Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

Domo.RO

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
nu_Domo

nu_Domo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 30.08.2011
Am postat anuntul dupa ce am cautat topicurile despre Domo care sa aiba legatura cu problema mea. Am postat in cele care mi s-au parut legate de patanie (in toate pentru a fi mai usor de gasit) pentru a avertiza pe cei care intentioneaza sa faca greseala pe care am facut-o eu si se si documenteaza putin inainte.

#20
Tony7Y

Tony7Y

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 05.12.2012
Salutare,

Ce parere mai aveti despre Domo?
A mai comandat cineva de curand?

Am observat ca si-au inchis majoritatea magazinelor si se bazeaza mai mult pe comenzile online.
Ma intereseaza sa cumpar un Samsung Galaxy S8 si-mi pare printre cele mai sigure din site-urile cu oferte.

Multumesc

#21
intel_inside

intel_inside

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 25.06.2009
Acum, domo.ro este același lucru cu cel.ro (Corsar Online). Mare grijă, citește pe topicul dedicat, te cam sperii :)

#22
Lucaciu

Lucaciu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 624
  • Înscris: 05.01.2007
http://www.domo.ro/f...source=price-ro

Aparat pentru intretinerea musculaturii Beurer TENS EMS EM41 em41
106 lei


Am laut 2 bucati si mi-au trimis mail ca nu le au.
Bine ca mi-am comandat intre timp si doua seturi de electrozi suplimentari de pe eMag.
Chiar in moemntul asta inca apare ca fiind in stoc si poti comanda , am dat din intamplare sa adaug 9 bucati si se paote.
Am mai platit si cu cardul am zis ca daca sutn asa de buni sa le mai iau un produs de 750 de lei.
Niste gunoaie.

Aveti mare grija la DOMO , nu-si onoareaza comenzile , imi zic ca de ce nu am verificat disponibilitatgea , dar disponibilitatea nu se poate verifica "apasa aici" nu se paote apasa.
Cand i-am zis de ANPC a dututo-n basca , mai ca nu mi-a zis ca i se falfaie.
Comandati fiecare cate 10 bucati din linkul de mai sus sa vedeti ce dume va dau .

Edited by Lucaciu, 25 October 2017 - 11:49.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate