Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Cedry2k

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
sequential_one

sequential_one

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 15.02.2008
lasati-l in pace, vai soarta lui de copil. e plina tara de mucosi d-astia care canta de doua ori pe wc, stau pe doua forumuri de hh (unde sunt luati la misto) si se cred mari sculi de oameni.

#38
kill3rsen

kill3rsen

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 19.03.2009
De estradda stie cineva ? Eu cred ca o sa se ridice incet , incet ......ascultati cateva melodii de la ei gen : femeia perfecta , bitch , vorbestea lumea .
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2OpZy6_Y4is?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]  - vorbeste lumea

#39
AdelinPuya

AdelinPuya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 04.08.2008
Eu auzisem pana acum de Strada,acum apare si Esstrada..oare ce urmeaza?

#40
BTN

BTN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 05.11.2008
albumul a durat 3 ani pentru ca probabil trebuia sa castige si omul niste bani nu? nu neaparat combinatii si nu stiu ce,am un prieten MC si credeti-ma ca dupa 8 ore de munca e foarte greu sa scoti ceva bun
am incercat si eu sa fac versuri,e super greu,pe bune,ceea ce auziti la cantaretii de rap nu se face usor,ca sa iese ceva bun trebuie timp,mult timp si multa bataie de cap,cand asculti o melodie zici "pff,cat poate fi de greu?" cand incepi sa-ti f*** creierii,zici "fac mai tarziu" si nu mai faci niciodata
ma,eu zic ca nare rost sa va certati aici :)),ba daca vrei sa devii cantaret iti trebuie un microfon,un program de pe net,un prieten care sa poata masteriza (in cazul in care faci acasa,daca exista studio in oras faci acolo),negativele le poti lua de pe net,flow bunicel (e destul de grea si treaba cu flow-ul),versuri si tre' sa-ti placa ceea ce faci.

app,daca nu ma insel Cedry2k are 2 facultati,ca sa faci una iti trebe timp sa inveti,daca omu a facut albumul in timp ce era la facultate,e de inteles,dar important e ca a iesit super bine..

#41
danctes

danctes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 08.02.2009
Eu spun ca acest topic nu isi are rostu'. Ar fi trebuit sters de la prima vizualizare. Punct.

#42
administratoru

administratoru

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 12
  • Înscris: 26.07.2009
Adelin, trimite-mi si mie o melodie de-a ta! Sau lasa un link ceva.
Cu stima, john !

#43
0000000000

0000000000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,865
  • Înscris: 01.05.2008
Cedry2k o sa lanseze in seara asta albumul Poezie Balistica.

Iata un interviu acordat site-ului Blacksheepsound.ro http://blacksheepsou...cu-cedry2k.html

#44
smecherasu92

smecherasu92

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 371
  • Înscris: 22.10.2008
din ce vad aici o persoana incearca sa traduca versuri treaba e penala frate si is de acord cu cedry2k multi "rapperi" daca pot le zice asa care ei canta cica rap si pe strada le candta pe telefon sau in masina manele la maxim
si treaba cu  a3 ani pt un album e aiurea da macar nu a facut un album cu 2 melodi si restuld e umplutura

#45
Calancea31

Calancea31

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 07.01.2012

View PostMr.Jinx, on 19 martie 2009 - 16:53, said:


Adelin tată, ai grijă cu arfele astea, la vârsta ta nu face bine. Altfel spus, nu mai abera cu ce tare şi mare eşti tu, lasă-l pe cedry2k în pace că nu eşti de nivelul lui şi întoarce-te la Puya al tău şi dă-te mare că eşti ?reppăr? ;)

View PostMr.Jinx, on 19 martie 2009 - 16:53, said:


Adelin tată, ai grijă cu arfele astea, la vârsta ta nu face bine. Altfel spus, nu mai abera cu ce tare şi mare eşti tu, lasă-l pe cedry2k în pace că nu eşti de nivelul lui şi întoarce-te la Puya al tău şi dă-te mare că eşti ?reppăr? ;)

View Post---, on 15 februarie 2009 - 21:33, said:

da frate,dar totusi 3 ani de zile??da-o incolo,ca tare greu e sa faci niste negative,si sa te interesezi ca sa nu coincida cu alte piese..
in rest da frate,te inteleg,e super,dar hai ca e culmea..
Nu conteaza cit a durat.Scrie tu trei cuvinte pe zi si convingete singur de ce esti in stare. Domnule critic de arta.
Cedryk ---melodia ---Lirici pentru critici---

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate