Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras
 Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC
 Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...
 Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...
 

1"Accesorii " folositoare pentru Ulead video studio 2.Dvd player cu HDMI

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Norbys

Norbys

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 13.04.2008
Buna ,
vreau sa stiu si eu unde pot gasi, pentru ulead 11,12  diferite tipuri de tranziti de la o imaginela alta , efecte .menu template.....etc. am instalat si cyberlink si am vazut  niste titluri foarte faine am incarcat sa le schimb extensia sa le bag in ulead dar nu merge .....

2 tot vad Dvd -urile astea noi ca citesc HDMI lamuriti-ma ce citesc defapt pentru ca bluray clar ca nu citesc .....si nici  sa pui o filmare HD pe dvd nu cred ca se poate

mersi mult....

Edited by Norbys, 30 January 2009 - 15:38.


#2
viceroy56

viceroy56

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,004
  • Înscris: 28.10.2006
WHAT? CITESC HDMI?
Stii ce inseamna HDMI? High Definition Media Interface!
Si o interfata nu poate fi citita!
Prin acea conexiune HDMI se afiseaza cu UPSCALING(ridicare artificiala de rezolutie) un film standard definition pe un televizor high definition. Deci absolut nicio legatura cu redarea materialelor HD pe un astfel de player!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate