii.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate