Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

skipass romania

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
bughitza

bughitza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 22.08.2007
Buna,

   M-am gandit ca ar fi util daca am afla aici cam ce preturi se practica la skipass-uri in statiunile de schi de la noi. Eu stiu de la o prietena ca la Predeal ar fi cam asa: sunt abonamente de juma de zi la 80 lei, de o zi la 120 lei si cartele numa cu 10 puncte (nu mai sunt din alea cu 60) la 60 lei. Asta pana pe la 4 juma ca dup-aia sunt tarife de nocturna, pe care nu le stiu insa. In concluzie - jaf curat.
  DAr stiti cumva cam cum e situatia la Azuga, la Paltinis, la Busteni, la Arieseni ? Ati ajuns pe acolo ?

#2
munich

munich

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 22.01.2009
la azuga, weekendul trecut, pentru 10 urcari era 135 RON, pentru 5 urcari 70 RON. asta e valabil pt. cabina. cam scump.

#3
chamonix

chamonix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 03.02.2007
La Poiana Brasov  e 110 RON pentru o zi intreaga, 80 RON pentru 4 ore, 60 RON cartela cu 30 de puncte, 45 RON cartela cu 20 de puncte, 25 RON cartela cu 10 puncte.  O urcare cu telecabina pana sus ia 8 puncte,  o urcare simpla cu teleschiul pe partia Bradul - 3 puncte.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate