Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?
 Deducere TVA

Intalnire cu un tip de pe tinder ...

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat
 sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad
 Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto

Opel Astra K

problema MAC

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Impact

Impact

Member

• Grup: Members
Am si eu un laptop MacBook, a fost instalat MAc pe el, l-am formatat cu cd-ul de vista dar nu il pot instala pentru ca formatul partitiilor este GPT, ideea este ca atunci cand vreau sa bootez de pe cdurile pe care mi le-au dat cei de la Apple, adica cu Mac,  nu booteaza. pot instala un alt windows pe acest tip de laptop? rog raspuns cat mai repede!!!

dacuburebista

dacuburebista

Still Active Member

• Grup: Senior Members
mai bine vinde-l si ia-ti un pc...

D_block

D_block

Junior Member

• Grup: Members
cand auzi sunetul de start la macbook tine tasta C apasata si sa ai diskurile de la apple cu os x bagate in super drive mai intai...vista poti sa pui pe el dupa ce ti-ai pus os x leopard prin boot camp e integrat in os la utilities folder o sa vezi....

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate