Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 

Yahoo Invisible detector script

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Acum, ca v-am atras atentia, vreau sa precizez ca oricine posteaza astfel de scripturi luate de pe warez sau care afiseaza reclame AdSense in ele va fi sanctionat corespunzator.

Daca aveti intrebari legate de protocolul yahoo (apropo, acest protocol este closed-source, adica se presupune ca ar fi necunoscut si de nepenetrat :lol: ) gasiti raspunsurile pe blogul auto-scripts.com. V-am mai raspuns si aici pe forum de fiecare data cand ati intrebat.

Trebuie sa fie clar o chestie:
1. Protocolul Yahoo NU este asa usor de descifrat precum va inchipuiti.
2. Daca aveti un script care PREIA de la ydetector, darkangelbvdesign, persiangap, imvisible.ro si altele, NU AVETI UN DETECTOR. Pentru vanzarea unor astfel de cazaturi primiti direct BAN.
3. Daca nu stiti sa folositi socket-uri la nivel RAW nu veti putea creea un detector IN VECI.

Acestea fiind spuse, va doresc navigare placuta pe forum.

#2
itrack

itrack

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 27.07.2006

View PostDarkAngelBv, on 16th February 2009, 16:06, said:

Acum, ca v-am atras atentia, vreau sa precizez ca oricine posteaza astfel de scripturi luate de pe warez sau care afiseaza reclame AdSense in ele va fi sanctionat corespunzator.

Daca aveti intrebari legate de protocolul yahoo (apropo, acest protocol este closed-source, adica se presupune ca ar fi necunoscut si de nepenetrat :lol: ) gasiti raspunsurile pe blogul auto-scripts.com. V-am mai raspuns si aici pe forum de fiecare data cand ati intrebat.

Trebuie sa fie clar o chestie:
1. Protocolul Yahoo NU este asa usor de descifrat precum va inchipuiti.
2. Daca aveti un script care PREIA de la ydetector, darkangelbvdesign, persiangap, imvisible.ro si altele, NU AVETI UN DETECTOR. Pentru vanzarea unor astfel de cazaturi primiti direct BAN.
3. Daca nu stiti sa folositi socket-uri la nivel RAW nu veti putea creea un detector IN VECI.

Acestea fiind spuse, va doresc navigare placuta pe forum.

Am observat ca varianta Socket nu mai functioneaza... sau cel putin nu mai stiu eu cum sa o folosesc ... ai vreo idee ?

Am incercat verificarile prin file transfer, web cam si voice ...

Edited by itrack, 02 August 2010 - 19:06.


#3
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
0xBE si 0x4F functioneaza inca.

#4
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
Se pare ca toate detectoarele au clacat. A rezolvat yahoo pentru totdeauna problema sau mai este vreun truc de descoperit?

#5
OptimusPrimeLord

OptimusPrimeLord

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 20.03.2013
Inca mai este posibil din cate stiu insa sunt pachete VIP ce costa..

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate