Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

lord_ice out

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
52 replies to this topic

#37
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postlord_ice, on Feb 15 2009, 20:46, said:

:lol: uitandu-ma la nr tau de posturi, as fi tacut!
hai mă, că am opt ani pe forum... S-au adunat în timp. Tu ce scuză ai? :w00t:

View Post---, on Feb 15 2009, 22:19, said:

vezi ca esti post+ nu conteaza numarul lor,ci continutul!  -_-
Eh, asta e. Dacă de atât mă duce capul, ce vrei? Unde nu e, nici D-zeu nu cere....

Edited by i0nutzb, 16 February 2009 - 00:04.


#38
dane1505

dane1505

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 11.09.2007
Eu vreau sa iti multumesc pentru raspunsurile date la intrebarile puse de mine.
Totusi sper ca mai stai pe forum pt ca ....... mai am intrebari :D.
Stai mai putin pe net si vezi de love ca dupa aceea ai probleme(experienta proprie).

Dar eu zic sa mai treci cu ochiul si pe aici.

Bafta in ce o sa faci, Daniel

#39
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007

View Posti0nutzb, on Feb 16 2009, 00:03, said:

hai mă, că am opt ani pe forum... S-au adunat în timp. Tu ce scuză ai? :w00t:

:lol:  hai mai , am accelerat si eu acum putin, dar inainte nu faceam 100 de posturi pe un cont la softpedia.
Probabil m-am maturizat  :D
Acum 6 ani abia serbam majoratul ...deci am o scuza ptr conturile banate  :D si o scuza pentru posturi : imi place sa ajut si sa ma afirm  :D

#40
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
vorba aia, du-te invirtindu-te. bine ca nu mai ai timp de forum si postezi intr-una. iti place sa plinga lumea dupa tine, nu? ce oameni :lol:

Quote

k. sa nu posteze topicuri in care sa explice de ce intentioneaza sa renunte la forumul Softpedia; aceasta este o alegere personala, fara relevanta pentru forum.


#41
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006

View PostMosotti, on Feb 16 2009, 10:47, said:

vorba aia, du-te invirtindu-te. bine ca nu mai ai timp de forum si postezi intr-una. iti place sa plinga lumea dupa tine, nu? ce oameni :lol:
Nu puteai sa te abtii, nu?  :rolleyes:
Tu nu vezi ca nu-l lasa inima pe omu` asta sa ne paraseasca? :D

#42
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
ii ca cristos, a murit in primul post si dup-aia a revenit la viata

#43
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006

View PostMosotti, on Feb 16 2009, 10:51, said:

ii ca cristos, a murit in primul post si dup-aia a revenit la viata
Stai sa numaram zilele :D daca-s 3 L-ai gasit B)

#44
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

Quote

ii ca cristos, a murit in primul post si dup-aia a revenit la viata
Și peste 40 zile o să dispară de tot. Îl așteptăm peste câteva mii de ani :w00t:

#45
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007

View PostMosotti, on Feb 16 2009, 10:47, said:

vorba aia, du-te invirtindu-te. bine ca nu mai ai timp de forum si postezi intr-una. iti place sa plinga lumea dupa tine, nu? ce oameni :lol:

:huh:  Dude, am scris ca pana la 1 martie ma mai invart pe aici...sunt convins ca tu o sa dai mai multe sfaturi celor ce au nevoie in domeniu de scripturi si seo, nu?

Stii macar ce-s alea?  :lol:

#46
Jumping Jack

Jumping Jack

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 12.09.2007
Lord_ice: Iti urez maxim de succes (cit poti cara, de atat sa ai parte).
Am impresia de tu de fapt acum esti oleaca cu moralul pe jos. Daca ti se trage de la situatia de c&*(% in care se afla lumea, nu are sens sa iti smulgi parul din cap, toate astea vor trece. Esti tinar, ai tot viitorul in fata si o sa te gindesti peste nu mult timp ca "mama nene, ce timpuri interesante am trait la viata mea". Inteleg foarte bine (chiar prea bine...) ca afacerile nu mai merg, ca stai si tragi luntrea pe uscat, insa... asta e situatia. Asteapta un an si o sa fie altfel. Si cind o sa vina rebound-ul, ar fi bine sa fii pe faza.
Nu o sa iti spun acum ca "vai, ce pacat, te lasi de internet si de softpedia...", in mod sigur ai cintarit bine hotarirea asta. Doar sa nu te duci prea departe de el. Ca sa fie usor sa te sui la loc in barca.
Bafta!

#47
Sorin84k

Sorin84k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,682
  • Înscris: 17.02.2008
Multumesc!
Iti doresc mult succes in continuare!

#48
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Sorin , multumesc!

Jumping Jack , merci frumos, imi pare bine sa vad ca mai exista oameni care rationeaza ca tine.
Iti multumesc de sfaturi si urari, nu stiu daca voi putea sa tin aproape, dar voi incerca...azi am incercat sa depun niste CV-uri, din pacate nu am gasit pe nicaieri o oferta tentanta...se pare ca se cauta doar munca fizica in Ro la ora aceasta, sau vanzatori :)

<-- Private -->
Cu anuntarea acestei plecari, sa zicem ca mi-am dat seama de caracterul multor persoane, nu ma refer neaparat la cunostintele din  softpedia, ci la prietenii mei, o parte din ei membrii pe aici, am vazut cine da doi bani pe mine si cine nu, e ciudat cat te pot ridica in slavi oamenii cand au nevoie de tine iar apoi apar ca un vultur pe mormant cand spui ca pleci... sunt cateva persoane pe care i-am luat de mici, i-am invatat sa instaleze un script, le-am facut site-uri, le-am dat sfaturi pas cu pas care acum se bucura ca plec pentru ca se cred "seo developeri" acum si cred ca s-a mai dus un prag LOL Sunteti penibili si sper ca stiti asta, in primul rand pentru ca nu aveti spirit de invingatori si cand va fi greu si veti vrea sa fugiti din nou la ajutorul meu...va voi inchide cu mare placere usa in nas :) Asa e viata... Abia astapt sa vad cum va descurcati pe cont propriu, 2 exceptii, va cunoasteti, telefonul meu va fi mereu deschis pentru voi!
<-- End Private -->

Andronic, stiu ca nu e vina ta, atat te duce capul  :console:  cele 3 linii din noul tau username (al 8-lea? daca nu ma insel) te caracterizeaza.

Am spus la 1 martie deoarece atunci ma voi muta, si am optiunea de a vedea ce voi face cu viata mea, nu voi mai avea internet o perioada, poate scurta, poate lunga, nu stiu, ma voi ocupa de terminatul ise-ului, desi e foarte diferit de fac de info, aici se vrea numai  "malai" ... anyway, noi sa fim sanatosi, asta e cel mai important!

Da, mai e putin pana la 1 martie, cei care nu se suporta isi pot lua o vacanta de 2 saptamani :) Apoi nu vor mai trebui sa ma tolereze :)

Ionut, te rog din nou, inchide acest thread, sau sterge-l....am deschis threadul doar ptr ca multi ma intrebau dc nu le raspund pe softpedia...vroiam sa stie motivul.

Pentru "tocatorii de seminte" da...am vrut sa ma dau mare asa is eu, mai show-off  :notangel:

#49
REYKO

REYKO

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 04.08.2008
Citind tot ce s-a scris in posturi eu am ajuns la concluzia ca lord_ice este un geniu,parca este un eminescu in tinerete....
Lord acum vad ca faci haz de necaz,ca tot romanul,ce sa facem important sa fim sanatosi....
Mult succes in continuare...

Lord daca tot renunti si te reprofilezi pe munca fizica incearca la un supermarket,sau o institurie bancara...Ce recomand?Recomand carrefour sau kaufland,CAre sunt avantajele?

Ai conditii de lucru,Iti trebuie minim diploma de liceu si urmezi anumite cursuri platite de ei ca sa progresezi.Daca esti baiat destept in cateva luni ajungi sef de raion si castigi peste 3000 ron lejer plus bonusul de vanzari...

Am un frate la unul din aceste doua shopuri si in cateva luni a ajuns la 2000 doar cu liceul si bacul luat si cursurile terminate cu brio si acum merge si se plimba prin magazin...

Scuza-ti offtopicul dar daca tot este criza asta , fiecare incearca sa se reprofileze cu toate ca nu o vad atat de drastica precum s-a preconizat... ^_^

#50
Alexandruuss

Alexandruuss

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 01.04.2008
Din pacate se intampla si asta... Un alt membru valoros al Softpedia dispare... Pacat.  :samui:

#51
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View Postlord_ice, on Feb 16 2009, 11:26, said:

:huh:  Dude, am scris ca pana la 1 martie ma mai invart pe aici...sunt convins ca tu o sa dai mai multe sfaturi celor ce au nevoie in domeniu de scripturi si seo, nu?

Stii macar ce-s alea?  :lol:

stiu :lol: si mai stiu ca daca n-o sa fii tu sa dai sfaturi, o sa se gaseasca cu siguranta altcineva, doar nu se termina forumurile din galaxie cu TINE :lol: si mai stiu ca un expert intr-un anumit domeniu (cum se pare ca te consideri) n-are cum sa aibe probleme financiare :lol:

ah, da, mai sint 3 ZILE PINA PLEACA DE TOT!!!!!! (LUNA SCURTA) :lol:

Edited by Mosotti, 26 February 2009 - 15:03.


#52
soul4blade

soul4blade

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 28.04.2006
ba va bat!
darkangel, inchide topicu asta, si lasa-l pe lord in seama mea, ca pun eu mana pe el - chiar imi spunea nevasta-mea ca ea n-a fost niciodata prin Craiova - ocazie cu care il bat eu pana-si revine.
loarde, te mananca pielea? am mai zis: n-ai cum sa pleci, te-n kilu meu ca te caut ca pe fratii Cabana cu faclia in varful sabiei :) <- asta a fost o declaratie de apreciere, iar pentru cei neavizati: nu faceti asa ceva acasa! - sa nu se puna vreun pusti de pe-aici sa isi lege chilotii muiati in benzina in varful antenei de la Dacie si sa le dea foc ca asa a vazut el scris pe sofpedia...

#53
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Reyko, adevaratul geniu eminescian de aici e clar soul4blade :)
Reyko, nu sunt un geniu, is doar un tip comun, ca toata lumea...
Reyko, am spus ca ma angajez, nu sa fac munca fizica :) Crede-ma is un lenes si jumatate la acel capitol :) Burta imi sta martor (te dau eu jos fir-i-a...) ... imi caut un job in sistemul bancar sau tot marketing online...nu munca fizica.

Mosotti, eu nu m-am considerat niciodata un expert, ma consider un cunoscator ;)
Ar trebui sa stergi "geniu umil" eu stiu ca geniile is caracterizate de inteligenta ;)

Ca o paranteza, problemele financiare au disparut, de vreo saptamana lucrurile au reintrat in normal, din pacate o perioada scurta sunt nevoit sa stau pe bara din cauza unor probleme personale...apoi voi reveni cu un nou portofoliu, un forum de seo & scripts ... am incetat vanzarile de site-uri...nu voi renunta decat la forumurile pe care scriu..."punct"!

Bye

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate