Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 

Betty cea urâtă și Ecomoda versus Betty cea urâtă din New York

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Mihai-Cosmin

Mihai-Cosmin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,343
  • Înscris: 17.06.2007
Dintre Betty cea urâtă, Ecomoda și Betty cea urâtă din New York care îl considerați mai reușit ? În primele două rolul principal a fost deținut de actrița columbiană Ana Maria Orozco iar în al doilea serial rolul principal a fost jucat de actrița americană America Ferrera. Cum comentați ?

Attached Files


Edited by Mihai-Cosmin, 02 January 2009 - 14:36.


#2
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 16.07.2007
e mai buna varianta americana pentru ca nu are elementele alea tipic telenovelistice.Recunosc ca am urmarit cateva episoade si din varianta columbiana pentru ca era amuzant pe la inceput dar pentru ca ma enerveaza telenovelele ca gen nu am rezistat foarte mult

#3
FallOutGirl

FallOutGirl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 17.03.2009
Cea din New York e de departe cea mai tare.
Am urmarit si varianta columbiana insa doar prima parte. Ecomoda a fost putin cam nasoala.
Oricum Ugly Betty e cea mai tare. Am vazut toate episoadele, dar ultimul a fost cam confuz. Sper sa nu fie acela ultimul din serie pentru ca ar fi o mare prostie sa se termine asa.

#4
ciprian30111996

ciprian30111996

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 15.08.2009
eu cred ca prima varianta este cea mai reusita.

#5
audiotypist

audiotypist

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 05.09.2009
prima varianta e cu siguranta cea mai tare.  :thumbup:

#6
stupidcow

stupidcow

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,437
  • Înscris: 24.12.2004
Cu toate ca nu sunt un fan al telenovelelor, am prins si eu cateva episoade din varianta sud-americana. Pot sa spun ca avea mult mai multa sare si piper decat varianta americana. Jocul actorilor era foarte convingator, personajele erau amuzante. Varianta americana mi s-a parut a fi doar o copie nereusita

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate