Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Adobe Fireworks - Printeaza mai multe pagini decat trebuie

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
me_suzy

me_suzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 747
  • Înscris: 29.04.2007
La multi ani !
salut, am o mica problema. Am facut un design in adobe fireworks si vreau sa-l printez ca sa-i trimit la client. In fine. Cand printez, sa spunem aleg sa printez doar o singura copie. Nu stiu ce naiba are, dar desi aleg din meniul de print 1 exemplar, dupa ce imi trage acel exemplar, imi mai printeaza 3 pagini. Deci indiferent ce printez, adobe fireworks imi mai printeaza automat inca 3 exemplare (3 pagini) degeaba. Nu stiu ce sa fac, dar tare ma enerveaza. Ma puteti ajuta?

Edited by me_suzy, 27 December 2008 - 11:54.


#2
kombat

kombat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 18.05.2007
Încă 3 la fel ? Vezi setările la imprimantă,poate fi de acolo,părerea mea.

#3
me_suzy

me_suzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 747
  • Înscris: 29.04.2007
nu cred ca e de la imprimanta. Pentru ca intotdeauna, numai la Adobe Fireworks face treaba asta. La Photoshop sau la orice alt program, n-am probleme.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate