Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

CASA PASIVA

- - - - -
  • Please log in to reply
81 replies to this topic

#73
Pazvante

Pazvante

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,938
  • Înscris: 31.10.2008
ce este aici???

Attached Files



#74
kamikz

kamikz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 04.08.2006
a picat tencuiala, domnu....

lasati detaliile  :D

#75
Liviu72

Liviu72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,044
  • Înscris: 09.11.2007
Am sters din greseala folderul cu pozele casei din computer si am ramas doar cu cele pe hartie. Scuze pt calitate.

#76
Astrul

Astrul

    PHD in fiare si betoane

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,538
  • Înscris: 10.05.2007

View PostPazvante, on Feb 12 2009, 08:15, said:

ce este aici???

loc de dat cu capu' :D
Te-ai uitat pe topicul cu amvic?

#77
Pazvante

Pazvante

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,938
  • Înscris: 31.10.2008

View PostAstrul, on Feb 12 2009, 11:23, said:

loc de dat cu capu' :D
Te-ai uitat pe topicul cu amvic?
mi s-a parut ca este capul prostituatei imbracate in rosu. parca se uita in curte prin usa intredeschisa...

#78
fioretm

fioretm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 27.03.2008
Si eu intentionez sa construiesc o casa pasiva si dupa multe cautari pe internet pot spune ca sunt hotarat sa construiesc cu boltari din aschii de lemn  izolat pe interior cu polistiren de la Durisol sau Fabeton.Daca cineva a construit cu aceste materiale as dori sa  imi dea mai multe detalii.

#79
Liviu72

Liviu72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,044
  • Înscris: 09.11.2007
Succes, frate. Criza mondiala ( :) ), si pretul mereu in crestere al energiei ne impinge pe toti catre case cu consum mic de energie. Primul care o ridica da o bere. Ok?

#80
criliv

criliv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.07.2008
Urmaresc cu interes forumurile de constrcutii case, iar proiectul pentru o casa f bine izolata este interesant.
Nu trebuie sa ti cont de parerile unora legate de forma casei, tu trebuie sa fii multumit de cum arata.
Daca ai inceput constructia casei te rog sa nu abandonezi acest topic si sa pui cat mai multe poze din timpul lucrarilor, sigur sunt multi interesati si au multe de invatat.

#81
sith

sith

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 21.01.2007

View Postcriliv, on 6th September 2009, 18:21, said:

Urmaresc cu interes forumurile de constrcutii case, iar proiectul pentru o casa f bine izolata este interesant.
Nu trebuie sa ti cont de parerile unora legate de forma casei, tu trebuie sa fii multumit de cum arata.
Daca ai inceput constructia casei te rog sa nu abandonezi acest topic si sa pui cat mai multe poze din timpul lucrarilor, sigur sunt multi interesati si au multe de invatat.
Sigur asa sa faci ca arhitectii au facut scoala degeaba,,dorel,,se pricepe si la arhitectura doar multumit sa fie,chiar crezi ca o face el ma refer in regie proprie ca sa poti afla cu ce probleme tehnice se confrunta,vine firma si gata face cubul pune o caciula si gata ,,vila,, :D

#82
cristianraduca

cristianraduca

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,963
  • Înscris: 24.01.2010

View Postfioretm, on 8th March 2009, 18:28, said:

Si eu intentionez sa construiesc o casa pasiva si dupa multe cautari pe internet pot spune ca sunt hotarat sa construiesc cu boltari din aschii de lemn  izolat pe interior cu polistiren de la Durisol sau Fabeton.Daca cineva a construit cu aceste materiale as dori sa  imi dea mai multe detalii.
0722792301 si iti povestesc eu. poti sa si vii sa o vezi in sag!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate